Gizemliler 2

4255 kez oynandı.

Macera Oyunları

joygame flash oyun macera oyunlari gizemliler 2 hemen oyna cover
Gizemliler 2

Macera Oyunları

Açıklama

Hayatınızda ne kadar ilginç yerler gördüğünüzü düşünüyorsunuz? Gizemler 2 oyununu görmeden, aklınıza gelen yerin en ilginci ve gizemlisi olduğunu sanmayın. Online oyun deneyimini arttırmak isteyenler ve hayallerine bile gelmeyen gizemli yerlerde, sır olmuş rakamları bulmak isteyenler, joygame kalitesinden sunulan Gizemler 2 oyununu ücretsiz bir şekilde oynayabilirler.

Daha iyi online oyun deneyimi yaşamanız adına, joygame tarafından Türkçeye uyarlanan oyunda, görsel efektler ön plana çıkıyor. Amaç oyuncuyu daha önce görmediği zaman tünellerine götürerek, dikkatlerini arttıracak bir eğlencenin içerisini onları sokmak. Konsol oyunlarından sıkıldıysanız ve gizemli oyunlar kategorisinde en çok oynanan oyunlardan birisi Gizemler 2 sizleri eğlenceye davet ediyor!

Grafik ve ses sistemleri kaliteli olan oyun, dikkatinizi geliştirebileceğiniz bir eğlence oyunu. Zamanın sıkıcı ve eğlencesiz geçtiğini düşüyorsanız, o zaman joygame kalitesiyle sizlere sunulan Gizemler 2 oyunu bekliyor. Sayıları bulmanız için elinizdeki büyüteci kullanmanız yeter. Bir kez bulmuş olduğunuz sayıların üzerine ikinci kez tıklamamanız gerekir. Eğer tıklarsanız, puan kaybeder ve rekor puanların altında kalırsınız. Hiçbir yerde bulunmayan görsel yerlere sahip Gizemler 2, sizleri bekliyor! 

 

Nasıl Oynanır

Fare ile sol tık yaparak numaraların üzerine tıklamalısın.