3996 kez oynandı.

Macera Oyunları

joygame flash oyun macera oyunlari gizemliler hemen oyna cover
Gizemliler

Macera Oyunları

Açıklama

Aradığını bulma konusunda ne kadar yeteneklisin? Dedektiflik yapmayı hiç düşündün mü? Bu konuda ne kadar yetenekli olduğunu merak ediyor musun?

Gizemliler oyunu, içerisinde birçok eşya ve oyuncak bulunan bir yerde, size verilen numaralın bulunmasına dayanan bir oyun. Elinizde sadece etrafa daha dikkatli bakabilmenizi sağlayan ve küçük numaraları keşif etmenizi sağlayan büyüteç var. Onun dışında numaraları bulabilmeniz için yeteneklerinize başvurmalısınız. Karmaşık bir oda içerisinde sayıların çık gizli şekilde saklanması sizi korkutmasın. Eğer yeteneklerin daha gizemliyse, başarmaman için hiçbir sebep yok!

Unutmadan söyleyelim. Oyunda süre var. Güzel puanlar kazanmak için zamanını iyi kullanmalısın. Bu nedenle bulduğun numaralar üzerine ve eşyaların üzerine tıklama. Aksi halde eksi 10 saniyeni kaybedersin. Sadece numaralara odaklan ve yeni bulduğun numaralar üzerine puan kazanman için tıkla yeter.

Eğlenceli ve dikkat geliştiren bu oyunda, dedektiflik yeteneklerinin ne derece yeterli olduğunu öğren! Joygame kalitesiyle oyun farkını hemen yakala, zamanı daha eğlenceli ve zevkli yaşa!

 

Nasıl oynanır

Fare ile sol tık yaparak numaraların üzerine tıklamalısın.