En Büyük Sanatçı

42224 kez oynandı.

Zeka Oyunları

joygame flash oyun zeka oyunlari en buyuk sanatci hemen oyna cover
En Büyük Sanatçı

Zeka Oyunları

Açıklama

Sanatın yapboz oyunuyla buluştuğu değişik ve ilginç bir oyun olan en büyük sanatçı, kendi sanat duygularınızı konuşturmanıza imkan sağlıyor. Yapboz severlerin en iyi sanat eserlerini yeniden düzenlemek için yola koyuldukları bu zeka oyununda, alacağınız puanlarla daha farklı sanat eserlerinin oyuna dahil edilmesini sağlayabilirsiniz. Oyunda 3 seviye var. Kolay, orta ve zor seviyeler. Sanatla arasının iyi olduğunu düşünenler zorlu kısımdan ile başlayabilirler.

Oyunda yapbozu tamamlamanız istenebilir. Daha farklı bir format olarak, sanat eserleri karışık bir şekilde size sunuluyor. Sizlerde sanat eserini orijinal haline getirmek için çalışıyorsunuz. Parçaları doğru yerlere getirdiğinizde, otomatik olarak parçaların yerlerini artık değiştiremiyorsunuz. Bu diğer parçaları nereye denk getirmeniz gerektiği hususunda size bir fikir sunuyor. Ne kadar hızlı olursanız, o kadar çok puan kazanabilir ve daha farklı sanat eserlerinin oyuna dahil olmasını sağlayabilirsiniz.

Joygame kalitesiyle sunulan oyun, internet üzerinden ücretsiz bir şekilde oynanıyor. Yeni bir oyun deneyimi yaşamak için şimdi en büyük sanatçı oyununu deneyebilirsiniz. 

 

Nasıl Oynanır

Hafızanı zorla başta verilen fotoğrafı, kutuların yerlerini değiştirerek tamamla.