Değerli Taşlar

4801 kez oynandı.

Nişan Oyunları

joygame flash oyun nisan oyunlari degerli taslar hemen oyna cover
Değerli Taşlar

Nişan Oyunları

Açıklama

Taşların değerli dünyasında puzzle oynamaya ne dersiniz? Bağımlılık yaratan bu oyun, düşündürürken eğlendiren, eğlendirirken zamanın daha çabuk geçmesini sağlayan nitelikli bir oyun. Düşünce ve dikkatin yoğun olarak kullanıldığı oyunda, yapmanız gereken sadece alt, üst sağ veya sol taraflarda ki mücevherleri kullanarak, aynı sırada en az 3 aynı renk mücevherin olmasını sağlamak. Eğer 3 mücevherden az aynı renkte taşlar bir sırada olursa, taşlar kaybolmayacak, oyun devam edecektir.

Oyunda başarılı olmak için aynı renkte taşların aynı sıra en az 3 tane olmasını sağlamak ve hızlı bir şekilde oyunu tamamlamaya çalışmaktır. Rakibiniz çoktan mücevherleri yok etmişken sizin hala uğraşıyor olmanız, yüksek puanlar alamamanıza sebep olacaktır. Bu nedenle rakibinizle ve zamanla yarışmış olduğunuzu asla unutmayın.

Heyecanlı ve zevk verici bu oyun, bağımlılık derecesinde güzel ve eğlenceli. Klasik puzzle oyunlarından daha eğlenceli ve zevkli olan oyun, Joygame kalitesiyle sizlere sunulmaktadır. Vakitlerinizi daha fazla sıkıcı şekilde yaşamak istemiyorsanız, eğlenceye hemen ücretsiz bir şekilde sizde katılabilirsiniz. 

 

Nasıl Oynanır

Oyunun amacı sarayı temizlemektir. Kenarlardaki taşları hareket ettirmek için üzerlerine tıklanır. Aynı renkteki üç ve daha fazla taş bir araya gelince yok olur. İncili taşlar ilk önce altın taşa ve sonra normal taşa dönüşür.