5752 kez oynandı.

Diğer Oyunlar

joygame flash oyun beceri oyunlari boncuklar hemen oyna cover
Boncuklar

Diğer Oyunlar

Açıklama

Denizin altında inci toplama macerasına ne dersin? Hem de güzel bir deniz kabuğuyla beraber… Dünyanın en çok oynanan ve beğenilen oyunlarından birisi olan boncuklar, şimdi joygame kalitesiyle Türkiye’de! Sadece yapmanız gereken boncukların ilerledikleri çizgiden size yaklaşmasını önlemek. Bunun için aynı renkte yan yana olan en az 3 boncuğu vurmanız gerekiyor.Boncukların size yaklaşmasını önleyemezseniz, oyun biter. Daha iyi olmak için bir sonraki oyunda daha iyi düşünün ve doğru hareket edin.

Eğlenceli ve renkli bir online oyun deneyimi yaşamak isteyen kişiler, hemen boncuklar oyununu ücretsiz bir şekilde oynamaya başlayabilirler. Bağımlılık derecesinde zevkli ve hoşça zaman geçirmenizi sağlayan oyun sayesinde, zaman artık sıkıcı değil!

Joygame, dünyada beğenilerek oynana popüler oyunları Türkiye’ye getirmeye devam ediyor. Dünyanın zevkle oynadığı boncuklar oyunu bunlardan sadece birisi. Donmadan ve yavaşlamadan oyunu kaliteli bir şekilde oynayabilir, boncukların renkli dünyasına dalabilirsiniz. Hızlı olun, iyi düşünün ve hedefi doğru vurun! İşte eğlenmek için yapmanız gerekenler sadece bu kadar. Boncuklar online oyununu şimdi oyna, macerayı kaçırma. 

 

Nasıl Oynanır

Boncukları yok etmek için 3 ya da daha fazla sayıda aynı renkteki balonu biraraya getirmeniz gerekiyor. Fareyle nişan alın, tıklayarak balonu fırlatın.