BlackJack Bulmaca

5032 kez oynandı.

Diğer Oyunlar

joygame flash oyun diger oyunlar blackjack bulmaca hemen oyna cover
BlackJack Bulmaca

Diğer Oyunlar

Açıklama

En çok oynanan gazino oyunlarından birisi durumunda olan Black Jack, online bulmaca oyunu olarak kumardan farklı oyun formatında severleriyle buluşuyor. Oyunda yapmanız gereken 2 dakika içerisinde en kombinasyonu sağlayarak, 21 sayısını elde etmek. Ne kadar iyi ve sağlam kartlarla oyunu oynayabilirseniz, rakibinize o kadar fark atabilir, puan kazanabilirsiniz.

Eğlenceli ve bağımlılık yaratan bir bulmaca oyunu niteliğine sahip olan Black Jack, zeka, hız, düşünce yeteneklerinizi ön plana çıkarmanızı ve geliştirmenizi sağlayacak yapıya sahip. Basit oyun mantığı ve eğlenceli kurgusuyla online oyun severler için yeni bir deneyim sunan bulmaca oyunu, ücretsiz olarak her zaman oynayabileceğiniz eğlenceli bir oyundur. 

Joygame kalitesiyle Türkiye’de yayına başlayan oyun, donmadan ve yavaşlamadan kesintisiz oynama deneyimini sizlere sunuyor. Oyunun daha iyi oynanması ve online oyun deneyiminin daha kaliteli yaşanması adına joygame tarafından oyunun serverları Türkiye’ye getirilmiştir. Oyun severler için ideal oyunların Türkiye’de kaliteli bir şekilde oynamasını sağlayan joygame, Black Jack Bulmaca ile farklı deneyimler sizlere sunuyor. 

 

Nasıl Oynanır

Elinizdeki kartlarla toplamda 21 rakamına ulaşın. Daha iyi kombinasyonlar elde etmek için karıştır butonuna basın. Rakiplerinizi yenerek rütbenizi yükseltin.