Balonları Patlat

43658 kez oynandı.

Nişan Oyunları

joygame flash oyun nisan oyunlari balonlari patlat hemen oyna cover
Balonları Patlat

Nişan Oyunları

Açıklama

Kutupları bilirsin, soğuk ve eğlencesiz yerler. Penguenlerde bu durumdan sıkılmış olacaklar ki kendilerine eğlence olarak balon patlatma partisini seçtiler. Gerçektende penguenler artık daha mutlu ve bu eğlenceli partinin zevkini çıkarıyor. Ancak partide en çok kimin balon patlatacağına dair bir rekabet var. Sende bu rekabet içerisinde olup, penguenine güç vermek istemez misin? O zaman balonları patlat oyunu seni bekliyor!

Pengueninin en çok balonu patlatan olması için hızlı hareket etmen yeter. Balonlara iyi nişan alarak patlatmayı sağlamalısın. Bazı balonların ekstra puan kazandırdıklarını unutma. Hangi balonların daha fazla puan kazandırdığı üzerlerinde ki sayı ve farklı renklerden belli oluyor. Onları hedef alarak vurmalı ve penguenine rakibi karşısında puan kazandırmalısın. Bu oyunda aceleci olman gerekir. Aynı zamanda rakibinin karşında olduğunu unutma.

Grafik ve ses efektleri bakımından kaliteli olan oyun, eğlence ve macera yaşamak isteyenler için joygame kalitesiyle ücretsiz sunuluyor. Hemen oynamaya başla, maceranın vermiş olduğu tadı hayatından eksik etme. Zamanın daha eğlenceli geçmesi için şimdi balonları patlatmak lazım!

 

Nasıl Oynanır

Mümkün olduğunca çok balona tılayın. Kombo arttırıcı almak için ard arda aynı renkli balonlara tıklayın. Ateş moduna geçmek için hızlı oynayın!