Hediye Kuponlarım

Fanta açma halkalarındaki kodlarla Joypara kazanma şansı seni bekliyor! Fanta kodunu gir, Joypara’lar anında hesabına yüklensin. Dilediğin oyunda harca!

Fanta kodunu Joypara'ya çevir

Her 5 kez üst üste Fanta kodu girdiğinde 10 TL değerinde Mstar, Goley veya Wolfteam oyunlarında kullanabileceğin hediye kuponlar kazanırsın!

KULLANIM KOŞULLARI

“Her Açma Halkasında JOYPARA” promosyonunun kurallarının tümünü, promosyonlu 200 ml, 250 ml ve 330 ml kutularının üzerinden, promosyona katılan satış noktalarından, Fanta İletişim Merkezi’nin 0850 201 30 30 numaralı hattından ve www.fanta.com.tr’den öğrenebilirsiniz. Promosyondan yararlanmak isteyen herkes bu kuralları kabul etmiş sayılır. Bu promosyon 01 Ocak 2015 – 31 Aralık 2015 tarihleri arasında ve T.C. sınırları içinde geçerlidir.

01 Ocak 2015 – 31 Aralık 2015 tarihleri arasında Türkiye genelinde tüketiciler Fanta markalı 200 ml, 250 ml ve 330 ml kutularda yer alan özgün katılım kodunu bulduğunda, bu kod ile birlikte ad, soyad, doğum tarihi ve cep telefonu numarası bilgisini ücretsiz olarak www.joygame.com web sitesi üzerinden ya da www.joygame.com/fanta adresindeki uygulamada ilgili alana girerek 200 Joypara almaya hak kazanacaklardır. Web sitesi ve Facebook katılımlarında katılım bilgisi eksik olanlara ve/veya aynı koda ait mükerrer katılımlara 200 Joypara alma hakkı verilmeyecektir. Web sitesi ve Facebook sayfasından katılımlar ücretsizdir, internete bağlantı ücreti katılımcıya aittir.

Promosyon süresince üretimi yapılan ve Türkiye geneline dağıtılan Fanta markalı 200 ml, 250 ml ve 330 ml kutularındaki açma halkalarının altında katılım kodu yer alacaktır, boş açma halkası yoktur.

OYUN İÇİ HEDİYE KAZANIMI: Fanta 200 ml, 250 ml ve 330 ml Fanta markalı kutularının açma halkalarının altından çıkacak 200 Joypara hediyesi sadece Joygame oyunlarında geçerlidir. Kazanılan 200 Joypara hediyesi kullanıcının direk Joygame hesabına eklenecektir. Oyun içi hediyesi için internet üzerinden yapılan katılımlar ücretsizdir. 1 (bir) adet Fanta açma halkası altındaki kod ile kullanıcılar www.joygame.com adresinden veya www.joygame.com/fanta adresinden sadece 1 (bir) adet 200 Joypara hediyesi alabilirler. Günlük kazanılabilecek toplam oyun içi hediye adedi 15.000 (on beş bin) ile sınırlıdır. Her 200 Joypara 1 adet hediye olarak hesaplanacaktır. Bir kullanıcı bir hafta içerisinde en fazla 7 kez, bir günde en fazla 1 kez başarılı Fanta kodu girişi yapabilir. Her haftanın Pazartesi günü, her kullanıcı için 7 yeni Fanta kodu girişine olanak veren bir haftalık slot yeniden kullanılabilir olur. 31.08.2015 tarihinden itibaren, Fanta açma halkalarından kazanılan kodların ilk ve üst üste 5 kez başarılı kullanımlarında ekstra promo kod/hediye kuponu kazanma kurgusu sona ermiştir.

Kazanılan oyun hediyesi için katılım sayfasında başarılı katılım yapıldıktan sonra, 200 Joypara hediye kullanıcının Joygame hesabına yüklenir. Hediye Joypara ile ilgili detaylı bilgiyi http://www.fanta.com.tr/ (www.joygame.com) web sitesi üzerinden ya da (http://www.joygame.com/fanta) adresinde bulabilirsiniz.

Coca-Cola Meşrubat Pazarlama Danışmanlık San. ve Tic. A.Ş.’nin promosyona dahil olan oyun içi hediye ürünlerini değiştirme, yeni bir hediye ekleme ve var olan bir hediyeyi promosyondan kaldırma hakkı saklıdır. Promosyon devam ederken, yeni eklenen oyun içi hediye ürünlerini facebook.com/fanta adresinden takip edebilirsiniz.

Coca-Cola Meşrubat Pazarlama Danışmanlık San. ve Tic. A.Ş kendi belirleyeceği özel günlerde daha fazla adette 200 JoyPara kazanma hakkı tanıyabilir.

Kullanıcılara/katılımcılara, uygulama sayfasına ilk girişlerinde ve bunu takip eden her beşinci girişlerinde Joygame tarafından Joygame’in Wolfteam, Mstar ve Goley oyunlarında geçerli ve kullanılabilir olan oyun içi hediyeler, kullanıcıya/katılımcıya www.joygame.com/fanta adresindeki kod uygulaması üzerinden hediye edilecektir. Joygame bu hediye uygulamasını Coca-Cola Meşrubat Pazarlama Danışmanlık San. ve Tic. A.Ş. ile mutabakat sağlamak koşuluyla kısmen veya tamamen kaldırma, değiştirme ve sonlandırma hakkını haizdir.

13 yaşın altındaki katılımcılar, Fanta Joygame oyun kodu ya da oyun içi hediye kampanyasından sadece ebeveyn gözetiminde ve ebeveynlerinin bilgileri ile yararlanabilirler. Bu uygulama M.P.İ izin kapsamı dışında, Coca-Cola Meşrubat Pazarlama Danışmanlık San. ve Tic. A.Ş. tarafından düzenlenmektedir. Bu promosyona Coca-Cola Meşrubat Pazarlama Danışmanlık San. ve Tic. A.Ş, Coca-Cola Satış ve Dağıtım A.Ş, Coca-Cola İçecek A.Ş, Narkoz İletişim Hizmetleri Sanayi ve Ticaret A.Ş, Plasenta Reklam Hizmetleri San. Ve Tic. A.Ş. çalışanları katılamaz, katılmış olsalar dahi kazanmaları halinde ikramiyeler verilmez. Kazanılan hak devredilemez, nakde veya mala çevrilemez. Katılım için ilk gönderilen kod ve katılım kabul edilecektir. Bu promosyona katılan herkes, yukarıdaki şartları kabul etmiş sayılır.

GİZLİLİK POLİTİKASI

İşbu Kullanıcı Sözleşmesi (Kısaca “Sözleşme” olarak anılacaktır.), Joygame Interactive Services Ltd. (Kısaca “Joygame” olarak anılacaktır)’in inhisari mülkiyetinde bulunan, Joygame web sitesinde gerçekleştirilen “Promo Kod” uygulaması kapsamında (Kısaca “Uygulama” olarak anılacaktır); kullanıcı, ziyaretçi, tüketiciler ve/veya oyuncuların ve Joygame’in karşılıklı olarak (Hep beraber kısaca “Katılımcı” olarak anılacaktır), bu Oyun ve Uygulamaya katılımı ile Katılımcıların verilerini korumak için gerekli önlemleri almayı taahhüt eder.

Uygulama kapsamında; tüketiciler Fanta markalı 200 ml, 250 ml ve 330 ml kutularda yer alan özgün katılım kodunu bulduğunda, bu kod ile birlikte ad, soyad, doğum tarihi ve cep telefonu numarası bilgisini ücretsiz olarak www.joygame.com web sitesi üzerinden ya da www.joygame.com/fanta adresindeki uygulamada ilgili alana girerek 200 Joypara almaya hak kazanacaklardır

Katılımcıların bu işlem aşamalarından herhangi biri tamamlanmadan yaşayacakları teknik bir sorun, bağlantılarındaki kopma yahut kendi istekleri ile sayfadan ayrılmaları halinde ve bu sebeplerin herhangi birinin etkisi ile işlemin tamamlanamaması, kodun edinilememesi veya kullanılamamasından ötürü Katılımcıların Joygame’e karşı herhangi bir talep ileri sürme hakları bulunmamaktadır. Uygulama, www.joygame.com/fanta adresinde 01 Ocak 2015 – 31 Aralık 2015 tarihleri arasında katılıma açık olacaktır. Joygame, makul sebeplerle Uygulama takvimini değiştirme/erteleme hakkını saklı tutar.

Katılımcılar, Uygulama kapsamında sisteme ilettikleri kodların kullanımından tek başına yetkili ve sorumludurlar.

Joygame’in, Oyun ve Uygulama kapsamında yer alan tüm ürün ve hizmetlerin bilgi ve görsel malzemeleri açısından barındırdıkları/barındıracakları her nevi fikri mülkiyet hakkı; 556 sayılı Markaların Korunması Hakkında Kanun Hükmünde Kararname, 551 sayılı Patentlerin Korunması Hakkında Kanun Hükmünde Kararname, FSEK, Tasarım Hukuku, 6102 sayılı TTK’nın Haksız Rekabet hükümleri ve diğer ilgili mevzuat uyarınca yalnız ve tek başına Joygame’e aittir.

Katılımcılar, Oyun ve Uygulama kapsamında sahip olduğu veya olacağı veya belirli bir süre devamlı şekilde yahut kısa süreli olarak zilyetliğinde bulunduracağı her türlü bilgi ve görsel malzemenin, materyalin veya verinin, Joygame ve ait olduğunu; bu bilgi, materyal, veri ve/veya malzemeleri uhdesinde bulunduğu sürece saklı tutacağını, başka yerde kullanmayacağını, paylaşmayacağını, satmayacağını, kopyalamayacağını, değiştirmeyeceğini, işlemeyeceğini, değiştirip dönüştürmeyeceğini; sayılan eylemlerin 3. Kişiler tarafından yapılmasına destek ve/veya doğrudan yahut dolaylı katkı sağlamayacağını ve üçüncü kişilere hiçbir şekilde ifşa etmeyeceğini kabul, beyan ve taahhüt eder.

Katılımcıların 18 yaşından küçük olması halinde katılım sağlanmadan evvel mutlaka velisi veya bu yoksa vasisi tarafından katılımlarına izin verilmesi veya katılımdan sonra muvafakatinin bulunması yahut katılımının bizzat veli veya vasisi tarafından yapılması gerekmektedir. Buna aykırılığın yol açabileceği her nevi talep hakkı kaybı başta olmak üzere işbu metne konu verilerin temininden de Katılımcılar tek başına sorumludur.

Katılımcıların, bir başkasının Facebook ve Joygame hesabıyla uygulamaya katılımlarından doğabilecek olası hukuki anlaşmazlıklardan Joygame sorumlu tutulamaz. Katılımcılar, Uygulama kapsamında katılım formunda doldurdukları iletişim bilgilerinin kendilerine ait olduğunu, aksi halde doğacak yasal sorumluluklardan kendilerinin sorumlu olduklarını kabul ve beyan ederler.

Uygulama kapsamında Facebook üzerinden yapılan reklamların içerik ve etkilerinden Joygame sorumlu değildir. Joygame’in, Uygulamada yayınlanan içerikleri veya Uygulamayı kullanarak üretilen ve Katılımcılar arasında iletilen içerikleri birebir denetlemek ve hukuka uygunluğunu onaylamak gibi bir yükümlülüğü bulunmamaktadır.

Uygulama için işbu Sözleşmede yer alan gizlilik hükümleri ile Joygame’in genel gizlilik politikası (http://www.joygame.com/Gizlilikilkeleri.aspx) arasında çelişki olması durumunda, Uygulama ile ilgili olarak işbu Sözleşme hükümleri geçerli olacaktır. İşbu Sözleşme ile hangi tür kişisel bilgilerin edinilebileceğini ve Joygame’in elde edilen kişisel bilgileri nasıl işleyeceğini düzenlemektedir. Katılımcı, bu Uygulamaya katılım sağlayarak ve sistemi kullanarak, kişisel olarak oluşturduğu, ifşa ettiği verilerinin işbu Sözleşmede açıklanan şekilde Uygulama tarafından edinilmesi, toplanmasını, kullanılmasını ve aktarılmasını herhangi bir sınırlama veya koşul olmaksızın açıkça kabul etmiş olmaktadır.

1. Kişisel Bilgilerin toplanmasının ve kullanılmasının amacı

a) Toplanılan bilgiler: Katılımcının Facebook hesap bilgileri, ismi, doğum tarihi ve cinsiyeti, IP bilgileri, e-posta adres(ler)i, telefon numarası ve yaşanılan ülke de dahil olmak üzere iletişim bilgileri talep edilecektir.

b) Toplanma amacı: Sistemsel veri analizi yapmak ve hesap sahibine erişebilmek için kullanılacaktır.

2. Kişisel Bilgileri toplama yöntemi

a) Yukarıda bahsedilen Katılımcı kişisel bilgileri, Katılımcı Uygulama başvuru ekranında kod girişinden önce toplanacaktır.

3. Kişisel bilgilerin paylaşılacağı üçüncü kişi

a) Üçüncü kişinin ismi: Coca-Cola Meşrubat Pazarlama Danışmanlık Sanayi ve Ticaret AŞ

b) Paylaşılacak kişisel bilgiler: 1. Maddede listelenen ve toplanması öngörülen kişisel bilgiler.

c) Paylaşımın amacı: Katılımcılar arasından kazanan kişileri seçmek dışında, bu Uygulamayı gerçekleştirilmesine destek olacak ve yardım edecektir.

4. Kişisel Bilgileri işleme süresi

a) Toplanılan kişisel bilgiler belirtilen süre boyunca yalnızca bu Uygulamanın amacı doğrultusunda kullanılacaktır.

b) Toplanılan kişisel bilgiler, Joygame tarafından Uygulamanın bitiminden itibaren üç (3) ay sonra silinecek ve ortadan kaldırılacaktır.

5. Uygulama amacıyla edinilen kişisel bilgiler ile ilgili Katılımcıların Joygame destek sistemi ile irtibata geçerek bilgi edinme hakları bulunmaktadır.

Bu şekilde elde edilen her türlü kişisel bilgi sadece Joygame tarafından kullanılacak olup hiçbir surette Katılımcılar aleyhine yahut zararına yol açacak şekilde kullanıma konu edilmeyecektir.

Uygulama ile ilgili sorunların tanımlanması ve uygulamada çıkabilecek sorunların ivedilikle giderilebilmesi için Joygame, Katılımcıların IP adresini tespit etme ve bunu kullanma hakkını saklı tutar. Aynı zamanda IP adresleri, burada sayılanlarla sınırlı olmamak üzere Katılımcıları genel bir şekilde tanımlamak ve kapsamlı demografik bilgi toplamak amacıyla da kullanılabilir.

Joygame, sınırlı sayıda olmak üzere; yetkili hukuki otoriteler tarafından çıkarılan ve yürürlükte olan Kanun, Kanun Hükmünde Kararname, Yönetmelik v.b. gibi hukuk kurallarının getirdiği zorunluluklar sebebiyle ve/veya yetkili idari ve adli otorite tarafından usulüne göre yürütülen bir araştırma veya soruşturmanın yürütümü amacıyla Katılımcılarla ilgili bilgi talep edilmesinin ve Katılımcıların hakları veya güvenliklerini korumak için bilgi verilmesinin gerekli olduğu haller hariç olmak üzere Katılımcıların Uygulama kapsamında edinilen kişisel bilgileri diğer kişi ve kurumlarla paylaşmayacağını, başka yerde yayınlamayacağını, başkalarına aktarmayacağını, satmayacağını, kullandırmayacağını ve duyurmayacağını kabul ve taahhüt eder.

Joygame, Katılımcıların verdiği ve veri tabanında bulunan tüm bilgileri, süresiz ve herhangi bir bedel ödemeksin alenileştirerek tüm hakları Joygame’e ait olmak üzere istatistiksel bilgilere dönüştürebilme hakkına sahiptir. Katılımcının, diğer kişi veya kurumlara ait elektronik ortamlarda yer alan veya kendisi tarafından buralarda ifşa edilen veriler ile ilgili kendisi veya 3. Kişiler tarafından Uygulama kapsamında yapılması söz konusu olabilecek işlemlerden işbu Sözleşme kapsamında Joygame’e karşı bir talep hakkı bulunmamaktadır.

Joygame’in Katılımcılara sunduğu hizmetin tedariki sırasında sağladığı kişisel veri güvenliği ve gizliliği işbu Uygulamanın gerçekleştiği site ile sınırlıdır.

Katılımcılar, mezkur bilgilendirmeleri almak ve bu şekilde kendileri ile iletişime geçilmesini istemediklerine dair talepte bulunma hakkına sahip olup bu şekilde bir bildirimde bulunulması halinde devam eden bilgilendirme ve bildirimler Katılımcılara iletilmeyecektir.

Joygame, bu Uygulamada, Katılımcının, Uygulama içi veya dışı bağlantılar aracılığıyla erişeceği her nevi diğer elektronik ortamların, web sitelerinin veya benzer uygulamaların gizlilik politikalarından veya diğer uygulamalarından sorumlu değildir.

Joygame, Katılımcı kullanıcı bilgilerini üçüncü kişilerin izinsiz erişimine veya uygunsuz kullanımına karşı korumak için önlemler alıyor olmasına karşın, anılan üçüncü kişiler üzerinde denetim sahibi değildir ve Katılımcılar tarafından kamuya açık platformlara yüklenen veya başka bir şekilde kullanıma sunulan bilgilerin üçüncü kişiler tarafından kullanılmasına ilişkin sorumluluk kabul etmemektedir.

Katılımcı kayıtlarının yönetilebilmesi için bilgilerin bir kısmı Avrupa dışına transfer edilebilir. Transfer edilecek ülkelerin eşdeğer veri korumaya ilişkin yasal düzenlemeleri mevcut olmadığı durumda da kullanıcı, bilgilerini internet sayfasında paylaşarak bu doğrultuda yapılacak transferlere onay ve/veya icazet gösterdiğini kabul eder.

Joygame güvenlik ilkelerini değiştirme ve güncelleme hakkını saklı tutar. Katılımcı, bu bilgilerin kendilerince tebellüğ edildiğini; bu ilkeleri ve bunlardaki değişiklik ile güncellemeleri bilip kabul ettiklerini beyan eder. Bu güvenlik ilkeleri yalnızca Katılımcının Joygame tarafından gerçekleştirilen Uygulamaya katılmaları sırasında güvenliklerinin temini gayesini taşımaktadır.

Uygulamaya katılan Katılımcılar kişisel bilgilerinin, yerel mevzuatın ve ilgili Milletlerarası Sözleşmelerin izin verdiği ölçüde ve bunlarda belirtilen sınırlar dairesinde Joygame tarafından kullanılmasına izni vermiş olmaktadır.

Bu Uygulama ile ilgili tüm yasal süreçlerde Türk Hukuku uygulanacaktır. Uygulama ile ilgili cezai veya hukuki her türlü uyuşmazlıktan doğan veya doğabilecek her türlü ihtilafın çözümünde K.K.T.C. Mahkemeleri ve İcra Daireleri yetkilidir.

Katılımcılar, işbu Uygulamadan ve buna dair Sözleşmesel şartların uygulanmasından doğabilecek ihtilaflarda Joygame’in kendi veritabanında, sunucularında tuttuğu elektronik ve sistem kayıtlarının, ticari kayıtlarının, defter kayıtlarının, mikrofilm, mikrofiş ve bilgisayar kayıtlarının muteber bağlayıcı, kesin ve münhasır delil teşkil edeceğini, Joygame’i yemin teklifinden ber'i kıldığını ve bu maddenin HMK 193. madde anlamında delil sözleşmesi niteliğinde olduğunu kabul, beyan ve taahhüt eder.

Uygulanacak hukuka ilişkin kanun ve yönetmeliklerin değişmesi veya diğer makul sebeplerden dolayı işbu Sözleşmede Joygame’in tek taraflı olarak değişiklik yapma hakkı saklıdır.

Katılımcılar Uygulamaya katılarak, Uygulamanın tüm resmi kurallarını ve şartlarını kabul ettiğini ve üçüncü kişilerin haklarını ihlal etmediğini kabul, beyan ve taahhüt eder. Katılımcılar; Uygulamaya katılımı sırasında ortaya çıkan internet bağlantısı ücretleri, hasarlar veya mülkiyet hasarları, kazanılan ödüllerin zarar ve teslimi gibi her türlü masraf, gider ve zararlardan tek başlarına sorumlu olacaklardır.

Ağır kusur veya kast halleri dışında, Joygame, bağlı şirketleri, ortakları, şubeleri, reklam ajansları, tanıtım ajansları ve yukarıda belirtilen şirketlerin hiçbir çalışanı, Uygulamadan doğan veya herhangi bir şekilde Uygulama ile bağlantılı herhangi bir kayıp, hasar, zarar veya herhangi bir husustan dolayı sorumlu olmayacağını kabul, beyan ve taahhüt eder.

Katılımcıların kanundan doğan hak ve sorumluluklarını etkilemesi sebebiyle, bu bildirimi dikkatlice okuması önerilmekte ve Katılımcıların bu bildirim ve bilgilendirmeye usulüne uygun şekilde muttali olduğu kabul edilmektedir.

İşbu Uygulama Joygame tarafından düzenlenmiş olup tüm hakları saklıdır.

Yalnızca hafta sonu boyunca, Fanta açma halkalarında yer alan kodların her biri, Joygame’de istyediğin oyunda kullanabileceğin 400 Joypara kazandırıyor!

TAMAM

200 Joypara hesabına yüklendi.

Hoşgeldin!

İlk Fanta kodunu girdin. Hoş geldin hediyesi olarak Mstar, Goley ve Wolfteam oyunlarında kullanabileceğin 10 TL değerinde ekstra hediye kuponu kazandın.

Bu kuponu hangi oyunda kullanmak istersin?

DEVAM

UYARI

31.08.2015 tarihinden itibaren, üst üste 5 kez başarılı Fanta kodu girerek ekstra hediye kod kazanma kurgusu sona ermiştir.

hediye kuponunu aşağıdan kopyalayabilirsin.

KODU KOPYALA

Kopyala

kopyalandı!

Tebrikler!

200 Joypara hesabına yüklendi.

İster hemen oynamaya başla, ister yeni bir Fanta kodu gir. Seçim senin!

Yeni Fanta kodu gir

Maalesef, bu kodda bir hata var.

Yanlış girmiş de olabilirsin, daha önce kullanılmış da olabilir… Yeni bir kod girmek için aşağıdaki kutuya tıklayabilirsin.

Tekrar Dene

Promo Kodlarım

Yalnızca hafta sonu boyunca, Fanta açma halkalarında yer alan kodların her biri, Joygame’de istediğin oyunda kullanabileceğin 600 Joypara kazandırıyor!

DEVAM

UYARI

21.12.2015 tarihinden itibaren, Fanta açma halkalarından çıkan kodları Joypara’ya dönüştürme sayısı bir hafta içerisinde 5 ile sınırlandırılmıştır.

UYARI

Fanta açma halkalarından çıkan kodlarla bir gün içerisinde 0 kez Joypara kazanabilirsin.

Üzülme, şansın hala devam ediyor. Yarın yeni Joyparalar seni bekliyor!

UYARI

Fanta açma halkalarından çıkan kodlarla bir hafta içerisinde 0 kez Joypara kazanabilirsin.

Üzülme, şansın hala devam ediyor. Yarın yeni Joyparalar seni bekliyor!

BİLGİ!

Kampanyamız sona ermiştir, ilginiz için teşekkürler.