Hemen İndir
Arayüz Yenilendi, Zafer Sandığı Eklendi!
Arayüz Yenilendi, Zafer Sandığı Eklendi!

Yeni güncellemeyle Savaş Meydanı’ndaki en büyük değişikliklerin başında yenilenen arayüz geldi. Daha iyi bir performans ve oyun deneyimi için arayüz tamamen yenilendi. Buna bağlı olarak seviye atlama ekranı da yeniden düzenlendi. Oyundaki mevcut sandıklara ilave olarak, 6 zafer sonunda kazanılan “Zafer Sandığı” da birliklerin güçlendirilmesinde önemli bir rol oynayacak.

İki Yeni Komutan Savaşa Katıldı!
İki Yeni Komutan Savaşa Katıldı!

Savaş Meydanı’na Teneke Tunç, Kenan Komutan ve Çöl Şahini Ömer ile omuz omuza savaşacak komutanlar Sancar Karaman ve Fatma Yılmaz da eklendi. Güncelleme ile birlikte komutanlara yeni sorumluluklar verildi. Artık komutanlar da seviye atlayabilir ve güçlenebilir! Ama oyuncuların, komutanları ordunun başına getirmek için daha fazla ter dökmesi gerekecek.   Bununla birlikte her komutana özel pasif yetenekler ve destek kartları eklendi. Oyuna gelen bir diğer yenilik sayesinde sahip olmadığınız kartların özelliklerini incelemeniz artık mümkün.

Dengeler Değişti!
Dengeler Değişti!

Güncellemenin Savaş Meydanı’na getirdiği en kapsamlı değişikliklerden biri ise birliklerin dengelerinde oldu. Karakterlerin güncellenen özellikleri ve değişen dengeler ile birlikte oyundaki rekabet daha da kızışacak.