Kapat
ÜYELİK PANELİ


Kullanıcı adınız 6-16 karakter uzunlukta olabilir, Türkçe ve özel karakterler içeremez
Şifreniz güvenliğiniz için 6-16 karakter arası uzunlukta olmalıdır
Aktivasyon kodu için lütfen kullandığınız geçerli bir e-posta adresi yazınız
Sağ resimde gördüğünüz karakterleri doğru bir şekilde yazınız
Üyelik işlemi için site kurallarını kabul etmelisiniz
Kayıt ve Site Kullanım Şartları
Ücretsiz Üye Olun

Zaten Üyeyim

Şifremi Unuttum
Kapat

İNDİRME SEÇENEKLERİ

Dosyayı indir ve çift tıklayarak oyunu bilgisayarına kurmaya başla.

Benzer Kalpler

Gün Boyunca

İki Oyunculu Savaş Alanı

20:00 - 21:00

Lonca Savaşları

20:00 - 20:20

Benzer Kalpler

Gün Boyunca

İki Oyunculu Savaş Alanı

20:00 - 21:00

Lonca Savaşları

20:00 - 20:20

Bölge Savaşı

16:00 - 17:00

Şehir Savaşları

16:00-17:00

Arka Bahçe Savaşları

14:30-15:00

İmparatorluk Savaşı

20:00-21:00

Kraliyet Arenası

20:00 - 20:20

İki Oyunculu Savaş Alanı

13:00 - 15:00

Siyah Ejder Bilgi Yarışması

13:00 - 14:00

Tsing Lung Savaş Alanı

20:40 - 21:00

Gül İspinozu Savaş Alanı

20:40 - 21:00

ETKİNLİK TAKVİMİ

Joy Park’a girebilmek için öncelikle 65. seviyeye ulaşmış olmanız gerekiyor. Joy Park’a sadece hafta sonları giriş yapılabilir. Bunun için Güney Pekin’de bulunan “Joy Park Işınlanma Geçidi Chihe Wanle” adlı OOK’ye gitmelisiniz. Joy Park cumartesi ve pazar günleri 09:00 – 23:00 saatleri arasında açıktır. Giriş için 10 Moğol Parası veya 10 Moğol Sikkesi ödemeniz gerekir. Gün içerisinde Joy Park’tan çıkış yapıp yeniden girdiğinizde ise yeniden ücret ödemiyorsunuz.

Cumartesi günleri saat 18:00’e kadar, pazar günleri ise 23:00’e kadar hiçbir şey yapmasanız bile Joy Park’ta bulunduğunuz süre için tecrübe puanı kazanıyorsunuz. Üstelik Tarım Çimi burada geçirdiğiniz süre boyunca kazandığınız tecrübe puanlarını da ikiye katlıyor.

Joy Park’a oyuncularımızın ilgisi de oldukça büyük. Her girdiğinizde büyük bir kalabalıkla karşılaşıyorsunuz. İlk girişte sizlere bir Joy Park Piyango Bileti veriliyor. Bu bilet ile şans çekilişlerine katılıp ödül kazanma şansını yakalayabilirsiniz. Joy Park’ta bulunan kristal küreler var. Eğer kristal küreyi bulmayı başarırsanız güzel bir tecrübe puanı kazanabilirsiniz.

Joy Park’taki en önemli etkinlikler ise Dinozor Savaşları ve Muhteşem Hazine Sandığı etkinlikleri olarak göze çarpıyor. Her saat başı gerçekleştirilen Dinozor Savaşları’na günde 3 kez katılabilirsiniz. Burada muhteşem tecrübe puanları sizleri bekliyor. Sistem şöyle işliyor: Görevi aldığınızda kırmızı dinozor veya mavi dinozordan birini seçmeniz gerekiyor. 10 dakikanın sonunda seçtiğiniz dinozor, oyuncular tarafından daha az sayıda seçilmiş ise 2 kat tecrübe puanı, daha fazla oyuncu tarafından seçilmiş ise normal oranda tecrübe puanı kazanıyorsunuz. Bu etkinlik çılgınca tecrübe puanlarını beraberinde getirebiliyor.

Muhteşem Hazine Sandığı etkinliği de çok iyi tecrübe puanları kazandırıyor. Yapmanız gereken tek şey görevi aldıktan sonra Joy Park’ın çeşitli bölgelerinde ortaya çıkan hazine sandıklarını açmak; ancak bir hazine sandığını tek bir oyuncu açabiliyor. O yüzden acele etmenizde yarar var. Çabuk davranıp hazine sandıkları açarak görevi tamamlayıp yine çok iyi miktarda bir tecrübe puanı kazanıyorsunuz.

Joy Fabrikası’na haftada bir kez ve en az 3 kişiden oluşan partilerle giriş yapabiliyorsunuz. Dalgalar halinde düşmanlar üzerinize gelirken ortada bulunan anıtı korumaya çalışıyorsunuz. Joy Fabrikası’ndan birincil veya ikincil elmas takas ederek İşlenmemiş Elmas alabilirsiniz. Lonca desteği ve İşlenmemiş Elmas ile Hale Elması gibi ekipmanlarınızı doğrudan geliştirmeye yarayan eşya üretebilirsiniz. Tiyatro’ya da aynı şekilde, haftada bir kez ve en az 3 kişiden oluşan partilerle girebiliyorsunuz. Buradan da Koyu Yeşim Matkabı elde etme şansınız bulunuyor.

SIRALAMA

  • FLorá
  • ALiaS
  • lCHeNGiSHaNl
  • CLarKK
  • TαurieL
  • TheePeaCH
  • RoseRain
  • Serenîty
  • CSRêLuq
  • Zêtt
Tümünü Göster
binekler
lütfen bekleyiniz...

X