Mobil Oyunlar

Web Oyunları

Pc Oyunları


  Black Throne Mobil ve PC Online Ortaçağ Strateji Oyunu​!

  Black Throne, barutun olmadığı dönemlerde geçen, online ve Gerçek zamanlı bir strateji oyunudur. Ortaçağın en ihtişamlı Hakanı olmak için kanının son damlasına kadar savaşmaya hazır mısın? Binlerce oyuncunun olduğu Ortaçağ evrenine katıl!  Kendi toprağını belirle ve Ortaçağ'ın en büyük Hakanı olmak için topraklarını genişlet! Hanlığını oluştur, ordularını yönet, diğer hanlıklarla diplomatik antlaşmalar yap! Black Throne diyarları sana başka oyuncularla ittifakları, takım oyununu, amansız savaşları sunuyor. Black Throne ortaçağ strateji oyunları arasında en iyi olma yolunda ilerliyor.


  Bilgisayar, Telefon Farketmez; Black Throne’cu Affetmez!

  Netmarble’ın beklenen Mobil ve Tarayıcı üzerinden oynanabilen ortaçağ strateji oyunu Black Throne, tüm mobil platformlar ve web tarayıcınızda seni bekliyor! Hem Android, IOS hem de WEB platformları üzerinden senkronize olarak oynayabilirsin. Black Throne için hemen Google Play Store ya da App Store üzerinden oyunu indirebilirsin veya web tarayıcınız üzerinden bir şey indirmeden oyuna başlayabilirsin! 


  Binlerce Oyuncuyla Beraber Oynama Şansı

  Black Throne dünyasında binlerce oyuncu senin topraklarına saldırmak ya da senle birlik olmayı bekliyor. Bu dünyaya katıl ve gücünü göster, toprakları fethetmek için diğer oyuncularla birlik ol! Dünyanın hâkimi olabilmek için materyallerini doğru kullanmalısın, binaların ve ordunun gücünü geliştirmen çok önemli! Ortaçağ strateji oyunları arasında 1 numaraya oturmaya yakın olan Black Throne'da kendini gösterme zamanı!


  İhtiyacınız Olan Her Şey: Black Throne Wikia

  Black Throne diyarında stratejilerini güçlendirmek ve bu dünyayı daha iyi anlaman için wikia sayfamızı ziyaret edebilirsin. Wikia sayfamızı ziyaret etmek için tıklayınız.