Merhaba S2 Son Silah’ın Efsaneleri!

31 Mayıs 2012’de başlayan yolculuk, 2015 yılında sona eriyor. 3 yıllık maceramızda bizlerle birlikte S2 Son Silah’ın sokaklarında maceradan maceraya koşan, terinin son damlasına kadar takımı için mücadele eden tüm oyuncularımıza duyurumuzdur!

S2 Son Silah’ın arka sokaklarını unutmak mümkün değil, fakat yeni maceralar RIP’in savaş sahnelerinde devam edecek. Tüm oyuncularımızı RIP’te savaşmaya davet ediyor, S2 Son Silah’da bizleri yalnız bırakmayan tüm oyuncularımıza ilgi ve anlayışları için teşekkür ediyoruz.

S2 Son Silah’da nakit alımı 11 Şubat 2015'te sona erecek. S2 Son Silah sunucuları ise 11 Nisan 2015 23.59'da tamamen kapanacak. Bu tarihe kadar S2 Son Silah'da oynamaya devam etmek isteyen ama karakterini RIP'e taşımaya karar veren oyuncularımıza her iki oyunda da muhteşem hediyelerimiz var!

Aşağıda bulunan hediyeleri kazanabilmen için tek şart, S2 Son Silah hesabınla RIP’e giriş yapman. Bu şartı yerine getirdiysen, aşağıda bulunan hediyeler hesabına gönderilecek.

S2

60 GünlükMelissa&Amber

60 GünlükBridget&Emilia

60 GünlükUSMC Kaskı

60 GünlükUSMC Pantalon

60 GünlükTam Gaz

60 GünlükMotorcu ceketi

60 GünlükMotorcu Pantalonu

60 GünlükAWM Turkuaz Silencer

60 GünlükPDW Turkuaz Plus

60 GünlükD.E Crane Turkuaz

60 GünlükSavaş Bıçağı Turkuaz

RIP

SÜRESİZ Şerif Yeleği

Şerif Yeleği

11 Şubat 2015 tarihi itibariyle S2 Son Silah hesabınız da
bulunan nakit para 3 kat fazlasıyla size RIP’de Rish olarak iade edilecektir.

HEMEN İNDİR

S2 Son Silah hediye gönderimi, www.joygame.com adresine kayıtlı olduğunuz email adresine "hediye kodu" olarak gönderilecektir. RIP hediyeleriniz ise hesabınıza direkt olarak gönderilecektir.

Hediye gönderimleri 2 haftada bir gerçekleşecektir.