Kapat
ÜYELİK PANELİ


Kullanıcı adınız 6-16 karakter uzunlukta olabilir, Türkçe ve özel karakterler içeremez
Şifreniz güvenliğiniz için 6-16 karakter arası uzunlukta olmalıdır
Aktivasyon kodu için lütfen kullandığınız geçerli bir e-posta adresi yazınız
Sağ resimde gördüğünüz karakterleri doğru bir şekilde yazınız
Üyelik işlemi için site kurallarını kabul etmelisiniz
Kayıt ve Site Kullanım Şartları
Ücretsiz Üye Olun

Zaten Üyeyim

Şifremi Unuttum
Kapat

İNDİRME SEÇENEKLERİ

Dosyayı indir ve çift tıklayarak oyunu bilgisayarına kurmaya başla.

Pirate Storm'da kaptanı olacağın, denizleri fethedeceğin gemini yarat ve serüvene başla!

Pirate Storm: web tabanlı MMORPG strateji oyunu

 • Pirate Storm’un derin sularında, sınırları olmayan bir strateji senaryosu
 • Deniz atmosferini muhteşem bir şekilde sunan grafikleri ve ses efektleri
 • Hiçbir kurulum dosyası indirmeden ve kurmadan tarayıcı üzerinden oynama seçeneği
 • 12 harita ve 3 bögeden oluşan geniş bir dünya
 • Arkadaşlarınızla ve diğer oyuncular ile birlikte ittifak oluşturarak savaşabileceğiniz gelişmiş klan sistemi seni bekliyor.

 • Pirate Storm'da gemini seç, geliştir, hazineleri bul ve denizlerin en korkulan korsanı sen ol! Hengame’de Pirate Storm kayıt ol bu aksiyon dolu deniz macerasına sen de katıl! Hepsi ve daha fazlası ücretsiz tarayıcı tabanlı bir MMO strateji oyunu Pirate Storm’da.

  Dünyanın en tehlikeli sularında,korkunç ama bir o kadar da eğlenceli bir macera seni bekliyor! Prate Storm’da deniz kabardı, tüm öfkesini kusuyor. Bu fantastik dünyada sadece denizde bulunan yaratıklar değil, acımasız korsanlar da denizlerin hakimi olmak için dehşet saçıyor.

  Bu tehlikeli denizlerde varolmak için neye ihtiyaç var? Büyük silahlara, devasa gemilere, sayamayacağınız kadar paraya mı? Evet, bütün bunlara ihtiyacınız var ancak herşeyden önce bu gizemli denizlerin dev dalgalarına ve acımasız korsanlarına karşı koyacak korkusuz bir kaptana ihtiyaç var. Diğerlerine önderlik edecek, birlik oluşturup acımasız korsanlarla savaşacak iyi bir stratejiye ve iyibir lidere ihtiyaç var!

  Hemen rotanı ve dümenini Pirate Storm’a çevir. Pirate Storm oyna ve nasıl bir kaptan olduğunu herkese göster! Denizle şaka olmaz.

  Pirate Storm’da muhteşem grafikler ve ses efektleri seni bekliyor. Pirate Storm dünyasında yapmaktan keyif görev sistemi karakterinizi hızlı bir şekilde geliştirebilir, denizin fırtınalarına karşı koyabilecek donanıma kolayca erişebilirsiniz. Hengame, 12 harita ve 3 bölge, kişisel olarak donatıp ayarlayabileceğiniz gemi ve oyun karakterleri, arkadaşlarınızla beraber omuz omuza savaşmak için klan ve parti sistemi ile aksiyonun hız kesmediği muhteşem bir oyunu sizlere sunuyor!

  X