En Son Oyun Haberleri

Dünya çapında bir alışveriş festivali olan Black Friday şerefine, mobil RPG Seven Knights‘ta özel etkinliklerin başlayacağını bugün duyurdu.

Oyuna yeni kostümler, üç oyuncunun birlikte oynadığı “Baş Düşman İstilası” akını, S.H.I.E.L.D. seviye sınırının yükselmesi ve daha pek çok yeni içerik ekleniyor

Tüm Oyun Haberleri

Wolverine ile oyna, birbirinden özel kurtlar senin olsun!  

Hemen şimdi MARVEL Future Fight kampanyasına katıl >> http://buff.ac/4d9M

Devam »

21 - 27 Haziran tarihleri arasında düzenlenen Kedi-Köpek Günleri etkinliğinde tarafını seç ve olabildiğince çok sayıda kedi veya köpeği yeni yuvalarına kavuştur. 

Devam »

Hounds’a 15 Haziran’da eklenen dev yamayla birlikte oyun içerisine birçok yeni içerik eklendi.

Devam »

16- 29 Haziran tarihleri arasında, Yıldırım Saldırısı: Terör Girdabı etkinliğinde kaosa yol açan yeni bir düşmana karşı harekete geç.

Devam »

2012 yılında başlayan MStar yolculuğumuzda 5 yılı dolu dolu bitirdik! 

Devam »

Netmarble, en sevilen mobil RPG oyunlarından biri olan Seven Knights’a yeni özel kadın kahraman Yeonhee’nin eklendiğini duyurdu. .Eskilerin Dört Lordu’nun tek kadın kahramanı olan Yeonhee, oyun içinde tüm beklentileri karşılayacak yetenekli ve özel bir kahraman.

Devam »

Bu yeni güncellemede X-Men olarak bilinen mutant kahramanlardan, Cyclops, Jean Grey, Rogue, Fırtına, Beast, Wolverine ve düşmanları Magneto, Manyetizmanın Efendisi, oyuna katılacak.

Devam »

Okullar kapandı, Hounds'da fırsat başladı! 10 Haziran günü 12:00'den 23:59'a kadar, tüm kredi paketlerinde %100 Kredi Bonusu fırsatı seni bekliyor. 

Devam »

Desert Operations’ta seferberlik başladı! Askerler komutanlarını bekliyor. Askerlerine komutanlık edip, modern savaş silahlarıyla ülkeni koruyup, düşmanlarını işgal etmen için tek gereken Desert Operations ailesine katılman!


 

Devam »

Raunen'in Ininal sponsorluğunda düzenlediği yarışmanın görevlerini tamamlayarak bu kocaman ailenin parçası olurken ödülleri kazanma şansınızı arttırabilirsiniz!

 

Devam »