• "Türkiye’nin moda, arkadaşlık, müzik ve dansı birleştiren en sosyal oyunu! "
  • "Dans, Müzik, Eğlence hepsi burada! Sen de gel ve MStar’ın renkli dünyasında yerini al!"
  • "Rakipsiz Sosyal MMO Dans Oyunu MSTAR! "
100% Türkçe

MStar, CJ Games tarafından geliştirilen ve Joygame tarafından Türkiye’de yayımlanan devasa çok oyunculu (MMO) bir online dans oyunudur. Tüm dünyada MMO Dance kategorsindeki en iyi oyunlardan biri olan MStar, yüksek çözünürlüğe sahip gerçekçi grafikleri, gelişmiş kullanıcı arayüzü ve renkli bir dünyaya sahip dans ve müzik içeriği ile hem dans etmeyi seven hem de yeni arkadaşlıklar kurmak isteyen birçok online oyuncuyu kendisine çekmektedir. +13 yaş sınırına sahip MStar’a üye olmak ve oyuna giriş yapmak tamamen ücretsizdir, oyunu indirmek ve giriş yapmak için kullanıcıların www.trmstar.com adresinden Joygame üyeliği almaları gerekmektedir.

MMO Oyun kategorisinde dans oyun mekaniklerine sahip MStar’da oyuncular kendi karakterlerini oluşturarak oyun içinde yüzlerce popüler şarkıyı dinleyip dans edebilir, yüzlerce son moda kıyafet arasında alışveriş yapıp kendi tarzlarını oluşturabilir, binlerce aktif oyuncuyla tanışıp sohbet edebilir, yepyeni arkadaşlar edinebilir, Ev Bahçeciliği fonksiyonuyla evlerinde bitkiler yetiştirip süper hediyeler kazanabilirler.

Mstar Online, tamamen Türkçe içeriği ve Türkçe, İngilizce ve K-pop şarkıları ile müzik severlerin, her şarkıya yapılan özel koreografi ile de dans severlerin gönlünü fethediyor. Joygame’in MMO Dans oyunu MSTAR ile oyuncular tek bir oyunda dans, müzik, arkadaşlık, bahçecilik, rekabet ve modanın keyfini çıkarıyor.