ÜYE OL

Lütfen kullanıcı adını ve şifreni gir!

Kullanıcı Adı / Şifremi Unuttum!

Detaylı Ara

Yil Başi Etkinliği HK. Kilitli

• aseraser123
    Konu: 23 Yanıt: 273
    0 JFP
    Kazanılan Rozetler

Arkadaşlar gene sadece şansli oyuncular denmiş malesef :(

niçin sürekli böle yapiyorlar
    oda kuruyorlar ona gelenler kazaniyor veya odalara giriyorlar
    hep ayni etkinlik

sadece bizim oyunumuzda böle bu : (

diğer oyunlarda ya ex bonus oluyor ya para bonus gibi şeyler oluyor
    bizde niçin böle etkinlikler olmuyor ?

yil başinda eminim 30,000 üye oyunda online olucak
    bunlardan sadece 100 tanesi niçin şansli oluyor ?

onlar yeni yila giriyorda biz girmiyormuyuz.
    şahsen benim çok sinirimi bozuyor.

ben joygameden ex bonus istiyorum şahsen.

bu konularda bizi hiç dikkate alimiyorlar,
    sanki joygame oynuyormus hediyeleri o alacakmiş gibi oluyor.
    ben adaletsiz buluyorum bunu.

eminimki 1 kişi bile (userlerden) bunu adaletli bulan olmiyacaktir.

not : bu konudan başka yok
    not 2 : tartişma çikarmayiniz lütfen - konu kilitlenmesin.
    not 3 : Joygamenin userleri dikkate almasi için açilmiştir konu.

"HER KAR TANESİNDE BİR HEDİYE SAKLI, WOLFTEAM OYUNCULARI BU YIL ÇOK ŞANSLI! "

yazilan kelime çok yalan içeriyor.

0

28.12.2010

Link kopyalandı.
  • al_melo
    Konu: 9 Yanıt: 64
    0 JFP
    Kazanılan Rozetler

Polgara'nın konuşmasını beklemeden yorumumu yapayım bari:
    O cümle ya böyle olmalıydı; "Her Kar Tanesinde Bir Hediye Saklı, Nakit Çeken Wolfteam Oyuncuları Bu Yıl Çok Şanslı".
    Ya da şüfretmeliyiz bu kadar yeniliğe. Sabırsız olmasaydık, Taksim büyük bir harita olacaktı, şimdi baseden Base'ye saldırılıyor. Yeni etkinlikler vardı, nedense iptal edildi. Çok HP'li OG falan vardı ama nedense iptal edildi. Her akşam etkinlik var nerdeyse. Her hafta 1 yenilik geliyor. Şükredelim bu halimize...
    Sayın Polgara, sanırım konuşmanız uzun olacak :).

0

28.12.2010

Link kopyalandı.
  • aseraser123
    0 JFP
    Kazanılan Rozetler

evet dediğin gibi şükrediyioruz
    OG_Allium Sağolsun Her gece bizimle etkinlik yapiyor gece 3 e kadar belki uykusuz kaliyor.
    ama yil başi etkinliği bu YİLDA 1 KEZ yapiliyor bu yüzden sence herkeze iyi bir şey gelmesi gerekmezmiydi ? bunu soruyorum sadece :)

diğer oyunlarda çok güzel etkinlikler yapiyorlar
    ama wolfteam oyunu gibi değil.
    burdakiyle orasi farkli.

bu yüzden burdayiz ama bence Joygame hakettiğimiz etkinliği bize sağlamiyor die düşünüyorum ben.

0

28.12.2010

Link kopyalandı.
  • EsenToprak
    Konu: 25 Yanıt: 194
    0 JFP
    Kazanılan Rozetler

ßencede

0

28.12.2010

Link kopyalandı.
  • DarkBlade
    Konu: 73 Yanıt: 908
    0 JFP
    Kazanılan Rozetler

onuyu açan arkadaşımızın attığı özel mesajı okudum ve gördüm ki her sorulduğunda açıklama yapmaz isek o konuda haksız gibi görünebiliyoruz. Şimdi kilidi kaldırıp tek tek değerlendirme yapalım ki herkese kendimizi açıkça ifade etmiş olalım.

2 milyon üye, tamam.
    Başarılı oyun, Son Destan, Rakion. Son Destan oyunumuz her ne kadar Wolfteam gibi 100.000lerce üyeye sahip olmasa da Joygame'e getirisi büyük. Bunları Rakion için de söylemek mümkündür.
    Etkinlik... Dün yapmış olsak bugün unuturdunuz sanırım : )
    1 Milyon Altın etkinliklerini ne zaman unuttunuz sayın DarkBlade? Daha bir kaç ay önce başlayıp yoğunluktan beklemeye aldığımız En Büyük Kim, Benim Bölgem, Büyük Kapışma, Rastgele OG etkinliklerini tam olarak ne zaman unuttunuz? Tüm bunlardan önce Haftanın Oyun Modunu, Haftanın Haritasını ve Community olarak bizlerin yaptığı Metro ve Petra haritası etkinlikliklerini ne zaman unuttunuz?
    Her bayramda, her özel günde size gönderilen silahları, dövmeleri, bombaları kullanmadınız mı Sayın DarkBlade?
    Turnuva yapıyoruz, evet oyuncularımız eğleniyor. Bu maçlarda da en az bir OG gözlemci oluyor. Yenilen takım "karşı taraf hile yaptı" dese 1 forum ayağa kalkıyor. Ama OG'ler gerektiğinde kişileri oyundan uzaklaştırmıyor mu? Bunu defalarca görmedik mi de şimdi "adam JP almış, banlamazlar tabii" olayına geliyor?
    Yarışmalarımızı da beğenmiyorsunuz anlaşılan. Nasıl bir şey düşünelim istersiniz? 1 odadaki herkese rastgele hediye versek dersiniz ki 100.000lerce oyuncudan 16 kişi.
    100 kişiye versek 100.000lerce kişiden 100 kişi.
    1000 kişiye versek 100de 1ine hediye gidiyor.
    Tabii ki bu durumlarda çıkacak "haksızlık, yandaşlık" iftiralarını düşünmüyorum bile.
    Kurban bayramında hindi budu olmaz diyorsanız basın hediyeye, dursun envanterde. Pirzola atsanız sizler için çok mu farkeder sayın DarkBlade? Bir hediye gönderildiğinde hediye gelmiş demek yerine neden kuzu değil de hindi diye cevabını bile bile sormanız, forumu bizlere karşı kışkırtmanız hoş mudur?
    Taksim haritası aylar önce kararlaştırılmış ancak yapımcı firma yoğunluktan dolayı geç başlamıştır. Harita normal şartlarda Galatasaray lisesine kadar gidip metroya inecekken çok daha küçük bir halde sonlandırılmıştır. Bu kadar erken sonlanmasının nedenini facebook ve forum sayfalarında (çoğu silinse bile vardır, eminim) "Bir işi beceremediniz"(Ciddi anlamda oyunu biz yapıyormuşuz gibi...), "Size güven olmaz", "taksim nerede kaldı", "yalancılar" gibi sözlerden anlayabilirsiniz. Daha fazla kavga etmeden haritayı istedik ve sonuç ortada. Aceleye gelmiş ve İLK & TEK Türkiye'den bir parça harita dünyaca oynanan oyunda... Keşke oyuncumuza anlatabilseydik ancak olmadı.

Görüyorum ki siz de forumu böylesine takip etmenize rağmen hala karıştırmaktasınız. Oyunu Joygame firması yapmıyor ve yapımcı firma da sadece Türkiye ile ilgilenmiyor. Evet, dünyada en çok oynanan ve tutulan Wolftaem, Joygame tarafından sunulandır. Ancak hak verirsiniz ki yapımcı firma aynı anda çok daha fazlasıyla ilgilenmek zorundadır.
    Harf etkinliği ile ilgili verdiğiniz örnekte çok zor değil demişsiniz. Buyrun, bir tane oyun firması açın tatlı bir rekabete girelim. Nihayetin de Joygame de sıfırdan başlayarak buralara geldi. Siz de deneyin ve harf etkinliğini 1 günde oyuna entegre edin. Sizi en ön safta ben alkışlayacağım.
    Oyuncu olarak oturup da "şunu istiyoruz, harf etkinliği koyun, böyle etkinlik yapın" demek gerçekten çok hoş. Bizler de oyuncuyuz ve bunu çok iyi anlıyoruz. Ancak oyuna bir eklenti yapmak 2 satır yazı yazmak gibi değil maalesef.

Bir etkinlikten 16 kişiyi yararlandırsak da, o odaya giremeyen, o odada oyundan düşen, o odadan atılan herkesten ne gibi sözler işiteceğimizi siz oyuncu olarak düşünmeseniz de bizler yönetici olarak düşünmek zorundayız. Zaten görmüyor musunuz, etkinlik olmadan da hediye göndersek bile şikayet edip "bu nasıl dövme, bu hindinin ne işi var oyunda?" diye topa tutulabiliyoruz.

Oyun hakkında genel açıklamalar yaparken bahsetmiştim. Yapımcı firmadan yönetici ziyarete geldiğinde yapılan konuşmalarda, klan görevleri, bireysel görevler, rütbeleri etkin kılacak farklı özellikler ile insanlar yapay zekaya karşı oyun oynayacaklar.

Bunlar gibi bir çok projeleri var, bir çok proje de biz üretiyoruz. Her hafta toplantı yaparak ne dağıtabiliriz, nasıl dağıtabiliriz, ne yapmalıyız diye onlarca soru dönüyor etrafımızda. Bu soruları cevaplayanlar OG takım liderleri, ceolar, topluluk yönetimi, producerlar... Kısacası tüm yönetim ekibi belli kararlar alıyor.
    Yönetim ekibimizin çoğu, oyun ve reklam dünyasına yıllarını vermiş insanlardır ve hak verirsiniz ki sizden de benden de çok daha bilgili olduklarını kabul etmemiz gerekir. Siz diyorsunuz ki benim aklıma geldi, onların aklına gelmemiştir. Gelmeme şansı var mıdır sizce sayın DarkBlade?
    Burada 10larca kişi oyunlar için savaş mücadelesi verirken oyuncularımızın neler isteyebileceğini düşünmüyor muyuz sizce?
    Oyuna bu konuda yazılımsal her fikri gönderiyor, oyuna müdahele etmeden yapabileceğimiz her etkinliği de biz yapıyoruz.
    Özellikle 2011in başından itibaren desteğin tamamen yenilenmiş olmasıyla birlikte OG'lerimiz oyunda 24 saat aktif olacaklar, istedikleri etkinlikleri yapabilecek, oyun hakkında çok daha fazla proje geliştirebileceklerdir. Bu da siz değerli oyuncularımızın daha fazla zevk almasına, oyunu daha çok benimsemesine yarayacaktır diye umuyorum.

Teşekkürler,
    İyi eğlenceler.

0

28.12.2010

Link kopyalandı.
  • al_melo
    Konu: 9 Yanıt: 64
    0 JFP
    Kazanılan Rozetler

Polgara'dan alıntı :D

0

28.12.2010

Link kopyalandı.
  • DarkBlade
    Konu: 73 Yanıt: 908
    0 JFP
    Kazanılan Rozetler

Alıntı-Polgara.

0

28.12.2010

Link kopyalandı.
  • aseraser123
    0 JFP
    Kazanılan Rozetler

Darkblade yazinin tamamini okudum ama hiç bişey anlamadim.
    çoğu cümleyi 2 şer 3 er kez okudum ama gene bişey değişmedi
    hangi taraftansin anlamiş değilim.

100 bin kişi arasindan sadece 16 kişi şansli oluyor bu durumda joygame niye bişey yapmiyor anlamiyoruz.

Dediğim gibi
    Dünya genelinde En çok Tutan FPS oyunu Wolfteam.
    Ve Türkiyedede en çok oynanan online FPS oyunu Wolfteam.

peki Wolfteam , Joygameyi seçerek doğrumu karar aldi ?
    İşte burda Soru işareti çikarmak gerekiyor.
    şahsen aeira nin oyunu türkçe olsaydi eminim oyunun %60 i oraya giderdi .
    Çünki , Onlarin userleri daha fazla olmasina ragmen aeira games tüm oyunlarina 100 Ap gönderdi.
    yani bizim oyunumuzda 500 Nakit civari ediyor.
    Aeria gamesin 7 tane oyunu var 500 nakit x 7 = 3500 Nakit Eder.
    Sadece yilda 1 kez olan bişeyi gerçek para 6 Lira Sizce Çok bir parami ?
    6 liraya çikolata aliyoruz yaf.
    Aeira çok güzel etkinlik yaparken niçin bizimkiler bu kadar sade.

ama şunu sölim ,

o yapilan mod etkinliklerinde hakkini vermek gerekiyor.
    ALLAH razi olsun onlardan onu bari yapiyor.
    onu yapmasalar ne olurdu acaba ?

Normal yaşamda , Ekmek parasi için çalişanlar bilir ,
    Müşteri Her zaman haklidir Sözünü.

Ama burda öle değil malesef.
    burda her zaman Yönetici hakli oluyor.

Üyeler sadece işci ,
    Yöneticiler Patron.

Anlatmak istediğimi umarim yöneticiler anlamiştir

çünkü emin olun bu konuya yöneticiler ,

"Etkinlikler Hakkinda Öneri almiyoruz Diyecektir."

Bizler Sadece işçileriz arkadaşlar : )

0

28.12.2010

Link kopyalandı.
  • Polgara
    Konu: 2415 Yanıt: 6908
    0 JFP
    Kazanılan Rozetler

Dalga konusu olacak kadar yazmışım demek ki.

Evet arkadaşlar bu yılbaşında da sizleri unutmayarak etkinlikler yapsak da yine sizler için yaptığımız her uğraş gözardı edilerek "bu mu yapılan yani?" sorusu geldi çattı.

Bu konuda daha fazla yazabileceğim bir şey yok. Yönetim ekibi bu kararı uygun bulmuş ve uygulamıştır.

İyi eğlenceler

0

28.12.2010

Link kopyalandı.
  • aseraser123
    0 JFP
    Kazanılan Rozetler

Dalga konusu olacak kadar yazmışım demek ki.

Evet arkadaşlar bu yılbaşında da sizleri unutmayarak etkinlikler yapsak da yine sizler için yaptığımız her uğraş gözardı edilerek "bu mu yapılan yani?" sorusu geldi çattı.

Bu konuda daha fazla yazabileceğim bir şey yok. Yönetim ekibi bu kararı uygun bulmuş ve uygulamıştır.

İyi eğlenceler

eğer verilen hediyeler her üyeye verilmiş olsaydi
    emin olun foruma konu açip diyecektimki ,

"Wolfteam oyunculari Joygame ile Gurur Duyuyor"

Diyecektik
    sizin bir şey yapamiyacağinizi biliyorum malesef
    zaten soru işareti çikaran kişilerde En Tepe Olanlar : (

0

28.12.2010

Link kopyalandı.