ÜYE OL

Lütfen kullanıcı adını ve şifreni gir!

Kullanıcı Adı / Şifremi Unuttum!

Detaylı Ara

Wolfteam'de Karşılaştığınız Teknik Sorunlar! Sabit

• MaxentiusTR
    Konu: 2139 Yanıt: 2808
    0 JFP
    Kazanılan Rozetler

Merhaba Değerli Wolfteam Oyuncuları,

Wolfteam Forumlarında karşılaşmış olduğumuz düzensizlik nedeniyle bu tür bir konu açmış bulunmaktayız.

Sizlere bu konu aracılığıyla karşılaştığınız bazı sorunları bizlere iletme imkanı ayrıca çözüm olanakları da sunmaya çalışacağız. Bu tür içerikte konular açmayıp, bu konuda mesaj yazarak bizlere durumunuzu belirtebilirsiniz.

Komut Dizisi Hatası

Komut dizisi hata ayıklaması ve bildirimler varsayılan olarak kapalıdır. Açılmışsa, yeniden kapatmak için aşağıdaki adımları izleyin.

Başlat düğmesini tıklatarak Internet Explorer'ı açın. Arama kutusuna Internet Explorer yazın ve ardından sonuçlar listesinde Internet Explorer'ı tıklatın.
    Araçlar düğmesini ve ardından Internet Seçenekleri'ni tıklatın.
    Gelişmiş sekmesini tıklatın, Kod hata ayıklamasını devre dışı bırak (Internet Explorer) ve Kod hata ayıklamasını devre dışı bırak (Diğer) onay kutularını işaretleyin.
    Her komut dizisi hatası için bir bildirim göster onay kutusunu temizleyin, ardından Tamam'ı tıklatın.

Sunucu Bağlantısı Kesildi (T_10054)

T_10054 hatası oyunun eksik yüklenmesi veya internet probleminizden kaynaklı olabilir. Sorunu engelleyebilmeniz için bazı önerilerimiz mevcut.

- DNS ayarlarınızın otomatik olduğundan emin olunuz.
    - Modeminizi yeniden başlatınız.
    -Güvenlik duvarı antivirüs programlarını kapatınız ve tekrar deneyiniz.

Bilgisayarınızda Hotspot Shield, Real Hide Ip vs. Gibi IP Gizleme, VPN Ayarları Değiştirme, Proxy Ayarları Değiştirme Türünden Programlar Varsa Uninstall İle Kesinlikle Silin.Program Kapalı Olsa Bile VPN Ayaraları Aktif Durumda Oluyor Ve Erişimde Sorun Yaşatabiliyor.

Eğer olmazsa ;

Oyunu silip siteden tekrar indirip farklı bir dizine kurunuz çünkü sitedeki sürüm günceldir. WolfTeam'e tıkladıktan sonra, önce Softnyx'e yani yama indiren programa yama gelmesini bekleyip, sonra Wolfteam'a tıklayınız. Yamalar yüklendikten sonra giriş yapabilirsiniz.

Sorununuz çözülmez ise konu içerisinde belirtebilirsiniz.

T-10013 / T-10014 Hataları Çözüm Yolları:

Wolfteam'e girdiniz tam sunucuya giriş yapıcaksınız bu hatalardan birini aldınız peki ne yapılabilir? İşte çözüm yolları:

- Öncelikle modeminizi kapatıp açın ve tekrar giriş yapmayı deneyin.
    - İnternet bağlantı ayarlarından > DNS ayarlarını otomtik olarak ayarlayınız.
    - Oyuna girerken gereksiz tüm programları özellikle net hızını engelleyecek olan programları kapatınız.
    - Sorun düzelmediyse son çare olarak bilgisayarınıza format atın.

Oyunda Donma, Kasma ve Takılma Problemleri

- Oyunda rakibiniz ile aranızdaki MS uyuşmazlığı bu tür durumlara sebebiyet verebilir. İnternet hızınızın uygun olduğu odalarda oyunlara katılmaya gayret gösterin.

- Bilgisayarınızın sistem özellikleri Wolfteam'in istediği Minumum özellikleri karşılamıyor olabilir. Bu durumda sistem özelliklerinizi Wolfteam'e uygun hale getirmelisiniz.

- Oyun güçlendirici programlar kullanabilirsiniz. ( Gamebooster, Gamespeed vb. ) Ya da oyuna giriş yaparken arka planda gereksiz programları açık bırakmayınız.

- Kablosuz internet bağlantısı kullanıyorsanız bu durumdan da kaynaklanıyor olabilir.

- Kasma Sorununda da İntenet Hızı yüksek olanlar T_10054 Hatası yerine Kasma veya Donma Hatası ile karşılaşıyorlar.Bunun sebebi de yukarıdaki Gibi IP Gizleme veya Proxy Ayarları değiştiren programlar yüzünden meydana geliyor.

Not : Farklı sorunlarınızı da bu konu aracılığıyla bizlere iletebilirsiniz.

Unutmayın, sizlere yardımcı olmak için buradayız.

İlgi ve anlayışınıza teşekkür ederim.

0

24.06.2012

Link kopyalandı.
  • zalimler30
    Konu: 0 Yanıt: 1
    0 JFP
    Kazanılan Rozetler

benim f5 teki arkadaşlarımı ekliyorum arkadaşlar gözükmüyor klan dakilerde gözükmüyor nasıl oldugunu anlmadım

0

24.06.2012

Link kopyalandı.
  • MaxentiusTR
    0 JFP
    Kazanılan Rozetler

benim f5 teki arkadaşlarımı ekliyorum arkadaşlar gözükmüyor klan dakilerde gözükmüyor nasıl oldugunu anlmadım

Merhabalar,

Wolfteam ekibi ve yapımcı firma bu sorundan haberdar, ortak çalışmaları devam ediyor. Sorun en kısa zamanda çözülecektir.

10 tl jp kodu kazzanın diyosunuz vermiyosunuz yeter artık ya kandırmayın bizi ...!!!!! vereceksniz verin vermeyecekseniz de milleti kandırmayın .!

Merhabalar,

Öncelikle Wolfteam Türkiye ekibi hiç kimseyi kandırmaz. Ardından sorununuza gelirsek destek ekibine talep açarsanız size yardımcı olurlar. Destek ekibine buradan ulaşabilirsiniz.

maximus kardeşm oyundaki donma daha 3 gündür başladı internet hızı bu zaman kadar kötüydüde kasmıyoduda şimdimi kasmaya başladı + 4 gb ram 2 gb ekran kartı 4 çekirdek işlemci bilgisayar özellikleri sence cokmu kötü özellikler zaten ya internette sorun olur yada bilgisayarınız kötü denir bunları masal gibi anlatıp durma bence suç sizde ilgilenmiyorsunuz bu oyunla yamamı attınız yada atmadınızmı bilmiyorum son 1 aydır bakım felan yok bu oyunda millet bas bas bagırıyor bi çözüm bulun yoksa bi çok kişiyi kaybetmek üzeresiniz UYANDIRIYIM !

Merhabalar,

Birçok üye sorunsuz girebiliyor fakat Wolfteam Türkiye ekibi bu sunucu bağlantısı hatası ve donma sorununa en kısa sürede çözüm getirecektir.

İlgi ve anlayışınız için teşekkür eder,
    iyi forumlar dilerim.

[size=200]_________________________________________[/size]

YARARLI KONULAR

Forum Altın Kuralları'na ulaşmak için TIKLAYINIZ.
    Wolfteam Oyun Kuralları&Ceza Sistemi'ne ulaşmak için TIKLAYINIZ.
    Hesap Güvenliğiniz İçin Yöntemler'e ulaşmak için TIKLAYINIZ.
    Sorun, Soru ve Şikayetleriniz için TIKLAYINIZ.
    Foruma Resim Eklemek Resimli Anlatımına ulaşmak için TIKLAYINIZ.
    Sıkça Sorulan Sorular'a ulaşmak için TIKLAYINIZ.
    3. Parti Programlar (hileler) İle İlgili açıklamalara ulaşmak için TIKLAYINIZ.
    [size=200]_________________________________________[/size]

[center]ShadowStar[/center]

[center][/center]

0

25.06.2012

Link kopyalandı.
  • alcatrazx02
    Konu: 3 Yanıt: 13
    0 JFP
    Kazanılan Rozetler

beyler ben bi kampanya öneris tasarlamak istiorum fakat nasıl yapcaımı bilmiorum bi resim hazırladım fakat acamıyorum
    resimi ansıl sizinle paylasabilirim:adore:

0

25.06.2012

Link kopyalandı.
  • AdnanSatar
    Konu: 9999 Yanıt: 9999
    9999 JFP

• destroyer-3
    Konu: 18 Yanıt: 140
    0 JFP
    Kazanılan Rozetler

sorunun çözümü hotspot shield ve bunun gibi ip değiştirme programlarını kaldırmakla oluyor.

0

25.06.2012

Link kopyalandı.
  • MaxentiusTR
    0 JFP
    Kazanılan Rozetler

beyler ben bi kampanya öneris tasarlamak istiorum fakat nasıl yapcaımı bilmiorum bi resim hazırladım fakat acamıyorum
    resimi ansıl sizinle paylasabilirim:adore:

Resminizi hızlıresim.com gibi adreslere yükleyerek linkini Wolfteam Öneriler kategorisinden bizle paylaşabilirsiniz.

sorunun çözümü hotspot shield ve bunun gibi ip değiştirme programlarını kaldırmakla oluyor.

Genel çözümler yukarıda, üyelerimizin ihtiyacına göre farklı arayışlara başlayabiliriz.

0

25.06.2012

Link kopyalandı.
  • novomomo
    0 JFP
    Kazanılan Rozetler

MaxentiusTr,
    Hocam ben şimdi bu İE9 kurup joygame'i sabitleme işini yaptım, sağ tıkladım hatta promokodlarda geldi, ona da tıkladım, tamamladınız falan diyordu sonra hemen o sayfa kapanıp daha sonra tekrar deneyiniz diyor. Bende mi bir sorun var, yoksa sitede mi!?

0

25.06.2012

Link kopyalandı.
  • teddy630
    0 JFP
    Kazanılan Rozetler

oyunu indirip kuruyom ekran da kayma oluyo bide bi zaman sonra bi hata weriyo oyuna almıyo yardımcı olun lütfen...

0

25.06.2012

Link kopyalandı.
  • AdnanSatar
    Konu: 9999 Yanıt: 9999
    9999 JFP