ÜYE OL

Lütfen kullanıcı adını ve şifreni gir!

Kullanıcı Adı / Şifremi Unuttum!

Detaylı Ara

Wolfteam Oynarken Kasıyor/Donuyor Diyenler Buyrun. Sabit Kilitli

• word_007
    Konu: 5 Yanıt: 11
    0 JFP
    Kazanılan Rozetler

Evet Arkadaşlar Her Oyun Gibi Wolf Team Oyunuda Bir Sisteme Göre Doğru Düzgün Çalışır.
    Sistem Yetmiyor Diyerek Kasayı Yumruklamakdansa Burayı Bir Okuyun.

Arkadaşlar.Eğer Bilgisayarınızın Performansı İyi İse Ve Oyunlarda Kasıyorsa Şunları Deneyiniz.
    Benim 256 Ekran Kartı İle Oynayamadığım Oyun Yok Sebeplerini Açıklıyorum.

İlk Olarak;
    En Güncel ''DirectX'' Programının Bilgisayarınızda Kurulu Olduğuna Emin Olunuz.
    Bunun İçin: Denetim Masası ► Program Ekle/Kaldır Bölümünde Proglamları Okuyarak DirectX İ Bulunuz Ve Kaç Olduğu Yanından Yazar.
    En Güncel Sürümü Almak İçin[BEDAVADIR]:Google'ye DirectX 12 Yazınız Ve İndiriniz.
    BU SÜRÜM FİNALDİR.PİYASAYA MUTLAKA YENİ BİR İSİMDE BAŞKA PROGRAMLAR ÇIKAR.DEVAMLI TAKİP EDİNİZ.

EĞER BUNLAR SİZDE MEVCUT İSE ŞUNLARA BAKIN ;
    ARKADAŞLAR Microsoft Herzaman Yeni DRİVER Güncellemeleri Koymakta.Ne Güncellemesi Diyeceksiniz.Hemen Anlatayım.

Ekran Kartı Güncellemesi
    En Güncel Sürümü Şu Şekillerle Kazanabilirsiniz.[BEDAVADIR]
    Arkadaşlar 2 Yol Vardır İlk Önce Zoru Açıklayayım.
    Bilgisayara Herhangi Bir Sistem Olarak Format Attığınızda En Güncel Ses,Ekran Kartı... V.S. Güncellemeleri İle Kurar.Bu Yol Zordur Ve Çok Zaman Alır.Ve Bunun Üzerine Yüklü Dosyalar Gider.

Ama Sade 10-30 Dakikanızı Alıcak Bir Yol Var.
    Bilgisayarda Çevrim İçi Olarak Bedava[HER ZAMAN] Olarak Bilgisayarınıza Yükleye bilirsiniz
    SIRASIYLA ŞUNLARI TAKİP EDİN ;
    ►DENETİM MASASINA GİRİNİZ.
    ►YUKARIDA ''ARA'' YAZAN BÖLÜME 'AYGIT YÖNETİCİSİ' YAZINIZ.
    ►ÇIKAN ARAMA SONUÇLARINDA İLK YERE GİRİN VE AÇILAN GÖRÜNTÜ BAĞLAŞTIRICISI SEKMESİNE TIKLAYINIZ.
    ►SEKMEYE TIKLAYINCA ALTINDA BİLGİSAYARINIZIN EKRAN KARTI İSMİNİ VE YÜKLÜ OLAN [MESELA NDİVA] SÜRÜCÜNÜN İSMİ İLE YAZAR.[EĞER HARİCİ EKRAN KARTIN VARSA ÜSTTE OLANI SEÇİNİZ]
    ►ONADA ÇİFT TIKLAYINIZ VE AÇILAN SAYFADAKİ YUKARIDA BULUNAN SEKMELERDEN ''SÜRÜCÜ'' DİYE YAZANI SEÇİNİZ.
    ►ALTTA SÜRÜCÜ GÜNCELLEŞTİR YAZAR.
    ►ONA TIKLAYINIZ
    ►ORTALAMA 15 DAKİKA SÜRÜCEK OLAN GÜNCELLEME YÜKLEMESİ BİTİNCE BİLGİSAYARINIZA RESET ATINIZ.
    °SON OLARAK EĞER 3D FELAN SİYAH EKRANDA YAZI YAZARSA ALDIRIŞ ETMEYİN.BİLGİSAYARI AÇIP KAPADIKÇA GİDER.DEVAM EDERSE [2-3 KAPATIP AÇMADA GÜN AŞIRI AMA] BİLGİSAYARINIZDA YÜKLÜ OLAN DİRECTX PROGRAMINI KALDIRIP YENİDEN KURUN.SORUN TAM ANLAMI İLE KALKSIN..

AYRICA AYGIT YÖNETİCİSİ BÖLÜMÜNDE SES İŞLEMCİ MONİTÖR GİBİ SEKMELERDE GÜNCELLEMEK İSTEDİKLERİNİZİDE AYNI ŞEKİLDE GÜNCELLEYEBİLİRSİNİZ.
    BEN ŞAHSEN SES VE GÖRÜNTÜ BAĞLAŞTICISI HARİÇ DİĞERLERİNE DOKUNMAMANIZI TAVSİYE EDERİM ÇÜNKÜ DİĞERLERİ GENELLİKLE YENİ İŞLETİM SİSTEMLERİ İLE GÜNCELLENİR.

EVET ARKADAŞLAR ANLATICAKLARIM BU KADAR ŞİMDİDEN SİZLERE TEŞEKKÜR EDERİM.

►ADMİNLER DİĞERLERİNİN OKUYUP ONLARINDA YARARLANMASI İÇİN SABİTLERSE SEVİNİRİM.◄

SAYGILARIMLA....
    :adore:

OKUYAN ARKADAŞLARIM YORUM YAPARSA SEVİNİRİM.GÜNCEL KALSIN.◄ ‼

!!!!!!!....KESİNLİKLE ALINTI DEĞİLDİR KENDİM YAZDIM....!!!!!!!!

0

21.03.2012

Link kopyalandı.
  • word_007
    0 JFP
    Kazanılan Rozetler

OKUYAN ARKADAŞLARIM YORUM YAPARSA SEVİNİRİM.GÜNCEL KALSIN.DİĞER ARKADAŞLARIMIZDA YARARLANSIN.

0

21.03.2012

Link kopyalandı.
  • word_007
    0 JFP
    Kazanılan Rozetler

GÜNCEL.

0

21.03.2012

Link kopyalandı.
  • word_007
    0 JFP
    Kazanılan Rozetler

ARKADAŞLAR BAŞKA SORUNLARI OLANLAR YAZSIN BEN CEVAPLAYIM.

0

21.03.2012

Link kopyalandı.
  • Ulutin
    Konu: 1084 Yanıt: 629
    -17 JFP
    Oyun Görevlisi
    Kazanılan Rozetler
    Kör Pençe Zayıf Uluyan

Merhaba word_007,

Güzel bir çalışma olmuş tebrik ederim.

İlgi ve alakanıza teşekkürler,
    iyi forumlar.

[size=200]_________________________________________[/size]

YARARLI KONULAR

Forum Altın Kuralları'na ulaşmak için TIKLAYINIZ.
    Wolfteam Oyun Kuralları&Ceza Sistemi'ne ulaşmak için TIKLAYINIZ.
    Hesap Güvenliğiniz İçin Yöntemler'e ulaşmak için TIKLAYINIZ.
    Sorun, Soru ve Şikayetleriniz için TIKLAYINIZ.
    Foruma Resim Eklemek Resimli Anlatımına ulaşmak için TIKLAYINIZ.
    Sıkça Sorulan Sorular'a ulaşmak için TIKLAYINIZ.
    3. Parti Programlar (hileler) İle İlgili açıklamalara ulaşmak için TIKLAYINIZ.

0

21.03.2012

Link kopyalandı.
  • word_007
    0 JFP
    Kazanılan Rozetler

SAĞOLUN.ELİMDEN GELDİĞİNCE ARKADAŞLARA YARDIM ETMEK İSTİYORUM.ÖZELLİKLE BU KONUDA OYUNU ÇOK BIRAKAN ARKADAŞIM OLDU.

0

21.03.2012

Link kopyalandı.
  • word_007
    0 JFP
    Kazanılan Rozetler

BU ARADA UNUTTUM DA SABİTLENİRSE İYİ OLUR.BENCE SİZİN DÜŞÜNCENİZİ BİLEMEM AMA SAYGI DUYARIM.

0

21.03.2012

Link kopyalandı.
  • kezzap42
    Konu: 71 Yanıt: 136
    0 JFP
    Kazanılan Rozetler

Gayet güzel ve tam istediğim bir konu ellerinize sağlık. Bir sorum olacak. Sorum şu: Benim ekran kartım 128mb ve directX sürümü 9.0.
    Oyuna girerken 4dk bekliyorum sonra savaş kampı seçme bölümüne geliyorum, oradan kampı seçip girmek istiyorum oradada yaklaşık 1.5dk bekliyorum. Dükkana girmek istediğimde yaklaşık 30sn bekliyorum girdikten sonra son derece kasıyor sinirlerimi acayip bozuyor. Aynı şekilde envanter kurt dikkanındada aynı sorun var. Her hangi bir odaya giriyorum haritanın yüklenmesi 5-6dk sürüyor. Hatta geçenlerde tam 25dk bekledikten sonra girdi çıldırdım. Sadece 2/2 3/3 odalara girebiliyorum bazen 3/3 odalarda bile kasıyor. İnsan olarak oynayamıyorum hangi silahla olursa olsun çok kasıyor ateş ettiğim mesafeden ta bilmem nere gidiyor. Yani oynayamıyorum, oyun moyun.

Yukarıdaki söylediklerinizi yapsam rahat rahat oyun oynayabilirmiyim? Ek olarak bişey yapmam lazımmı? Şuan en ekran kartı en güncel sürüm yüklü. DirectX sürümü 9.0 ve nasıl güncelleyeceğimi bilmiyorum?

0

21.03.2012

Link kopyalandı.
  • s4h4b3
    Konu: 78 Yanıt: 322
    0 JFP
    Kazanılan Rozetler

BU ARADA UNUTTUM DA SABİTLENİRSE İYİ OLUR.BENCE SİZİN DÜŞÜNCENİZİ BİLEMEM AMA SAYGI DUYARIM.

Güzel paylaşım elinize sağlık.Fakat alıntı wolfteam sitesindede yazıyor aynıları.Sabit olacağını sanmam bakınız. :)

1

21.03.2012

Link kopyalandı.
  • akn_974
    Konu: 120 Yanıt: 628
    0 JFP
    Kazanılan Rozetler

sabitlenmeli

0

21.03.2012

Link kopyalandı.