ÜYE OL

Lütfen kullanıcı adını ve şifreni gir!

Kullanıcı Adı / Şifremi Unuttum!

Detaylı Ara

SaVaŞ KüKReMeSi Kilitli

• superetken
    Konu: 2 Yanıt: 5
    0 JFP
    Kazanılan Rozetler

Çok Eski Zamanlarda Kızıl Derili Bir kabilenin üstüne düşen bir meteor parçasının üstündeki radyasyon tüm kabileyi etkilemişti.Hepsi Bir Çeşit Yaratığa Dönüşmüştü.Bunlar Sadece kendini düşünen savaş meraklısı Kan düşkünü yaratıklardı.Artık eski bilinçlerini kaybetmişlerdi.Hepsi Koşmaya Başladılar.Hiç durmadan koştular.Tâ ki diğer kabile ile karşılaşana kadar.Yaratıklar önüne çıkan herşeyi yakıp yıkıyordu.Kadınlara Tecavüz Ediyorlardı.Ortada yaşayan kimse kalmamıştı.Kurtlar Oradan uzaklaştılar.Aradan 2 gün geçti.Cristoph Kolomb amerikayı keşfe çıkmıştı.Amerikaya Ayak bastığı anda karşılarına 4 kadın çıktı.Bunlar yaratıkların tecavüz ettikten sonra öldürmeyi unuttuğu kadınlardı.Cristoph kolomb kadınları üstü başı kan içinde ve hamile görünce onları gemisine aldı.Fakat Kadınlar Rahatsızdı.Sancıları tutmuştu.Cristoph kolomb kızılderili kadınları çocuklarını doğurmaları için yardım etti.Bebekler çok sağlıklıydı.Fakat kadınlar Buz gibi donuk kalmıştı.Çünkü Daha 2 gün olmştu. bebeklerin yaşaması imkansızdı.Bu çocuklar diğer çocuklar gibi değildi.Bunlar 5 yaşlarında silah kullanabiliyorlardı.İşte bir gün Gerçek güçlerinin farkına vardılar.Bu çocukların adları Adriana,Angela,Cristopher ve Pedroydu.17 yaşlarına vardıklarında.Adriana ve Angela dolaşırken etrafını yaratıklar sardı.Bu yaratıklar Kabilelerini yok eden yaratıklardı.Kurt Kılığında insan gibilerdi.Adriana ve Angela çok korkmuştu.Tam o sırada karşılarında oraya doğru yürüyen pedro yu gördüler.Kurtadamlar pedro'ya doğru bakarken Angela kaçmayı başarmıştı fakat adriana kurtadamların elindeydi.Hepsi birden Adriana ya saldırmaya başlamıştı.Pedro ise sadece izliyordu.Elinden hiçbir şey gelmiyordu.Kurtadamlar adriana ya her vurduklarında pedro nun içinde birşeyler kıpırdıyordu.pedro dayanamadı ve son gücüyle bağırarak kurtadamlara doğru koşmaya başladı.Ve Ortaya gözleri kamaştıracak bir ışık çıktı.ışık kesildiğinde Pedro bir kurtadama dönüşmüştü.Tüm kurtadamları tek pençesiyle alt etmişti.kurtadamlar ölmüştü.fakat pedro hala kurtadamdı.adriana korktu.pedro adrianayı serbest bıraktı.adriana ağlıyordu.pedro sakinleşti ve birden insana dönüştü.Hiçbir şey anlamamışlardı.Pedro kurtadama döndüğünün farkında bile değildi.
    ...Cristopher Duyduğu sesler üzerine elinde bir silahla o yöne doğru geldi.Vardığında Adriana ve pedro buz tutmuştu.Cristopher onlara doğru yaklaşınca bir ağacın üstünden görünmez bir kurtadam cristopher ın suratına pençesiyle son gücüyle vurdu.Cristopher yere düştü.Yüzü Gözü Kan içindeydi.Gözlerini açamıyordu.Bayılmıştı.Uyandığında Bir binanın içindeydi.Yanında Bir Kadın vardı.Cristopher kalkmak istediğinde kadın ona doğru baktı.
    KADIN : Daha iyileşmedin Kalkmamalısın.
    Cristopher : neredeyim ben? Bana ne yapacaksınız? Sen kimsin?
    Kadın : Benim adım Michelle. Burası Kurtlar şehri.Buradan öylece çıkıp gidemezsin.
    Cristopher : peki sana neden saldırmıyorlar sende insansın.
    michelle : İnsan mı?hahahaha.Ben bir KurtKadın'ım.Yani hem insan olup hemde kurt olabilirim.
    Cristhopher : Diğerleri?Onlar da olabilir mi?
    Michelle : Hayır Onlar Mutasyon kurt.Malesef onlar İnsan olamıyor.İnsan bilinçlerini kaybettiler.Fakat Ne kadar vahşi olsalarda kendi ırklarını öldürmüyorlar.
    Cristopher : bana ne yapacaksınız? Yoksa ben onların Yemeğimiyim?
    Michelle : Hayır.Sende Bizdensin.Üstelik Seçilmiş Kişisin.
    Cristopher : ???Nasıl yani? bende mi kurtadamım?Seçilmiş kişi derken?
    Michelle : Bak şimdi, Bu kurtlar senin onları eski haline getireceğini düşünüyor Ve de öyle.Senin Kaderinde Bu yazıyor.
    Cristopher : (alaycı bir ifade ile) Kim ben mi tüm bunları yapacağım?Ben normal bir insanım.Söylediğin hiçbir şeyede inanmadım.
    Michelle : İnanmalısın Cristopher.Tüm Bunlar doğru.Sana Özel bir Dövüş eğitimi verecekler.Güzel bir şekilde gelmeyeceğini bildiğimiz için seni bu şekilde getirdik.Pedro ve adriana ise güvendeler.Onlarda Yan tarafta.Angela ise Güzellikle zorluk cıkartmadan geldi.Hayvanları seviyor anlaşılan.

Cristopher ayağa kalktı ve dışarı çıktı.Dışarı çıktığı anda kalabalık bir şehirdeymiş gibi her taraf kurtadam doluydu.Sağ tarafa doğru hareket etmeye başladı.Cristopher'ı görenler Saygısından Eğiliyordu.Cristopher Bir yandan Michelle' e inanıyordu.Bir barakanın içine girdi.içerde pedro,angela,adriana vardı.Çok mutluydular.Çünkü onları efendileri olarak görüyorlardı.Her isteklerini yerine getiriyorlardı.
    Akşam oldu.Kurtlar bunların gözünü bağlayıp bir yere götürdü.Gözlerini açtıklarında bir uçurumun kenarındaydılar.Hepsi Çok korkmuştu.Michelle bunların yanına gelip bilgi vermek istedi.

Michelle : Burası Ölümsüzlük Uçurumu.Sizin Gerçek seçilmiş kişi olup olmayacağınızı buradan anlayacağız.Sizler gerçek gücünüzün farkında değilsiniz.Kurtadam olmak için adrenalininizi yükseltmek zorundasınız.Sizi buradan aşağı atacağız.Kurtlar yüksekten düşünce zarar görmüyor.Bunun için sizde aşağı düşerken Kurtadam olmaya çalışın.Eğer olamazsanız....İşte o zaman düştüğünüzde param parça olursunuz.Şimdi Hazırlanın.

Dakikalar sonra o an gelmişti.Lider kurt Bunları Teker teker atacaktı.Bir taraftanda Etraftaki kurtadamların sesi yankılanıyordu.AT! AT! AT! AT! diye.Bazılarıda Uluyordu.Lider Kurt Kükredi ve Onları atmaya başladı.Hepsini attı.Aşağı düşerken Angela Dua etmeye başladı.Pedro ise olayın ciddiyetini anlamıştı.Kendini dönüştürmeye çalışıyordu.Bunu daha önce yapmıştı.Yine Var gücüyle bağırmaya başladı.Artık o Bağırışma Kükremeye dönüşmüştü.Evet Pedro bir ÇILGIN KURT'a dönüşmüştü.
    Çarpmaya çok az kalmıştı.Adriana'nın da Ölüm Korkusundan dolayı Adrenalin'i bayağı yükselmişti Ve oda bir kurtadama dönüştü.O da Bir HAYALET KURT olmuştu.Kurt olanlar Ağırlıklarından dolayı aşağı daha hızlı düşüyorlardı.
    Angela ise adrenalinini yükseltmek için kendini yumruklamaya başladı.Ne kadar sinirlenirse o kadar kolaylaşıyordu kurt adam olması.Angela'nın yüzü gözü mos mor oldu.Ve sonunda oda kurtadama dönmeyi başardı.O ise ZEKİ KURT olmuştu.
    Cristopher ise hala kurtadam olmayı başaramamıştı.Aşağıya düşmeye devam ediyordu.Angela,Pedro,Adriana kurtadam oldukları için cüsselerinden dolayı aşağıya daha çabuk varmıştı.Cristopher aşağı düşmek üzereydi.Cristopher ve Yer arasında 50m kalmıştı...

0

02.10.2010

Link kopyalandı.