ÜYE OL

Lütfen kullanıcı adını ve şifreni gir!

Kullanıcı Adı / Şifremi Unuttum!

Detaylı Ara

Kullanıcı Adı Değiştirme Kilitli

• 273aliyumak273
    Konu: 6 Yanıt: 51
    0 JFP
    Kazanılan Rozetler

Merhaba,

Ben kullanıcı adımı (oyuna giriş adı)değiştirmek istiyorum. Bunu nereden halledebilirim. Yardımcı olursanız sevinirim.

0

29.11.2011

Link kopyalandı.
  • medwolf01
    Konu: 62 Yanıt: 470
    0 JFP
    Kazanılan Rozetler

Oyuna giriş adı degiştirmek için desteke başvurun.

0

29.11.2011

Link kopyalandı.
  • turganban
    Konu: 14 Yanıt: 175
    0 JFP
    Kazanılan Rozetler

"Kullanıcı adı" değiştiremezsiniz.

Eğer şifrenizi değiştirmek istiyorsanız ;

E-posta adresinizi değiştirmek için bize vermeniz gereken bilgiler aşağıdadır. Eksiksiz ve sıralı şekilde yeni bir talep açarak gönderiniz. 1- E-posta adresinizi neden değiştirmek istemektesiniz?(kesin gerekmektedir) 2- T.C Kimliğinize ait önlü arkalı ekran görüntüsü(kesin gerekmektedir-Bir tarayıcı yardımı ile görüntüyü alarak jpeg şeklinde gönderiniz) 3- Eğer elinizde Varsa Joypara alımınıza ait dekont(ekran görüntüsü de olabilir) 4- Şu anki e-posta adresiniz ve Yeni e-posta adresiniz(kesin gerekmektedir) 5- Joygame tarafından mailinize gönderilmiş olan her türlü e-postanın ekran görüntüleri (önemlidir) 6- Karakterinize ait en eski ekran görüntüleri(önemlidir)

6

29.11.2011

Link kopyalandı.
  • Esen_Ruzgar
    Konu: 1767 Yanıt: 2724
    0 JFP
    Kazanılan Rozetler

Merhabalar;

Malesef oyuna girerken girmiş bulunduğunuz ID adınız değiştirilememektedir. Bu tür istekler malesef kabul edilemeyecektir.

0

29.11.2011

Link kopyalandı.
  • mustafaet77
    Konu: 6 Yanıt: 38
    0 JFP
    Kazanılan Rozetler

Esen_Ruzgar ben konu açamıyorum 25 yorum yazın diyor ben 25den fazla yazdım ama olmuyor :(

0

29.11.2011

Link kopyalandı.