ÜYE OL

Lütfen kullanıcı adını ve şifreni gir!

Kullanıcı Adı / Şifremi Unuttum!

Detaylı Ara

jp sayfası neden açılmıyor Kilitli

• soldier852
    Konu: 29 Yanıt: 361
    0 JFP
    Kazanılan Rozetler

sabahtan beri sayfa açılmıyor yılbaşı paketi etkinligini kaçıracam babamdan aldım parayı 1 günlük alıcam 7 günlük 20 tl olduğu için çok pahalı bende 1 günlük alıcam hiç yoktan iyidir :D yarın etkinlik bitiyor ve tek soun bendenmi diye merak etttim arkadaslar sizdede sorun varmı

0

18.09.2011

Link kopyalandı.
  • soldier852
    Konu: 29 Yanıt: 361
    0 JFP
    Kazanılan Rozetler

yada bugun joygame v2 olacağı içinmi kapalı sayfa

0

18.09.2011

Link kopyalandı.
  • bilge06
    Konu: 381 Yanıt: 2709
    0 JFP
    Kazanılan Rozetler

sabahtan beri sayfa açılmıyor yılbaşı paketi etkinligini kaçıracam babamdan aldım parayı 1 günlük alıcam 7 günlük 20 tl olduğu için çok pahalı bende 1 günlük alıcam hiç yoktan iyidir :D yarın etkinlik bitiyor ve tek soun bendenmi diye merak etttim arkadaslar sizdede sorun varmı

Sorun sende olabilir.Bugün ben jp çektim.Hiçbir sorun yok.Başka tarayıcıdan dene :S

0

18.09.2011

Link kopyalandı.
  • CreeDTR
    Konu: 10 Yanıt: 76
    0 JFP
    Kazanılan Rozetler

Joypara sayfasında şuan sorun yoktur.O yüzden farklı tarayıcıdan girmeyi deneyiniz.

0

18.09.2011

Link kopyalandı.
  • MaxentiusTR
    Konu: 2139 Yanıt: 2808
    0 JFP
    Kazanılan Rozetler

Merhaba,

Şuan bende hiçbir problem bulunmamakta.Farklı tarayıcılar deneyiniz.

İyi Eğlenceler.

0

18.09.2011

Link kopyalandı.
  • creses
    Konu: 0 Yanıt: 4
    0 JFP
    Kazanılan Rozetler

Amk jp aldik paraya ceviremiyoz ii mi sayfa kapali

0

18.09.2011

Link kopyalandı.
  • creses
    Konu: 0 Yanıt: 4
    0 JFP
    Kazanılan Rozetler

Wolfteam kadar sahtekar bir oyunu daha hayatimda gõrmedim ank hicbirseyi suresiz satmiyor sattigi seyler de desteksiz bombos yarim yamalak sen kalk karekter al bi sûrû para ôde yok efendm pedro sapkasiz ise yaramaz donsuz olmaz amk zaten kiyafetleri ondan daha pahali ben o kifetleri normal adama giydirsem pedrodan daha iyi savasir...ikincisi ben bi karekter aliyorsam navi takimda veya kirmizi takimda olmamin ne farki var her iki taraf icin de karekter almak zorundamiyim boyle alcaklik olur nu ...tam kazik makinasi. bunlar. karekter aldm pisman oldum bes oara etmiyor onun yerine 10tl verip hile alsaydim daha ii olurdu zaten ortalik hilecilerden gecilmiyor ..havada ucan gardlar ölûp õlûp dirilen adamlar...tek cizgisi var adamn havada gezip seni vuruyor yetnior bi de sana ezik diyor...ank gomez olsan be arnold olsan ne .....parab varsa karejter alma git hile al amk...bu oyun insani buna mecbur ediyor...

0

18.09.2011

Link kopyalandı.
  • kadirer12
    Konu: 1 Yanıt: 1
    0 JFP
    Kazanılan Rozetler

yha hesabım sayfası açılmıor şifre değiştiricem yok allah allah

0

18.09.2011

Link kopyalandı.