ÜYE OL

Lütfen kullanıcı adını ve şifreni gir!

Kullanıcı Adı / Şifremi Unuttum!

Detaylı Ara

Geremi Song Hikayesi Kilitli

• burakyusuf1111
    Konu: 0 Yanıt: 6
    0 JFP
    Kazanılan Rozetler

Geremi Song 2007'de doğmuş Gazze'li bir özel harekatçıdır. Babası onun doğumuna sadece 1 ay kala İsrail'in hain kurşunlarıyla ölmüştü.Geremi Song annesi ile tek başına kaldı, İsrail'li askerler annesine tecavüz ettikleri için kardeşi Tomita Yasuko doğdu , fakat o bir İsrail'li tarafından olduğu için Sarı renkteydi.Annesi bu kadar baskıyı kaldıramayıp Tomita Yasuko'yu doğurduktan sonra intihar etti.Tomita Yasuko ve Geremi Song İsraillilere karşı hep bir kin/nefret beslediler.Büyüyünce asker olmaya ve ülkelerini korumaya yemin ettiler..!
    Onların bakımını Türk Silahlı Kuvvetleri üstlendi ve asla onları yanlız bırakmadı.Bütün ihtiyaçlarını karşıladılar.Eğitim masraflarını karşıladılar.Onlarda bütün askeri okulları kazandılar.Burslu şekilde okullarda eğitim gördüler ve sonunda özel bir harekatçı oldular.Ve içinde besledikleri bu nefret yüzünden günden güne kötüleştiler ve vücutlarında,yüzlerinde ve bileklerinde kıllar çıkmaya başladı ve bir sabah kalktıklarında kepdilerini kurt adam şeklinde buldular..! Ve değişik yerlerde kurtları hem kurt hem insan olarak öldürmeye başladılar.Bir gün Kafes denen bir yere göreve gittiler.Orda daha önce görmedikleri bir kurtla karşılaştılar. "Lusian" o kurtların efendisiydi çok güçlüydü onu öldürmek çok zordu ve Geremi Song ve Tomita Yasuko hayatlarının tehlikeye atmadılar. 5 yıl boyunca özel eğitim gördüler "Lusian" adlı kurtu öldürmek için ve en sonunda hazırlardı, Kafes'e gittiler çok soğuk kanlılardı ve "Lusian" geldi Geremi Song ve Tomita Yasuko "Lusian"ı çapraz ateşe tuttular.Ve Lusian'ın kalbine gelen kurşunda "Lusian" yere yıkıldı ve bu günden sonra herkes Geremi Song ve Tomita Yasuko'in sikillerini kullanarak "Lusian"ı kestiler.Onlar ise bir halk kahramı olarak tarihe yazıldılar ...!

YıL 2039:artist:yorumlarınızı bekliyorum.

0

03.10.2011

Link kopyalandı.
  • Wolfsparta
    Konu: 0 Yanıt: 9
    0 JFP
    Kazanılan Rozetler

Benim yazıdım Yiğit demirin hikayesinden kopya cekmissin oglum kaç kişi lucian ı kesiyor

0

03.10.2011

Link kopyalandı.
  • burakyusuf1111
    Konu: 0 Yanıt: 6
    0 JFP
    Kazanılan Rozetler

okumadım bile yazdığını günah alma ...!

0

03.10.2011

Link kopyalandı.
  • grafiker_28
    Konu: 0 Yanıt: 2
    0 JFP
    Kazanılan Rozetler

Bencede sanki biraz saLLama qiBi qeLdi xDé.

0

05.10.2011

Link kopyalandı.
  • KİNGdoğukan12
    0 JFP
    Kazanılan Rozetler

Geremi song ve tomiya yasuka kardeşmiş be helalllll

0

05.10.2011

Link kopyalandı.
  • fross123456
    Konu: 0 Yanıt: 1
    0 JFP
    Kazanılan Rozetler

2007 de doğmuşsa ne ara büyüdüde wolfteama girdi yalan deilmi :D

0

08.10.2011

Link kopyalandı.
  • poker1230
    Konu: 2 Yanıt: 15
    0 JFP
    Kazanılan Rozetler

Hikaye yazıyoruz. Gerçekleri yazmak zorun diil ;)

0

08.10.2011

Link kopyalandı.
  • cekabiv
    0 JFP
    Kazanılan Rozetler

lan yürü git geremi song ve tomiya yasuka hem kardeş olamazlar soyadalrı değişik.

0

08.10.2011

Link kopyalandı.