ÜYE OL

Lütfen kullanıcı adını ve şifreni gir!

Kullanıcı Adı / Şifremi Unuttum!

Detaylı Ara

christopher ve angela mao arasında fark var mı? Kilitli

• walex62
    Konu: 23 Yanıt: 242
    3 JFP
    Sürüye Dahil
    Kazanılan Rozetler
    Kör Pençe

selam arkadaşlar,
    uzun bir aradan sonra nakit yüklememe orucumu bozdum. şimdi benim bir sorum var. bende kraliyet paketinde gelen 30 günlük angela mao karakter var. genelde hep kırmızıya karakter aldığım için bu sefer mavi takım deneyecğim. ama mavi takım ile ilgili pek bir bilgiye sahip değilim. acaba bendeki angela mao ya mı set alsam yoksa sıfırdan chris alıp onamı set dizsem. arada fark varmıdır. benim bildiğim sadece gp ve altın farkı var chris %30 gp angela %30 altın veriyor. bunun dışında oyun içi performansı (özellikle kurt avı için alıyorum) bir denge sorunu var mı? tecrübeli olan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim. dediğim gibi bana kırmızı takım önermeyin 2 tane özel setli pedro 2 tane lin meiling dizdim benim için sıra mavi takımda.

0

25.08.2011

Link kopyalandı.
  • kralyorgun
    Konu: 36 Yanıt: 273
    0 JFP
    Kazanılan Rozetler

Bence fark olsada fark edilmeyecek kadar olur ama tavsiyem cristoher.

0

25.08.2011

Link kopyalandı.
  • omersimsek6
    Konu: 32 Yanıt: 340
    0 JFP
    Kazanılan Rozetler

Hiç bir fark yok arkadaşım.Ama ben cris i tavsiye ederim.Çünkü %30 gp veriyor.Gp daha çok işine yarar bence.

0

25.08.2011

Link kopyalandı.
  • atacan149
    Konu: 15 Yanıt: 180
    0 JFP
    Kazanılan Rozetler

Kesinlikle Christopher Smıth bir odada kurtavıC oynarken chris set full ve angela set wardı full. Angela mao daha önce öldü. Chrisin skoru 110'lar bişydi ölme ise 5 di angelanın ise ölmesi 10'u geçikti

0

25.08.2011

Link kopyalandı.
  • walex62
    3 JFP
    Sürüye Dahil
    Kazanılan Rozetler
    Kör Pençe

abi şimdi hanginizi dinleyeyim bende chris isterim ama hali hazırda angela var o ne olacak. birde ben karakter özel setin yanına ne alabilirim. toplam 81 000 n var yalnış anlaşılmasın. oyun içi param bu kadar yani 150 tl nin karşılığı olarak. ne önerirsiniz.

0

25.08.2011

Link kopyalandı.
  • atacan149
    0 JFP
    Kazanılan Rozetler

abi şimdi hanginizi dinleyeyim bende chris isterim ama hali hazırda angela var o ne olacak. birde ben karakter özel setin yanına ne alabilirim. toplam 81 000 n var yalnış anlaşılmasın. oyun içi param bu kadar yani 150 tl nin karşılığı olarak. ne önerirsiniz.

Hazırda angela warsa bırak dursun yada s2'de kullanırsın kurdu bakımından. 81 bin nakitin var.
    81000-46800=34200 eder karakteride çıkaralım 34200-12000=22000 kalır bunada eksik kalan tüm ekipmanları alabilirsin . Üstüne biraz daha koyup Ec sl set + asalet dövmesi alırsan ölmezsin tabi birazda bilek warsa ben böyle yapıcam angela hariç

0

25.08.2011

Link kopyalandı.
  • walex62
    3 JFP
    Sürüye Dahil
    Kazanılan Rozetler
    Kör Pençe

peki kızıl pençeyi nasıl kullanabilirim ben. onu ancak kp ile mi alabiliyorum. bilek olmasına bilek var belki tanıyan vardır oyun içinde adım ''şahink62'' :D

0

25.08.2011

Link kopyalandı.
  • atacan149
    0 JFP
    Kazanılan Rozetler

peki kızıl pençeyi nasıl kullanabilirim ben. onu ancak kp ile mi alabiliyorum. bilek olmasına bilek var belki tanıyan vardır oyun içinde adım ''şahink62'' :D

Kızıl pence hakkında hiç bir fikrim yok eğer pencede istiyosan rahatlıkla karanlık penceyi öneririm. Bir zamanlar wardı bende çokda memnundum.

0

25.08.2011

Link kopyalandı.