Kapat
ÜYELİK PANELİ
Kullanıcı adın 6-16 karakter uzunlukta olabilir, Türkçe ve özel karakterler içeremez
Kullanıcı adın 6-16 karakter uzunlukta olabilir, Türkçe ve özel karakterler içeremez
Şifren güvenliğin için 6-16 karakter arası uzunlukta olmalıdır
Şifre ve şifre tekrarı aynı olmalıdır
Aktivasyon kodu için lütfen kullandığın geçerli bir e-posta adresi yaz
E-posta ve e-posta tekrarı aynı olmalıdır
Gizli Soru ve Gizli Cevap parolanı hatırlayamadığın durumlar için gereklidir
Gizli Soru ve Gizli Cevap parolanı hatırlayamadığın durumlar için gereklidir
Sağ resimde gördüğün karakterleri doğru bir şekilde yaz
Üyelik işlemi için site kurallarını kabul etmelisin
Kayıt ve Site Kullanım Şartları
Ücretsiz Üye Ol

Zaten Üyeyim

Şifremi Unuttum
Kapat
Oyunumuzu oynayabilmeniz için Joygame Üyesi olmalısınız.
ÜYE OL

Lütfen kullanıcı adını ve şifreni gir!

Kullanıcı Adı / Şifremi Unuttum!

Detaylı Ara

Altını KP ye çevirme Kilitli

• EsenToprak
    Konu: 25 Yanıt: 194
    0 JFP
    Kazanılan Rozetler

Arkadaşlar genelde çoğu güzel silahalr ya nakit yada kpdir bizde nakit olmadığına göre bize göre en iyi silah kp ile olandır kp bildiğime göre 90 dkye bir gelir ben günde en az 8-9 saat oynuom yalansızım ama çoğu arkadaşımız oynuyamayabilir ve benim o kadar oynamama ramen 200den fazla kpem olmadı ama 300.000 gibi altınım var bence 10.000 altın 50kp olsun 100kp olursa çok kolay olur bence bu fikir kaideye alınmalı nakitsizler ve kp sorunu çekenlere çok iyi bir şey olabilir .. :biggrin::biggrin::biggrin::biggrin::biggrin:

0

15.11.2010

Link kopyalandı.
  • EsenToprak
    Konu: 25 Yanıt: 194
    0 JFP
    Kazanılan Rozetler

Oranları ben salladım onları OGlerde yapar ben sadece fikiri ortay a koydum...

0

15.11.2010

Link kopyalandı.
  • FLexibeLL
    Konu: 29 Yanıt: 192
    0 JFP
    Kazanılan Rozetler

Kp ıstıyorsan nakıt cek bol bol gelir.

0

16.11.2010

Link kopyalandı.
  • unloser
    Konu: 36 Yanıt: 359
    0 JFP
    Kazanılan Rozetler

Önceden kp veren sans kutusu gıbı bısı vardı sence neden kaldırıldı?

Tabiki PARA kısaca Nakit=Para

Böle bişi neden yapılsınki joygame oyuncudan cok artık parayı düşünüyor
    Örnek:1.5 yıldır nakitsizlilere hıc bir silah gelmedi

0

16.11.2010

Link kopyalandı.
  • barbarianC0NAN
    Konu: 90 Yanıt: 618
    0 JFP
    Kazanılan Rozetler

Arkadaşlar hiç bir oyunda değersiz normal örneğin para değerli birşeye çevrilemez değerli şeyler değersize çevrilir çevirme sistemi gelse kp yi veya nakiti altına çevirebilirsin veya nakiti kp ye.Bütün oyunlara bakın örnek seafight inci parayla alınıyo ve altına dönüştürülüyo ama altın inciye dönüşmüyo böyle bir şey mümkün olmaz.Olursa 10 kp verirsin 1 bin altın alırsın filan olur.

0

16.11.2010

Link kopyalandı.
  • daro33
    Konu: 0 Yanıt: 1
    0 JFP
    Kazanılan Rozetler

arkadaşlar çok haklısınız bu nakit devrimi artık bitse çok güzel olacak bitmesede kp ye çevirsinler çok kötü bir şey bu

0

14.01.2011

Link kopyalandı.
  • halgan
    Konu: 8 Yanıt: 104
    0 JFP
    Kazanılan Rozetler

bence altın da kp ye çevrilsin kp de altına.bence altınla süper silahlar var bu kadar küçümsemeyim.zaten çoğu zaman altınla alırım silahları

0

14.01.2011

Link kopyalandı.
  • emir_sbn
    Konu: 0 Yanıt: 1
    0 JFP
    Kazanılan Rozetler

Arkadaşlar genelde çoğu güzel silahalr ya nakit yada kpdir bizde nakit olmadığına göre bize göre en iyi silah kp ile olandır kp bildiğime göre 90 dkye bir gelir ben günde en az 8-9 saat oynuom yalansızım ama çoğu arkadaşımız oynuyamayabilir ve benim o kadar oynamama ramen 200den fazla kpem olmadı ama 300.000 gibi altınım var bence 10.000 altın 50kp olsun 100kp olursa çok kolay olur bence bu fikir kaideye alınmalı nakitsizler ve kp sorunu çekenlere çok iyi bir şey olabilir .. :biggrin::biggrin::biggrin::biggrin::biggrin:

0

07.02.2011

Link kopyalandı.
  • MiyLLer
    Konu: 93 Yanıt: 744
    33 JFP
    Sürüye Dahil
    Kazanılan Rozetler
    Kör Pençe

ARKADAŞLAR BENDE KP SIKINTISI YOK 11000 KP 90 GÜNLÜK FULL KARAKTER PRESTİJ WAR OYUNA GİRİNCE BENİ ATIOLAR AMA OLSUN 250 LİRAYA DEYDİ

0

08.02.2011

Link kopyalandı.
  • AvC1LaR
    Konu: 39 Yanıt: 387
    0 JFP
    Kazanılan Rozetler

Böyle bir şey olmalımı olmamalımı bilemem olması N'sızler ıcın ıyı olur..Nede olsa herkes ıstıyor.Fakat burada nakıtlı kısıler gelıpte olmaz demesın cunkı kımse onların savunmalarına karısmıyor.Burada yapılabılecek en guzel sey FANAS Mc'yı nakıtsız kısılerın kullanımına sokabılmektır.Evet cok nakıt çekenler için var o sılah fakat nakıtsızlerınde kullanması lazım dıyorum.Gerçi bu dusuncem hayata geçmıcek yoksa oyunun tadı çıkmaz...

Belki bir kutu alırız altın ıle oradan kplı sılah cıkma sansı olur... Eger bole olursada oyunun tadı cıkmaz herkes fanas mc gelene kadar çeker:)

Düşünsenize herkeste Sz550 o zaman herkes bırbırıne tek atar(; oyunun tadı çıkmaz o yuzden gereksiz bir düşünce

[bence]

0

08.02.2011

Link kopyalandı.