>
ÜYE OL

Lütfen kullanıcı adını ve şifreni gir!

Kullanıcı Adı / Şifremi Unuttum!

Detaylı Ara

SUNUCULAR GÖRÜNMÜYOR !!! Kilitli

 • LEJYONER_2001
  Konu: 1 Yanıt: 1
  0 JFP
  Offline
  Kazanılan Rozetler

  01 MAYIS 2011 TARİHİNE KADAR OYUNU RAHATLIKLA OYNAYABİLMEMEME RAĞMEN YAPILAN GÜNCELLEME SONUCUNDA 02 MAYIS 2011 TARİH İTİBARİYLE SUNUCU BAĞLANTI HATASI MEVCUTTUR. TÜRKİYE 1, TÜRKİYE 2 VE DİĞERLERİ GÖZÜKMEMEKTEDİR. BAHSE KONU HATANIN GİDERİLMESİ VEYA TARAFIMA BU KONU HAKKINDA TARAFIMA BİLGİ VERİLMESİNİ. :stop:

  0

  2.5.2011

  Link kopyalandı.
 • JoyPark
  Konu: 232 Yanıt: 1915
  -20 JFP
  Kasap
  Offline
  Kazanılan Rozetler
  Konu Açma Rütbe 1

  Merhabalar,

  Aşağıdaki adımları sırası ile deneyiniz. Her adımda bir kere oyuna girmeyi deneyin. Oyuna giremezseniz bir sonraki seçeneğe geçiniz.  • Bilgisayarınızı ve modeminizi kapatıp tekrar açın.

  • DNS ayarlarınızı otomatik hale getirin (Nasıl yapılacağını arama motorlarında bulabilirsiniz)

  • Virüs programınıza Wolfteam'i (wolfteam.bin) güvenli işaretleyin. Bu işlemi başaramazsanız virüs programınızı kapatınız. (Nasıl yapılacağını arama motorlarında bulabilirsiniz)

  • Güvenlik duvarı ayarlarını inceleyerek Wolfteam'i (wolfteam.bin) güvenli işaretleyin. Bu işlemi yapamıyorsanız Güvenlik Duvarını kapatınız.(Nasıl yapılacağını arama motorlarında bulabilirsiniz)

  • Oyunu Denetim masasından siliniz. Daha sonra Oyunun kurulu olduğu dosyayı tamamen siliniz. Yeni bir kurulum indirip yükleyin.

  • Yukarıdaki sıralamayı atlamayınız. Oyun halen açılmıyor ise yukarıdaki işlemlerden birini doğru yapmamış olabilirsiniz.


  Oyunu Bilgisayardan Tamamen Kaldırma ve Yeniden Yükleme Anlatımı:

  Aşağıdaki maddeleri tek tek uygulayınız.

  1-Denetim Masası - Ekle/Kaldır (Program ve Özellikler Win 7 için) bölümüne giderek Wolfteam'i kaldırın.
  2-Bilgisayarım/C (Oyunun kurulu olduğu sabitdisk)/Program files/Softnyx klasörünü (Oyunun kurulu olduğu klasörü) tamamen siliniz.
  3-http://www.joygame.com/wolfteam/Media/Download.aspx#download başlantısındaki KURULUM YÖNETİCİSİ yardımı ile yeni kurulum dosyası indirin.
  4-Oyunu yeniden bilgisayarınıza kurun.

  Sorun devam ederse, destek bölümüne talep açarak sorununuzu iletiniz. Destek bölümüne buradan ulaşabilirsiniz.

  İyi günler.

  0

  2.5.2011

  Link kopyalandı.