ÜYE OL

Lütfen kullanıcı adını ve şifreni gir!

Kullanıcı Adı / Şifremi Unuttum!

Detaylı Ara

SUNUCULAR GÖRÜNMÜYOR !!! Kilitli

• LEJYONER_2001
    Konu: 1 Yanıt: 1
    0 JFP
    Kazanılan Rozetler

01 MAYIS 2011 TARİHİNE KADAR OYUNU RAHATLIKLA OYNAYABİLMEMEME RAĞMEN YAPILAN GÜNCELLEME SONUCUNDA 02 MAYIS 2011 TARİH İTİBARİYLE SUNUCU BAĞLANTI HATASI MEVCUTTUR. TÜRKİYE 1, TÜRKİYE 2 VE DİĞERLERİ GÖZÜKMEMEKTEDİR. BAHSE KONU HATANIN GİDERİLMESİ VEYA TARAFIMA BU KONU HAKKINDA TARAFIMA BİLGİ VERİLMESİNİ. :stop:

0

02.05.2011

Link kopyalandı.
  • JoyPark
    Konu: 232 Yanıt: 1915
    -20 JFP
    Kasap
    Kazanılan Rozetler
    Konu Açma Rütbe 1

Merhabalar,

Aşağıdaki adımları sırası ile deneyiniz. Her adımda bir kere oyuna girmeyi deneyin. Oyuna giremezseniz bir sonraki seçeneğe geçiniz.

• Bilgisayarınızı ve modeminizi kapatıp tekrar açın.

• DNS ayarlarınızı otomatik hale getirin (Nasıl yapılacağını arama motorlarında bulabilirsiniz)

• Virüs programınıza Wolfteam'i (wolfteam.bin) güvenli işaretleyin. Bu işlemi başaramazsanız virüs programınızı kapatınız. (Nasıl yapılacağını arama motorlarında bulabilirsiniz)

• Güvenlik duvarı ayarlarını inceleyerek Wolfteam'i (wolfteam.bin) güvenli işaretleyin. Bu işlemi yapamıyorsanız Güvenlik Duvarını kapatınız.(Nasıl yapılacağını arama motorlarında bulabilirsiniz)

• Oyunu Denetim masasından siliniz. Daha sonra Oyunun kurulu olduğu dosyayı tamamen siliniz. Yeni bir kurulum indirip yükleyin.

• Yukarıdaki sıralamayı atlamayınız. Oyun halen açılmıyor ise yukarıdaki işlemlerden birini doğru yapmamış olabilirsiniz.

Oyunu Bilgisayardan Tamamen Kaldırma ve Yeniden Yükleme Anlatımı:

Aşağıdaki maddeleri tek tek uygulayınız.

1-Denetim Masası - Ekle/Kaldır (Program ve Özellikler Win 7 için) bölümüne giderek Wolfteam'i kaldırın.
    2-Bilgisayarım/C (Oyunun kurulu olduğu sabitdisk)/Program files/Softnyx klasörünü (Oyunun kurulu olduğu klasörü) tamamen siliniz.
    3-http://www.joygame.com/wolfteam/Media/Download.aspx#download başlantısındaki KURULUM YÖNETİCİSİ yardımı ile yeni kurulum dosyası indirin.
    4-Oyunu yeniden bilgisayarınıza kurun.

Sorun devam ederse, destek bölümüne talep açarak sorununuzu iletiniz. Destek bölümüne buradan ulaşabilirsiniz.

İyi günler.

0

02.05.2011

Link kopyalandı.