ÜYE OL

Lütfen kullanıcı adını ve şifreni gir!

Kullanıcı Adı / Şifremi Unuttum!

Detaylı Ara

Seviye 1 Savaşçı Varken Yapılıcaklar Kilitli

• newhuman
    Konu: 0 Yanıt: 44
    0 JFP
    Kazanılan Rozetler

Oyunu açtınız şimdi , biraz size oyunu tanıtıyım ve savaşçıların genel özelliklerinden bahsediyim , savaşçılar , karma karekterlerdir , yani hem hızlı hem güçlü gibi..Savaşçılar hıza ve güce yatkındırlar bunun için ilk 30 seviyeye kadar özel saldırıya vermeniz sizin açınızdan iyi olacaktır.
    İlk 30 seviye sadece : Özel Saldırı

Daha sonra hareket hızı vericeksiniz , dedik zaten en büyük özellikleri savaşçıların hız ve güçtür.Güç ile işimiz bitti sayılır zaten .Şimdi hareket hızına verme zamanı ..

30-50. Seviyeler arası sadece : Hareket Hızı

Artık 50.seviye olduk zaten en fazla 99.seviye olabiliriz ..Şimdi savunma gücümüzü arttırmak için , maksimum zırha odaklanmamız gerekecek.Bunun için

50-80. Seviyeler arası sadece : Maksimum Zırh

Burası çok hassas bir nokta , 30 seviye boyunca sadece maksimum zırh a odaklanmamızın sebebi , turnuvalarda , teke tek mücadelelerde ölmememiz için..
    Artık efsane olmaya az kaldı.19 Seviye sonra 99.Seviye olacağız ..

80-99. Seviyeler arası sadece : İstediğiniz ..

Şimdi , silah ve zırhlarımızı güçlendirme zamanı ..Bunun için tavsiyem , nakit ile eşya almanızdır , nakitli eşyalar hem daha güçlüdür altın ile alınan eşyalara göre , hem şuan 1+1 etkinliği olduğu için ,bir tane aldığınızda bir tanede bedava gelicektir.

Savaşçı için üstünüze Cane Zırhı
    Ejderha Pulu Kaskı
    Altın Cane Omuzluğu
    Ve tabiki Cane Kolluğu
    Ayrıca Cane Kılıcı..

Benden bu kadar , artık oynama sırası sizde !..

0

06.05.2011

Link kopyalandı.
  • newhuman
    0 JFP
    Kazanılan Rozetler

Savaşçılar ile ilgili çok özel bilgiler bu konu başlığı altında !..

0

06.05.2011

Link kopyalandı.
  • demolisher323
    Konu: 0 Yanıt: 200
    0 JFP
    Kazanılan Rozetler

Yuzukleri Felanda Eklesen.Gerçi Biliyorlardır.3 Darbe.Darbe Alamıcaksalar Saldırı Hızına Versinler Bence.

0

06.05.2011

Link kopyalandı.
  • neurocyte
    Konu: 0 Yanıt: 209
    0 JFP
    Kazanılan Rozetler

bir savaşçıda mutlaka basit saldırı ve saldırı hızı bulunmalı 3 darbe olsa bile yetmiyor. 50 hareket hızı 40-50 özel, 40 basit verin level önemli değil hangisini çok kullanıyorsanız ilk o yönünüzü geliştirin bence size daha çok faydalı olur.Maximum zırhıda direk 90 puan vermek yerine 50 zırh 40 Can verirseniz daha sağlam olursunuz aksi taktirde zırhınız bittiğinde canınız çok daha rahat bitecektir ayrıca 50 puandan sonra her bastığınız level puanı yarı yarıya düşeceği için 40 puanınızın yarısı boşa gider demektir.

0

07.05.2011

Link kopyalandı.
  • onersemiz
    Konu: 0 Yanıt: 315
    0 JFP
    Kazanılan Rozetler

Oyunu açtınız şimdi , biraz size oyunu tanıtıyım ve savaşçıların genel özelliklerinden bahsediyim , savaşçılar , karma karekterlerdir , yani hem hızlı hem güçlü gibi..Savaşçılar hıza ve güce yatkındırlar bunun için ilk 30 seviyeye kadar özel saldırıya vermeniz sizin açınızdan iyi olacaktır.

Daha sonra hareket hızı vericeksiniz , dedik zaten en büyük özellikleri savaşçıların hız ve güçtür.Güç ile işimiz bitti sayılır zaten .Şimdi hareket hızına verme zamanı ..

Artık 50.seviye olduk zaten en fazla 99.seviye olabiliriz ..Şimdi savunma gücümüzü arttırmak için , maksimum zırha odaklanmamız gerekecek.Bunun için

Burası çok hassas bir nokta , 30 seviye boyunca sadece maksimum zırh a odaklanmamızın sebebi , turnuvalarda , teke tek mücadelelerde ölmememiz için..

Şimdi , silah ve zırhlarımızı güçlendirme zamanı ..Bunun için tavsiyem , nakit ile eşya almanızdır , nakitli eşyalar hem daha güçlüdür altın ile alınan eşyalara göre , hem şuan 1+1 etkinliği olduğu için ,bir tane aldığınızda bir tanede bedava gelicektir.

Ejderha Pulu Kaskı
    Altın Cane Omuzluğu
    Ve tabiki Cane Kolluğu
    Ayrıca Cane Kılıcı..

bu saydıkların sadece amatör işi stat vermesini bilmeyen kişilerin işi ve bi char bu şekilde olursa yani senin verdiğin bilgiler doğrultusunda yapılırsa emin ol ki char ayakta kalmaz ve sana böyle bi savaşçın varsa en fazla 20 saniye veriyorum 20 saniyeyi geçmez buna emin ol ve sadece lwl e göre stat vermişsin mesela 30 lwl e kadar özel demişsin peki bu char 30 lwl VS odasına girdi zırh yok enerji yok hareket hızı yok saldırı hızı yok basit vuruş yok sadece özel var bu char ne yapabilir... ben söylim statları iyi verilmiş bir char karşında senin verdiğin statlara göre o char kesinlikle yatar kalkamaz bu 30 LWL vs 15 LWL olsa bile yani senini verdiğin 30 lwl char statlarına göre.... player'ları yanlış bilgilendirmeyin bi işi biliyorsanız açıklık getirin bilmiyorsanız susun seniin dediğin gibi bi char yapsa bu insanlar eminim ki char'ı siler başka açar... sizlerde prof insanlardan bilgi alın böyle işkembeden sallanmış şeylere güvenmeyin herkes kafasına göre konu açıyor yanlış bilgilendiriyor bu tarz şeylere güvenmeyin char yapmak istiyorsan adam akıllı prof birilerini bul stta bilgisi item bilgisi soket bilgisi yüzük bilgisi al :P son olarak 30 lwl 60 70 80 lwl falan demişsin ya bu server'da ztn görev yapmayı bilen az sayıda insan var dediğin gibi lwl almak kolay değil ve 30 lwl char senin verdiğin gibi statları verirse o player oyundan soğur... mesela nem 30 lwl im full özel tabi ki bu bi saçmalık görev yapamadım 30 lwl de kaldım peki bu char sadece özelle GOLEM mi oynar VS mi yapar HERJKEZ TEK mi oynar ne yapabilirsin ki sadece 1 stat'la hemen söylim hiç bi şey yapacağın tek şey char'ı silmek baştan açmak.....

0

07.05.2011

Link kopyalandı.
  • newhuman
    0 JFP
    Kazanılan Rozetler

Ejderha Pulu Kaskı
    Altın Cane Omuzluğu
    Ve tabiki Cane Kolluğu
    Ayrıca Cane Kılıcı..

bu saydıkların sadece amatör işi stat vermesini bilmeyen kişilerin işi ve bi char bu şekilde olursa yani senin verdiğin bilgiler doğrultusunda yapılırsa emin ol ki char ayakta kalmaz ve sana böyle bi savaşçın varsa en fazla 20 saniye veriyorum 20 saniyeyi geçmez buna emin ol ve sadece lwl e göre stat vermişsin mesela 30 lwl e kadar özel demişsin peki bu char 30 lwl VS odasına girdi zırh yok enerji yok hareket hızı yok saldırı hızı yok basit vuruş yok sadece özel var bu char ne yapabilir... ben söylim statları iyi verilmiş bir char karşında senin verdiğin statlara göre o char kesinlikle yatar kalkamaz bu 30 LWL vs 15 LWL olsa bile yani senini verdiğin 30 lwl char statlarına göre.... player'ları yanlış bilgilendirmeyin bi işi biliyorsanız açıklık getirin bilmiyorsanız susun seniin dediğin gibi bi char yapsa bu insanlar eminim ki char'ı siler başka açar... sizlerde prof insanlardan bilgi alın böyle işkembeden sallanmış şeylere güvenmeyin herkes kafasına göre konu açıyor yanlış bilgilendiriyor bu tarz şeylere güvenmeyin char yapmak istiyorsan adam akıllı prof birilerini bul stta bilgisi item bilgisi soket bilgisi yüzük bilgisi al :P son olarak 30 lwl 60 70 80 lwl falan demişsin ya bu server'da ztn görev yapmayı bilen az sayıda insan var dediğin gibi lwl almak kolay değil ve 30 lwl char senin verdiğin gibi statları verirse o player oyundan soğur... mesela nem 30 lwl im full özel tabi ki bu bi saçmalık görev yapamadım 30 lwl de kaldım peki bu char sadece özelle GOLEM mi oynar VS mi yapar HERJKEZ TEK mi oynar ne yapabilirsin ki sadece 1 stat'la hemen söylim hiç bi şey yapacağın tek şey char'ı silmek baştan açmak.....

Dostum bu oyunda 1 lvl char 50 lvl charı yatırabilir, daha kavrayamamışsınız oyunu , bu oyun klavye işidir , yetenek işidir ..4 sene oldu bu oyuna başlayalı, burda tecrübe konuşuyor , kesinlikle yanlış değil verdiğim bilgiler ..

0

07.05.2011

Link kopyalandı.
  • Röntgenci
    Konu: 0 Yanıt: 31
    0 JFP
    Kazanılan Rozetler

1 lvl char 50 lvl i yatırabılır? basit modda mı kapışcaklar. 11 lvl karakter 50 lvl i yatırabılır daha dogru olur . son olarak stat vermeyı hiç bilmiyorsun.

0

07.05.2011

Link kopyalandı.
  • stonenova1
    Konu: 0 Yanıt: 135
    0 JFP
    Kazanılan Rozetler

Stat dağılımın arkadaşların dediği gibi çok yanlış.Prof kişilerden bilgi alsan daha yararlı olur.Bu konu altında size Bilgi vereyim daha doğru stat dağılımı olur.
    İlk statlar 2 saldırı 1 hareket hızı olmak üzere 15 hareket hızı olana kadar verilmeli.(16 lvle kadar)Sonra saldırı hızı 50 ye tamamlanmalı(İsteyen hareket hızı devam edebilir)Sonra en az 20 en cok 40 özel saldırı verilmeli.Ve sonrada zırh başda olmak uzere yaşam puanına verilmeli.Oynayış tarzınıza göre basit atagada verilebilir ben vermiyorum.Ben böyle yürütüyorum yanlışım varsa affola ben bu statlarla memnunum şimdilik.

Mature[BY]

0

07.05.2011

Link kopyalandı.