ÜYE OL

Lütfen kullanıcı adını ve şifreni gir!

Kullanıcı Adı / Şifremi Unuttum!

Detaylı Ara

DOĞRU DÜZGÜN OYUN İSTİYORUZ! Kilitli

• arinx
    Konu: 0 Yanıt: 3
    0 JFP
    Kazanılan Rozetler

Bu oyundan para kazanıyorsunuz, bizim paralarımız ve emeklerimiz sizin yüzünüzden boşa gidiyor!
    Oyun içinde sürekli GM den yazılar geliyor. Bu yazılar eski yazılar ve bu yüzden büyüleme etkinliğinin başladığını gördüğüm yazıdan sonra hevesle +12'ye basacağım kuzey ruhu +11 armorumu yaktım, 2x tecrübe etkinliği başladı yazısında 11-99 luk görevlerimi boşu boşuna yaptım. Çok teşekkür ederim basit bir yazıyı bile düzgün yollamıyorsunuz emeklerimize yazık. Mayıs ayında Sevgililer günü etkinliği ile ilgili gelen yazılara ne demeli bilmiyorum zaten. Abzürt konularla ilgilenmek yerine oyun içindeki açıkları kapatmaya çalışsanız nasıl olur acaba ??

0

29.04.2011

Link kopyalandı.
  • JoyPark
    Konu: 0 Yanıt: 1915
    -20 JFP
    Kasap
    Kazanılan Rozetler
    Konu Açma Rütbe 1

Merhabalar,

Durumdan haberdarız, oyun içinde geçen bu yazılar, otomatik olarak sistem tarafından gönderilmektedir. Hata maksimum 10-15 dakika sürmüştür. Farkedildikten sonra düzeltilmiştir. Sorunu yaşadığınız kullanıcı ismini bize özel mesaj olarak iletirseniz, incelemelerden sonra böyle bir durum tespit edilirse, mağduriyetiniz giderilecektir.

0

29.04.2011

Link kopyalandı.
  • gevezefrom
    Konu: 0 Yanıt: 27
    -10 JFP
    Kasap
    Kazanılan Rozetler

Bende aynı sebepten warriorumun kuzey ruhu armorunu yakmıştım benimkide geri gelirmi .d

0

30.04.2011

Link kopyalandı.
  • Phantaaaaa
    Konu: 0 Yanıt: 2
    0 JFP
    Kazanılan Rozetler

SLM arkadaşlar

Size bir sorum olacak bu rafinerinden alıp bı tas ve basma yerine sılahı koyup basan taşların adı nedır acaba sılahım batılı ruhu kılıcıdır bunu nasıl yapacam ?

0

30.04.2011

Link kopyalandı.
  • kaan8008
    Konu: 0 Yanıt: 3
    0 JFP
    Kazanılan Rozetler

Bende aynı sebepten warriorumun kuzey ruhu armorunu yakmıştım benimkide geri gelirmi .d
    eğer böyle bir mağduriyetin varsa joygame ekibimiz giderecektir iyi günler

0

30.04.2011

Link kopyalandı.