ÜYE OL

Lütfen kullanıcı adını ve şifreni gir!

Kullanıcı Adı / Şifremi Unuttum!

Detaylı Ara

WT Çogu kişinin derdi Checksum : Çözümü :) Kilitli

• warrior_Deniz
    Konu: 1 Yanıt: 4
    0 JFP
    Kazanılan Rozetler

Merhabalar;

Çogu kişinin Derdi Checksum Hatası Alanlar Var .

ÖR: ''Bazı dosyaların Checksum kontroli Başarısız.Oyunu Yeniden Yükleyin.'' Yazısını Alıyorsunuz.
    Format Atıyorsunuz Gene Aynı, siliyorsunuz Tekrar yüklüyorsunuz Reset'ten sonra Gene Aynı.

Çözüm;

Çogu kişi şimdi Bekliyordur Çözümü Ben direk Konuya geçiyim.
    Programsız Bir şekilde çok kolay Yapılıyor.
    Denendi. %100 Evet

Şimdi Hatayı Alınca Oyun Dosyalarını silio tekrar yüklüyordunuz.
    Ama şimdi Öle deqil O hatayı alınca Yapacagınız Tek şey Hiçbir dosya silmeden Denetim MasasındanDa silmeden Yapacaksınız. Hatayı aldıqınızda tmm dein Ve eliniz hemen kuruluma Gidecek klasörün olduqu yere Oyunu tekrar kurun. EVET EVET oyunu silmeden Kurulumu Aynı dosyaya ''C:Program files...'' yada ''D:/oyunlar...'' Nerede kaydettiyseniz aynı yere kaydedin ve yükleyin. Çözüm bu kadar. Bundan Daha kolay ne olabilir ki. Formata bile gerek yok format bile işe yaramadı. EE Artık ''OG'' düşünür bizi. :)

İyi Oyunlar... Rakion Online Kralı :) xXBy_PLuSXx Yeni Wolfteam kralı :P xByPluSx

0

18.05.2011

Link kopyalandı.
  • emrecanturgut
    Konu: 0 Yanıt: 1
    0 JFP
    Kazanılan Rozetler

biraz daha açarmısın yapamıyorum karışık yazmışsın bende şkayetçiyim bu durumdan

0

20.06.2011

Link kopyalandı.
  • serseri_rap
    Konu: 0 Yanıt: 3
    0 JFP
    Kazanılan Rozetler

Bende yine yükleme yok sadece silme var.

0

20.06.2011

Link kopyalandı.
  • tahsin80
    0 JFP
    Kazanılan Rozetler

deniyorum olursa allah razı olsun

0

05.07.2011

Link kopyalandı.
  • sah11
    0 JFP
    Kazanılan Rozetler

inşlh olur kardeşim bu olursa çok saol

0

28.09.2011

Link kopyalandı.
  • Assassian44
    0 JFP
    Kazanılan Rozetler

Olmuyor

0

10.10.2011

Link kopyalandı.
  • dafadafa
    0 JFP
    Kazanılan Rozetler

Merhabalar;

Çogu kişinin Derdi Checksum Hatası Alanlar Var .

ÖR: ''Bazı dosyaların Checksum kontroli Başarısız.Oyunu Yeniden Yükleyin.'' Yazısını Alıyorsunuz.
    Format Atıyorsunuz Gene Aynı, siliyorsunuz Tekrar yüklüyorsunuz Reset'ten sonra Gene Aynı.

Çözüm;

Çogu kişi şimdi Bekliyordur Çözümü Ben direk Konuya geçiyim.
    Programsız Bir şekilde çok kolay Yapılıyor.
    Denendi. %100 Evet

Şimdi Hatayı Alınca Oyun Dosyalarını silio tekrar yüklüyordunuz.
    Ama şimdi Öle deqil O hatayı alınca Yapacagınız Tek şey Hiçbir dosya silmeden Denetim MasasındanDa silmeden Yapacaksınız. Hatayı aldıqınızda tmm dein Ve eliniz hemen kuruluma Gidecek klasörün olduqu yere Oyunu tekrar kurun. EVET EVET oyunu silmeden Kurulumu Aynı dosyaya ''C:Program files...'' yada ''D:/oyunlar...'' Nerede kaydettiyseniz aynı yere kaydedin ve yükleyin. Çözüm bu kadar. Bundan Daha kolay ne olabilir ki. Formata bile gerek yok format bile işe yaramadı. EE Artık ''OG'' düşünür bizi. :)

İyi Oyunlar... Rakion Online Kralı :) xXBy_PLuSXx Yeni Wolfteam kralı :P xByPluSx

Alakası Yok Pcye ViRüS GiRmiŞTiR AnTiVRüS İle TaRaT AnTiVİrüS ÇaLışMaSsa PCye HarddisKin HeR 2 BölÜmüNe FoRmAT AtMaN GeReKiR Yani HeM C HeM D

0

22.10.2011

Link kopyalandı.
  • asd68asd
    0 JFP
    Kazanılan Rozetler

Yaw beyler biri baska bise dior biri baska bise biz kesin çözüm ariorz Yardım Ltfen !!! :S

0

28.10.2011

Link kopyalandı.