ÜYE OL

Lütfen kullanıcı adını ve şifreni gir!

Kullanıcı Adı / Şifremi Unuttum!

Detaylı Ara

Wolfteam'de sunucuyla bağlantı kesildi hatası. Kilitli

• TUCHDOWN
    Konu: 7 Yanıt: 47
    0 JFP
    Kazanılan Rozetler

Oyun Görevlisi bana yardım eder misiniz?

Ben oyunu düzgün bir şekilde yüklüyorum,oyuna giriyorum ve savaş kampı seçiyorum giriyo sonra odalar gelmedikten sonra hemen sunucuyla bağlantı kesildi hatası diyor. Bana her türlü yardımda bulunabilir misiniz? Lütfen! :angry: :angry:

0

06.03.2012

Link kopyalandı.
  • Tekwando512
    Konu: 4 Yanıt: 70
    0 JFP
    Kazanılan Rozetler

Merhabalar,

Öncelikle bilgisayarınızda kurulu olan Wolfteam oyununu tamamen bilgisayarınızdan kaldırınız.
    Oyun kurulum dosyasını buradan tekrar indiriniz ve kurunuz. Oyun kurulum işlemi tamamlandıktan sonra bilgisayarınızı yeniden başlatınız ve yeniden oyuna giriş yapmayı deneyiniz.

İlgi ve anlayışınız için teşekkür eder,
    İyi çalışmalar dilerim.

0

06.03.2012

Link kopyalandı.
  • TUCHDOWN
    0 JFP
    Kazanılan Rozetler

Teşekkürler.İnşallah olur dua edin :( :) :/

0

06.03.2012

Link kopyalandı.
  • TUCHDOWN
    0 JFP
    Kazanılan Rozetler

Olmadı.Wolfteam için gerekli olan A'dan Z'ye bütün programları söylerseniz iyi olur...Lütfen.

0

06.03.2012

Link kopyalandı.
  • KatipTR
    Konu: 7 Yanıt: 774
    0 JFP
    Kazanılan Rozetler

Aşağıdaki adımları sırası ile deneyiniz. Her adımda bir kere oyuna girmeyi deneyin. Oyuna giremezseniz bir sonraki seçeneğe geçiniz.

• Bilgisayarınızı ve modeminizi kapatıp tekrar açın.

• DNS ayarlarınızı otomatik hale getirin (Nasıl yapılacağını arama motorlarında bulabilirsiniz)

• Virüs programınıza Wolfteam'i (wolfteam.bin) güvenli işaretleyin. Bu işlemi başaramazsanız virüs programınızı kapatınız. (Nasıl yapılacağını arama motorlarında bulabilirsiniz)

• Güvenlik duvarı ayarlarını inceleyerek Wolfteam'i (wolfteam.bin) güvenli işaretleyin. Bu işlemi yapamıyorsanız Güvenlik Duvarını kapatınız.(Nasıl yapılacağını arama motorlarında bulabilirsiniz)

• Oyunu Denetim masasından siliniz. Daha sonra Oyunun kurulu olduğu dosyayı tamamen siliniz. Yeni bir kurulum indirip yükleyin.

• Yukarıdaki sıralamayı atlamayınız. Oyun halen açılmıyor ise yukarıdaki işlemlerden birini doğru yapmamış olabilirsiniz.

Oyunu Bilgisayardan Tamamen Kaldırma ve Yeniden Yükleme Anlatımı:

Aşağıdaki maddeleri tek tek uygulayınız.

1-Denetim Masası - Ekle/Kaldır (Program ve Özellikler Win 7 için) bölümüne giderek Wolfteam'i kaldırın.
    2-Bilgisayarım/C (Oyunun kurulu olduğu sabitdisk)/Program files/Softnyx klasörünü (Oyunun kurulu olduğu klasörü) tamamen siliniz.
    3-http://www.joygame.com/wolfteam/Media/Download.aspx#download başlantısındaki KURULUM YÖNETİCİSİ yardımı ile yeni kurulum dosyası indirin.
    4-Oyunu yeniden bilgisayarınıza kurun.

Sorununuz devam eder ise Lütfen sorununuzu yetkili mertebeye iletmek için Destek bölümünü kullanınız.
    En geç 48 saat içerisinde talebiniz cevaplanacaktır.

Destek hattına ulaşmak için tıklayın.
    Kullanma klavuzu için tıklayın.

[size=200]╔══════════════════════════════════════════[/size]
    [size=200][/size]YARARLI KONULAR
    [size=200][/size]Forum Altın Kuralları'na ulaşmak için TIKLAYINIZ.
    [size=200][/size]Wolfteam Oyun Kuralları&Ceza Sistemi'ne ulaşmak için TIKLAYINIZ.
    [size=200][/size]Hesap Güvenliğiniz İçin Yöntemler'e ulaşmak için TIKLAYINIZ.
    [size=200][/size]Sorun, Soru ve Şikayetleriniz için TIKLAYINIZ.
    [size=200][/size]Foruma Resim Eklemek Resimli Anlatımına ulaşmak için TIKLAYINIZ.
    [size=200][/size]Foruma Resim Eklemek Resimli Anlatımına ulaşmak için TIKLAYINIZ.
    [size=200][/size]Sıkça Sorulan Sorular'a ulaşmak için TIKLAYINIZ.
    [size=200][/size]3. Parti Programlar (hileler) İle İlgili açıklamalara ulaşmak için TIKLAYINIZ
    [size=200][/size]Dergimizin 3. Sayısına ulaşmak için TIKLAYINIZ.
    [size=200]╚══════════════════════════════════════════[/size]

0

07.03.2012

Link kopyalandı.