>
ÜYE OL

Lütfen kullanıcı adını ve şifreni gir!

Kullanıcı Adı / Şifremi Unuttum!

Detaylı Ara

Wolfteam Türkiye Hesap Araştırması Kilitli

 • Drakkahn
  Konu: 143 Yanıt: 393
  0 JFP
  Offline
  Kazanılan Rozetler

  Değerli Wolfteam Türkiye oyuncularımız,


  son günlerde, oyun içerisinde 3. parti programlarla ilgili envanter dosyalarının değiştirildiği haberlerini alıyoruz. Bu programların tamamı Wolfteam Ekibimiz tarafından izleniyor ve Apex güvenlik programı yapımcılarıyla paylaşılarak en fazla 5 iş günü içerisinde yasaklanıyor.


  Şimdi Wolfteam Türkiye Yönetimi olarak bir karar aldık ve tüm oyun hesapları inceleme altına alınıyor. Envanterinizde, JoyPara alımı haricinde alınmış, kuşku uyandıracak hediye gönderimleri yapılmış bir durum var ise hesabınız kapatılacaktır. Bu kapatma süresinde, görevliler hesapları en ince ayrıntısına kadar inceleyecektir.


  Joygame, Wolfteam oyununun Türkiye haklarını elinde bulundurduğu için, bu tür programların kullanımı, oyuncular için eğlence ve gelir geçer durumlar olarak düşünülse de, şirket avukatları tarafından bilişim suçları ve haksız kazanç, kanunsuz yollarla eşya çalma ve kullanma gibi suçları içinde barındıran ve Türk mahkemelerini ilgilendiren bir durumdur. Böyle bir kullanıma rastlandığında, suç ispatı ile adli makamlara başvurularak, hesap sahipleri hakkında kamu davası açılacaktır.  Wolfteam Türkiye, bu tür programları kullanan hesapları bilen, elinde ispatlı kanıtı olan oyuncuların başvurularını değerlendirecektir. Destek Sistemi bu tür şikayetler için 7 gün 24 saat açıktır. Hesabınızın ve oyun karakterinizin geleceği için, emek ve zaman verdiğiniz, yeri geldiğinde nakit harcadığınız durumları bir anda yok etmemek için lütfen 3. parti programlardan uzak durunuz.  Joygame Wolfteam Yönetimi

  0

  6.7.2011

  Link kopyalandı.