ÜYE OL

Lütfen kullanıcı adını ve şifreni gir!

Kullanıcı Adı / Şifremi Unuttum!

Detaylı Ara

wolfteam hesabım çalındı

• Chatclakgnc
    Konu: 2 Yanıt: 3
    0 JFP
    Kazanılan Rozetler

Sayın joygame çalışanları Sayın OG kardeşlerim üyeliğime 350 tl den fazla para yüklemiştirim ancak hesabım msn min çalınmasıyla gitti çar ile ilgili her şeyi biliyorum isim,klan,envanter vb. istediğinizi sorabilirsiniz ancak üyeliğimi bir şekilde geri alabilirmiyiz..

bundan önce uğraştım hemen konu açmadım ilk olarak şifremi unuttum
    dedim ancak gizli soru kalkmış telefon numarası,alternatif e-posta gibi bir şey de olmadığı için üyeliğmi alamadım e-posta hiç bir şekilde önemli değil benim için önemli olan wolfteam deki üyeliğim...

[size=200]Nolur beni yüz üstü bırakmayın bu oyunda bu kadar ilerlemişken olmasın bu.[/size]

0

17.05.2012

Link kopyalandı.
  • Chatclakgnc
    Konu: 2 Yanıt: 3
    0 JFP
    Kazanılan Rozetler

Arkadaşlar üyeliği gmail hesabım üstüne almam lazım Sayın OG Abim ablalarım lütfen yardım edin.

0

17.05.2012

Link kopyalandı.
  • DiabloWolf
    Konu: 0 Yanıt: 1
    0 JFP
    Kazanılan Rozetler

Kardeş öncelikle forum kurallarına uyarak konu açarsan oyun görevlileri daha çabuk ilgilenir.2 hafta önce benim de kuzenimin çarı çalınmıştı.Ancak msn adresi hala kendisindeydi.Eğer senin msn adresin çalındıysa üzgünüm ama hesabını geri alman biraz zor gözüküyor.Ama yine de umarım hesabını alırsın geçmiş olsun ...

0

17.05.2012

Link kopyalandı.
  • VIPLesAmis
    Konu: 0 Yanıt: 140
    0 JFP
    Kazanılan Rozetler

Merhaba,

Öncelikle belirtmek isterim ki hesap çalınması gibi durumlar Joygame'in değil hesap sahibinin sorumluluğundadır.Bu nedenle maalesef yapılacak bir şey yoktur.Size tavsiyem e-posta üzerinden şifre talebinde bulunmanızdır.İsterseniz farklı hesaptan da yeterli kanıtlar ile e-posta değişim talebinde bulunabilirsiniz.
    İyi Forumlar.

[size=200]_________________________________________[/size]

YARARLI KONULAR

Forum Altın Kuralları'na ulaşmak için TIKLAYINIZ.
    Wolfteam Oyun Kuralları&Ceza Sistemi'ne ulaşmak için TIKLAYINIZ.
    Hesap Güvenliğiniz İçin Yöntemler'e ulaşmak için TIKLAYINIZ.
    Sorun, Soru ve Şikayetleriniz için TIKLAYINIZ.
    Foruma Resim Eklemek Resimli Anlatımına ulaşmak için TIKLAYINIZ.
    Sıkça Sorulan Sorular'a ulaşmak için TIKLAYINIZ.
    3. Parti Programlar (hileler) İle İlgili açıklamalara ulaşmak için TIKLAYINIZ.

0

17.05.2012

Link kopyalandı.
  • darknight_april
    Konu: 4 Yanıt: 593
    0 JFP
    Kazanılan Rozetler

Merhabalar,

Öncelikle Destek Ekibi'ne e-posta adresinizi değiştirme talebi gönderiniz. (Gerekli kanıtlar ile müracaat etmeniz gerekmektedir, aksi takdirde olumsuz cevap alabilirsiniz.) Olumlu cevap geldikten sonra Joygame hesabınıza girmeden önce "Şifremi Unuttum" seçeneği ile yeni e-postanızı yazınız. E-postanıza gelen linke tıklayarak şifrenizi değiştiriniz. E-Posta şifrenizi ve güvenlik sorularınızı karmaşık yapmanız e-postanızın güvenliği için en etkili yöntemdir. Aynı zamanda "Anti Spyware", "Anti Keylogger", "Anti Virüs" gibi programlarınızı güncel tutunuz.

İyi Forumlar.

YARARLI KONULAR

Forum Altın Kuralları'na ulaşmak için TIKLAYINIZ.
    Wolfteam Oyun Kuralları&Ceza Sistemi'ne ulaşmak için TIKLAYINIZ.
    Hesap Güvenliğiniz İçin Yöntemler'e ulaşmak için TIKLAYINIZ.
    Sorun, Soru ve Şikayetleriniz için TIKLAYINIZ.
    Foruma Resim Eklemek Resimli Anlatımına ulaşmak için TIKLAYINIZ.
    Sıkça Sorulan Sorular'a ulaşmak için TIKLAYINIZ.
    3. Parti Programlar (hileler) İle İlgili açıklamalara ulaşmak için TIKLAYINIZ.

0

17.05.2012

Link kopyalandı.