ÜYE OL

Lütfen kullanıcı adını ve şifreni gir!

Kullanıcı Adı / Şifremi Unuttum!

Detaylı Ara

Hızlı Rütbe Almak!!

• brky3003
    Konu: 12 Yanıt: 41
    0 JFP
    Kazanılan Rozetler

Merhaba Değerli wolfteam oyuncuları.
    Hızlı rütbe kasma da sorun yaşayanlara öneride bulunmak istedim.
    Öncelikle şansınıza güveniyorsanız şans kutusundan %100 gp+altın düşürmenizi öneririm; ancak şans kutularınızı saat gece tam 12 de dolunay vaktinde ( sepet işareti kırmızı yanıp sönmeye başlayınca )açmanızı öneririm.
    Gelelim kasma işlemine. Gp kasmak bazen çok zor gibi geliyor bize; hatta oyun oynadıkça hiç gp gelmiyor gibi olduğu da oluyor. Bunun için size önerim hızlı gp deki temel şart seri seri biten oyunlara girmektir.Örneğin 160 puanlık bir ölüm oyununu 2/2 kişilik oynamak yerine 40 puanlık ölüm oyununu 8/8 oynamak daha seri olur. Bunun yanında size tavsiyem Pain lab. da işgal c dir. Hafta sonu bir günde 580.000 küsür gp kastığımı hiç unutmam. Ama o da biraz canınızı sıkabilir. Sürekli aynı bölümü oynamak gerçektende sıkıcı olabiliyor; ancak biraz aalıştıktan sonra o sıkıcılık hali yok oluyor. Amacımız tabii ki en başta oyundan zevk alarak oynamak ancak deli gibi gp kasmak isteyen arkadaşlarımızda var onlara umarım yardımcı olabilmişimdir.
    Not: İşgal c yi önerdim ama full karakter olduğum için.. Yoksa Giriş bölümünde 40 puanlık ölüm oyunundan da iyi gp gelmektedir..

0

29.02.2012

Link kopyalandı.
  • 38Gandus99
    Konu: 12 Yanıt: 39
    0 JFP
    Kazanılan Rozetler

Uyku Modu ve Uyku ModuC'de güzel kasıyor.
    Buda benim önerim.

0

29.02.2012

Link kopyalandı.
  • kadoSA
    Konu: 25 Yanıt: 139
    0 JFP
    Kazanılan Rozetler

Hızlı rütbe almak hergün klan ws 20 kişi Klan zinciri Klan ws de rütbe almak kadar güzel birsey yok heleki ts de muhabbet ederken :)

0

29.02.2012

Link kopyalandı.
  • lordelen54321
    Konu: 31 Yanıt: 615
    0 JFP
    Kazanılan Rozetler

kurt avr ama kurt olma şansı alcaksın mesala neden farketmez Imsppo vb yüksek rütbeler kurt avr kuruo çünkü kurt olma şansı da alıolar ve en iyi gp yi ordan alıolar 9 kazanmalık 1 maçta adam zaten 5-6 ker kurt oluo 30 geçik adam vuruo 8-10 bin arası gp gelio en iyi kurt avr

0

29.02.2012

Link kopyalandı.
  • brky3003
    Konu: 12 Yanıt: 41
    0 JFP
    Kazanılan Rozetler

kurt avı r içinde asmon alman lazım + dövmelerin full olcak bnde mor ejder set var genede fll kterde zorla alyrm asmonla..ama pardon bu r ydı dmi .. :)

0

29.02.2012

Link kopyalandı.
  • burakdx2
    Konu: 51 Yanıt: 615
    0 JFP
    Kazanılan Rozetler

Asmona Gerek Yok 5 Kazanmalık Aç Yeter

0

29.02.2012

Link kopyalandı.
  • somahoma
    Konu: 2 Yanıt: 31
    0 JFP
    Kazanılan Rozetler

bende karakter +ec varken kurt işgalinde çok iyi gp kasıyorum :)

0

01.03.2012

Link kopyalandı.
  • LetsNot
    Konu: 49 Yanıt: 244
    0 JFP
    Kazanılan Rozetler

Bana göre s2 yıkım en iyisi.

0

01.03.2012

Link kopyalandı.