ÜYE OL

Lütfen kullanıcı adını ve şifreni gir!

Kullanıcı Adı / Şifremi Unuttum!

Detaylı Ara

Forumlara Nasıl Konu Açılır

• unfairly
    Konu: 6 Yanıt: 1566
    0 JFP
    Kazanılan Rozetler

Merhaba Arkadaşlar,

Forumlarımıza konu açarken nelere dikkat etmeliyiz?

Kesinlikle konu başlığı tamamen BÜYÜK yazılmamalıdır.
    Başlık konu içeriğini açıklayıcı bir şekilde kısa ve öz olmalıdır.

Konu başlığı "OG yardım!, Acilllllllllll, Bakın bi, Sorunnnnn, Yardımmmmmmm, OG ler içeriiiii, Kimse yok mu?, Çıldırıcammmmmmmmmmmmmm vb." şeklinde açılan tüm konular kullanıcıya bilgi verilmeden, yönetici inisiyatifi ile kilitlenebilir, silinebilir.

Bu nedenle forumlarımıza konu açarken özen gösterelim.
    Konu başlığı konuyu açıklayıcı bir şekilde değilse cevap verilmeksizin konunuz silinecektir.
    Aynı konuyu ard arda açmanız taktirde gereken cezai işlem uygulanacaktır.

Mesaj sayısını artırma amaçlı sürekli mesaj yazmak, piramit yapmak (iç içe 2 den fazla alıntı kullanmak) ve benzeri faaliyetler yasaktır, Belirlenmiş özel alanlar dışında sadece Wolfteam ile ilgili konular yazılabilir.

Tek kelimelik cevaplar içeren, sadece alıntı ve/veya ifade (smiley) kullanılarak oluşturulan ya da "+1", "???" gibi anlamsız içerikli mesaj yazmak yasaktır. Bu tarz mesajlar, mesaj sayısını artırma amaçlı yazılmış (SPAM) olarak nitelendirilir, Forum Kurallarına aykırıdır ve yaptırıma tabidir.

Üzerinden iki saat geçmeden arka arkaya iki ya da daha fazla mesaj yazmak, aynı konu içerisinde sürekli aynı mesajı yazmak, görüntülenen sayfadaki tüm konularda en son mesaj yazarı olmak, birden fazla başlığa sürekli aynı mesajı yazmak, eski baslıkları bumplamak, forum kurallarına aykırıdır ve yaptırıma tabidir.

Aynı başlığın birden fazla bölüme açılması ise (crossposting) kesinlikle yasaktır.

Forum kirliliği : Forumları kullanırken konuları, ait oldukları başlıklar altına açmanızı rica ederiz. Gereksiz başlıklar açmamaya, aynı veya benzer bir konuda daha önce başka bir başlık açılıp açılmadığını 'Arama' fonksiyonunu kullanarak kontrol ettikten sonra başlığı açmaya, gereksiz ve flooding niteliği taşıyabilecek sıklıkta mesaj atmamaya özen gösteriniz.İç içe alıntılar yaparak forum düzenini bozmamaya özen gösteriniz.

• Bundan sonra Forum Altın Kuralları'na aykırı tüm konular cevaplanmaksızın silinecektir.

Konunuzun Neden Kilitlendiğini Merak Ediyorsanız Tıklayınız.

Forum Kuralları'nı ve Ceza Sitemi'ni buraya tıklayarak daha detaylı bir şekilde görebilirsiniz.

Konu açarken dikkat etmeniz gereken bilgileri biraz kendimce biraz Forum Kurallarından alıntı yaparak sizlerle paylaşmayı öngördüm.

Umarım sizlere yardımcı olmuşumdur.

İyi Eğlenceler
0

11.04.2012

Link kopyalandı.
  • IBlowStarTR
    Konu: 19 Yanıt: 134
    0 JFP
    Kazanılan Rozetler

unfairly,
    ProMod olduğundan beri hala bize yardım ediyorsun. Çok yararlı bir konu olmuş. Çok uğraşmışın. Ellerini biraz yıka da dinlensin :D Çok yararlı bir konu olmuş. Mesela ben '+1' yazılmaması gerektiğini bilmiyordum. Bunun için ceza alabilirdim. Sağol unfairly. : )

0

11.04.2012

Link kopyalandı.
  • Ulutin
    Konu: 13 Yanıt: 1478
    0 JFP
    Kazanılan Rozetler

Sana yakışan bir konu olmuş unfairly. :)

0

11.04.2012

Link kopyalandı.
  • KatipTR
    Konu: 7 Yanıt: 774
    0 JFP
    Kazanılan Rozetler

Eline sağlık unfairly : ) Umarım üyelerimiz bu konunu dikkate alırlar.

_________________________________________________________________________________________

[center]

Susmak mânâ eksikliğinden değil, belki mânânın derinliğindendir ...[/center]

0

11.04.2012

Link kopyalandı.
  • bosnalimert
    Konu: 315 Yanıt: 916
    0 JFP
    Kazanılan Rozetler

[size=100]Teşekkürler unfairly. :)[/size]

0

11.04.2012

Link kopyalandı.
  • lordelen54321
    Konu: 31 Yanıt: 615
    0 JFP
    Kazanılan Rozetler

ama konuları ep kitlio

0

11.04.2012

Link kopyalandı.
  • tekwando_51
    Konu: 22 Yanıt: 792
    0 JFP
    Kazanılan Rozetler

Pro-Modum,
    Elinize sağlık gerçekten çok yararlı bir paylaşım.

0

11.04.2012

Link kopyalandı.
  • goodfell7
    Konu: 10 Yanıt: 107
    0 JFP
    Kazanılan Rozetler

+1'in yasak olduğunu bilmiyordum, öğrendim sağol pro-modum :)

0

11.04.2012

Link kopyalandı.