ÜYE OL

Lütfen kullanıcı adını ve şifreni gir!

Kullanıcı Adı / Şifremi Unuttum!

Detaylı Ara

Bedava JP Yalanı ve Hesap Hırsızlığı Kilitli

• Drakkahn
    Konu: 143 Yanıt: 393
    0 JFP
    Kazanılan Rozetler

<p>Sayın Joygame üyeleri,</p><p><br></p><p>oyunlarımızda üye kimliği ile oyunlara giren ve site reklamı yapan sahtekarlar yakalanmıştır. Bu sitede bedava JoyPara dağıtıldığı ile ilgili reklamlar yapılırken yakalanan kişiler oyunlardan uzaklaştırılmıştır. Sitede kullanıcı adı ve şifreniz istenerek, hesabınıza bedava JP yükleneceği aktarılmaktadır. Lütfen bu dolandırıcılara inanmayınız! Joygame'in sunduğu JoyPara hizmeti Resmi Yetkilisi Gamesultan'dır. Gamesultan'dan başka, kurumsal olarak onaylanmamış sitelere ve satıcılara güvenmeyiniz. Eğer alışveriş yapacaksanız, Gamesultan'dan veya Joygame'den haber alınız. Aksi takdirde hesabınız çalınabilir.<br></p><p><br></p><p>Hesap bilgileri ve güvenliği tamamen oyuncularımıza ait olup, Joygame paylaşılan hesaplar konusunda sorumluluk kabul etmemektedir. Hesabınızın ve dolayısıyla oyunlardaki karakterlerinizin güvenliği size aittir. Lütfen ilgili siteyle ilgili reklam yapan kişileri fark ettiğinizde, ekran görüntüsüyle birlikte sorunmerkezi@joygame.com adresine başvuru yapınız. </p><p><br></p><p>Joygame Ekibi<br></p>

0

06.03.2010

Link kopyalandı.
  • ranqerman
    Konu: 0 Yanıt: 1
    0 JFP
    Kazanılan Rozetler

Bunu yapanın msn adresi (msn adresinin şifresini değiştirdim merak etmeyin kimsenin parolasını kayıt etmedim.)

kadir.kutlu.2000@hotmail.com

0

15.07.2010

Link kopyalandı.
  • qsLee0
    Konu: 1 Yanıt: 9
    0 JFP
    Kazanılan Rozetler

level dergisinden başka kimse bedava jp vermez

0

16.07.2010

Link kopyalandı.
  • realshadow
    0 JFP
    Kazanılan Rozetler

bir üye şifre ve id isteyrek bana nakit para almak gibi saça sapan bir talepte bulundı ilgili kişi ile alakalı görüşeceğim birini söyleyebilir misiniz bana.Bahsettiğim konu ile ilgili kişi ile yapılan konuşmanın screen shoot ını aldım isteyene gönderebilirim

0

17.04.2011

Link kopyalandı.
  • deniz5552
    Konu: 0 Yanıt: 2
    0 JFP
    Kazanılan Rozetler

BENDE ÖYLE BİR SİTE BULDUM YENI CAR KURUP DENEDIM FAKAT İŞE YARMIYOR BUNU YAPANI BULAN VARSA LÜTFEN ADMİNLERE ŞİKAYETTE BULUNSUNLAR

0

19.04.2011

Link kopyalandı.
  • deniz5552
    Konu: 0 Yanıt: 2
    0 JFP
    Kazanılan Rozetler

genellıkle bu adreslerı yanıt olarak oyunun içinde yazıyorlar sanırım sonlarında şöyle yazıyor:www. ........... .tr.gg

0

19.04.2011

Link kopyalandı.
  • trem454545
    0 JFP
    Kazanılan Rozetler

Sayın Joygame üyeleri,oyunlarımızda üye kimliği ile oyunlara giren ve site reklamı yapan sahtekarlar yakalanmıştır. Bu sitede bedava JoyPara dağıtıldığı ile ilgili reklamlar yapılırken yakalanan kişiler oyunlardan uzaklaştırılmıştır. Sitede kullanıcı adı ve şifreniz istenerek, hesabınıza bedava JP yükleneceği aktarılmaktadır. Lütfen bu dolandırıcılara inanmayınız! Joygame'in sunduğu JoyPara hizmeti Resmi Yetkilisi Gamesultan'dır. Gamesultan'dan başka, kurumsal olarak onaylanmamış sitelere ve satıcılara güvenmeyiniz. Eğer alışveriş yapacaksanız, Gamesultan'dan veya Joygame'den haber alınız. Aksi takdirde hesabınız çalınabilir.Hesap bilgileri ve güvenliği tamamen oyuncularımıza ait olup, Joygame paylaşılan hesaplar konusunda sorumluluk kabul etmemektedir. Hesabınızın ve dolayısıyla oyunlardaki karakterlerinizin güvenliği size aittir. Lütfen ilgili siteyle ilgili reklam yapan kişileri fark ettiğinizde, ekran görüntüsüyle birlikte sorunmerkezi@joygame.com adresine başvuru yapınız. Joygame Ekibi

0

20.04.2011

Link kopyalandı.
  • falcoceeny
    0 JFP
    Kazanılan Rozetler

yha admin sna bşi dcem yha oyunda artık 100%100 gp arttırıcı satılsın ltfen yhaaaaaa

0

28.04.2011

Link kopyalandı.