ÜYE OL

Lütfen kullanıcı adını ve şifreni gir!

Kullanıcı Adı / Şifremi Unuttum!

Detaylı Ara

Apex-Ban

• majeste12345
    Konu: 20 Yanıt: 106
    0 JFP
    Kazanılan Rozetler

Ben oyundayım virüs programım oyunda iken virüs bulmuş sonra oyun attı sunucyla bağlantı kesildi dedi ben virüsü sildim sonra oyuna grim dedim bir baktım apex ban 05.09.2012 kadar arkadaşlar benim suçum yok lütfen herkese af cıkardınız bizimde engellememizi kaldırın charımda kampanya eşyaları hepsi vardı acıktı süreleri biter lütfen görevliler charımın engellemesini acın lütfen benim bir hatam yok lütfenn

0

06.05.2012

Link kopyalandı.
  • pokecocuk
    Konu: 4 Yanıt: 54
    0 JFP
    Kazanılan Rozetler

bugün ban yediysen o 09.05.2012 dir çünkü apex ban 3 günlük wolfteam çalışırken altta hiçbir program çalışmaması gerekiyor 3 gün bekliyeceksin başka yolu yok ne yazıkki

0

06.05.2012

Link kopyalandı.
  • majeste12345
    0 JFP
    Kazanılan Rozetler

bugün ban yediysen o 09.05.2012 dir çünkü apex ban 3 günlük wolfteam çalışırken altta hiçbir program çalışmaması gerekiyor 3 gün bekliyeceksin başka yolu yok ne yazıkki

Kardeş işte yanlış yazmışım 3 gün ban yedim ama hiç bir program acık deildi virüs programını kapatıp giriorm hep zaten kapalıydı sonra oyunda iken oyun asağı indi virüs bulunduğu gözüktü sonra oyun attı böle oldu

0

06.05.2012

Link kopyalandı.
  • unjustly
    Konu: 11 Yanıt: 632
    0 JFP
    Kazanılan Rozetler

Merhaba;
    Verilen cezalar geri alınmamaktadır.

Apex Nedir ?

Apex bir güvenlik yazılımıdır ve sisteminizdeki her türlü zararlı yazılımı tespit ederek hesabınızı yasaklar. Ama bunun sadece Wolfteam için kullanabilecek 3. parti programları olduğunu düşünmeyin. Bunlar nelerdir hemen değinelim.

Diğer oyunlara ait hile dosyaları veya programları, 3.parti illegal yazılımlar, lisanssız programı lisanslı hale illegal yoldan getiren crack denen dosyalar, oyun botları, oyun makro programları, ekran görüntüsü video kayıt programlarının bazıları.

İnternet dosya indirme programlarında zararlı bir yazılım varsa, siz oyundayken biryandan o dosya inerse, ceza alabilirsiniz.

Bu nedenle Wolfteam çalışırken arka planda farklı programlar çalıştırmayınız.

Apex defalarca test edilmiş ve durduk yere hiçbir şekilde ceza vermediği görülmüştür. En basit örnekle Joygame ofisinde wolfteam oynayan birçok kişi asla Apex yasaklaması almamıştır. Çünkü bilgisayarların hiç birinde zararlı yazılım bulundurulmamaktadır. Sizin de bu konuda dikkatli olmanız gerekmektedir.

Apex uyarı niteliğinde ceza verdiği için 3 günlük yasaklama uygulamaktadır. Ceza tarihinizden 3 gün sonra cezanız sona erer.

0

06.05.2012

Link kopyalandı.
  • majeste12345
    0 JFP
    Kazanılan Rozetler

Merhaba;
    Verilen cezalar geri alınmamaktadır.

Apex Nedir ?

Apex bir güvenlik yazılımıdır ve sisteminizdeki her türlü zararlı yazılımı tespit ederek hesabınızı yasaklar. Ama bunun sadece Wolfteam için kullanabilecek 3. parti programları olduğunu düşünmeyin. Bunlar nelerdir hemen değinelim.

Diğer oyunlara ait hile dosyaları veya programları, 3.parti illegal yazılımlar, lisanssız programı lisanslı hale illegal yoldan getiren crack denen dosyalar, oyun botları, oyun makro programları, ekran görüntüsü video kayıt programlarının bazıları.

İnternet dosya indirme programlarında zararlı bir yazılım varsa, siz oyundayken biryandan o dosya inerse, ceza alabilirsiniz.

Bu nedenle Wolfteam çalışırken arka planda farklı programlar çalıştırmayınız.

Apex defalarca test edilmiş ve durduk yere hiçbir şekilde ceza vermediği görülmüştür. En basit örnekle Joygame ofisinde wolfteam oynayan birçok kişi asla Apex yasaklaması almamıştır. Çünkü bilgisayarların hiç birinde zararlı yazılım bulundurulmamaktadır. Sizin de bu konuda dikkatli olmanız gerekmektedir.

Apex uyarı niteliğinde ceza verdiği için 3 günlük yasaklama uygulamaktadır. Ceza tarihinizden 3 gün sonra cezanız sona erer.

Ya siz af çıkarıonuz bug yapan herkesi af edionuz adamlar simdi 300 500 günlük eşyalarla takılıyor biz haksız yere ban yiyoruz bu adalet mi be

0

06.05.2012

Link kopyalandı.
  • unjustly
    0 JFP
    Kazanılan Rozetler

Merhaba;

Bug yapan kişilerin envanterleri boşaltılmıştır.

0

06.05.2012

Link kopyalandı.
  • majeste12345
    0 JFP
    Kazanılan Rozetler

Merhaba;

Bug yapan kişilerin envanterleri boşaltılmıştır.

Boşaltıldı ise boşaltıldı banane!! Kardeşim ama banlarını actınız ben suçsuz yere ban yeyip para verdiğim eşyalarım tükeniyor benim suçum yok bunda onların gplerini altınlarını geri verdiniz biz birşey yapmıyoruz bir ban sistemi yüzünden ban yiyoruz be ne biçim iş bu :angry::angry::angry::angry::angry::angry::angry::angry::angry::angry::angry::angry::angry::angry::angry::angry::angry::angry::angry::angry::angry::angry::angry:

0

06.05.2012

Link kopyalandı.
  • unjustly
    0 JFP
    Kazanılan Rozetler

Lütfen Gerginlik Yaratmayın !

[size=200]_________________________________________[/size]

YARARLI KONULAR

Forum Altın Kuralları'na ulaşmak için TIKLAYINIZ.
    Wolfteam Oyun Kuralları&Ceza Sistemi'ne ulaşmak için TIKLAYINIZ.
    Hesap Güvenliğiniz İçin Yöntemler'e ulaşmak için TIKLAYINIZ.
    Sorun, Soru ve Şikayetleriniz için TIKLAYINIZ.
    Foruma Resim Eklemek Resimli Anlatımına ulaşmak için TIKLAYINIZ.
    Sıkça Sorulan Sorular'a ulaşmak için TIKLAYINIZ.
    3. Parti Programlar (hileler) İle İlgili açıklamalara ulaşmak için TIKLAYINIZ.
    Dergimizin 3. Sayısına ulaşmak için TIKLAYINIZ.
    [size=200]_________________________________________[/size]

0

06.05.2012

Link kopyalandı.