ÜYE OL

Lütfen kullanıcı adını ve şifreni gir!

Kullanıcı Adı / Şifremi Unuttum!

Detaylı Ara

ŞİFREM ÇALINDI VE ŞİFREMİ UNUTTUMDAN MAİL GELMİYOR Kilitli

• KaRaNBaRaN
    Konu: 0 Yanıt: 6
    0 JFP
    Cengiz Han'ın Savaşçısı
    Kazanılan Rozetler

Ben derdimi anlatamadım herhalde sayın yöneticilerbenim derdim şu bi şekilde şifrem baskaları tarafından ele gecirildi vedeğiştirildi buna birsey dedidigim yok ben şifremi unuttum bölümünden yanişifre ala bilmek için mailime kod gelmesi için ugrasıyorum fakat yeni şifreolusturmak için joygameden mail gelmiyor bunu suan size talep actıgım hesabımdandadenedim yine gelmedi yani hotmaillere yeni şifre için mail gelmiyor arkadasımınmaili gmail onda denedik geldi fakat hotmail uzantılı maillere yeni şifre için mail gelmiyor İki gündür hesabıma giriş yapamıyorum gereksiz junk vs. gibi bölümlerede mail gelmemiş... İyi çalısmalar

0

14.06.2012

Link kopyalandı.
  • KaRaNBaRaN
    Konu: 0 Yanıt: 6
    0 JFP
    Cengiz Han'ın Savaşçısı
    Kazanılan Rozetler

bu joygame nasıl bi hal aldı ya kac saat oldu daha konuya bi cevap veren yetkili yok burda kalkıp adam bassa küfürü müdahale edecek kimse yok. Şimdi cevap yazacak yetkilide bu t ür konuların yeride destektir dicek destege 2 gündür yaziom 24 saatte bir cevap geliyor oda konu ile alakası olmayan cevaplar.

0

15.06.2012

Link kopyalandı.
  • Efsome
    Konu: 180 Yanıt: 282
    0 JFP
    Cengiz Han'ın Savaşçısı
    Kazanılan Rozetler

Merhaba,

Bu tür sorunların yeri forum değildir. Lütfen bu tür sorunları Destek Sistemine iletiniz.

Teşekkürler.

0

15.06.2012

Link kopyalandı.