Kapat
ÜYELİK PANELİ

Kullanıcı adınız 6-16 karakter uzunlukta olabilir, Türkçe ve özel karakterler içeremez
Şifreniz güvenliğiniz için 6-16 karakter arası uzunlukta olmalıdır
Aktivasyon kodu için lütfen kullandığınız geçerli bir e-posta adresi yazınız
Sağ resimde gördüğünüz karakterleri doğru bir şekilde yazınız
Üyelik işlemi için site kurallarını kabul etmelisiniz
Kayıt ve Site Kullanım Şartları
Ücretsiz Üye Olun

Zaten Üyeyim

Şifremi Unuttum
Facebook ile Bağlan
FORUMLAR > RAKİON > RAKİON SOHBET BÖLÜMÜ

Büyücü StatLarı NasıL VermeLiyim__?

Bu konu kilitli olduğundan mesaj yazamazsınız

Toplam görüntüleme: 4.765 - Toplam yanıt: 10
YAZAN MESAJ
Yardım PLsssss!!!...!!1
12 lwl buyucuyum Daha Statları Vermedim __? Nasıl vermeliyim. Büyücüyü ilerletmek istiorum ileriye Dönük Statlarım nasıl olmalı_?
Merhabalar,

Karakterler ve İstatistik Puanları konusuna göz atmanız size yardımcı olacaktır.

İyi günler.
O konuyu nereden bulacam
Merhaba,

Sayın Joypark'ın yazısındaki "Karakterler ve İstatistik Puanları" yazısının üzerine tıklayarak ulaşabilirsiniz.

İyi günler.
Joypark'ın yazısındaki istatik puanı dağılımı tamemen yanlış bence.
bakın basit saldıryı 100e çıkarın ardından menzilli ve özee basın fullyeince hıza verin
Komedi Okçu Saldırı Hızı+Menzil Saldırı+Hareket Hızı Sen 1 lwl de Saldırı hızına verirsen sana okçu denmez o zmn sana ninja bs veya savaşçı denir menzilsiz okçu Oksuz Yay a benzer
olric mage basiti naapsin lan!!!Bastonla adammi dovdurcen arkadasa.Kardes sen ilk olarak 2 menzil 1 hareket hizi git.menzili 50 yaptiginda 2 hareket hizi 1 saldiri hizi olarak devam et.hareket 50 oldugunda saldiri hizinida 50 ye tamamla.ideal bi char yapmis olursun.Bu noktadan sonra yolunu sen secicen .1- ben ws ci olucam diyosan menzili 100 e tamamla,zirh ve can a ver.2-golem odalarinda cosucam diyosan ilk olarak menzili 70 le bu arada yanina bol bol hucre potu al.ardindan 30 hucre puanina ver 30 hucre yok ediciye.bu saydiklarimi uzerinde ideal itemler var olarak dusundugum icin yazdim.15-16 k hucre ye ulastiginda dogru cellerle cok golem kesersin
BİŞİ DİCEM BÜYÜCÜ NASIL BUZ KABLIYOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO?????????????

Dialog Başlık X

Mesaj Başlık X

X