Kapat
ÜYELİK PANELİ

Kullanıcı adınız 6-16 karakter uzunlukta olabilir, Türkçe ve özel karakterler içeremez
Şifreniz güvenliğiniz için 6-16 karakter arası uzunlukta olmalıdır
Aktivasyon kodu için lütfen kullandığınız geçerli bir e-posta adresi yazınız
Sağ resimde gördüğünüz karakterleri doğru bir şekilde yazınız
Üyelik işlemi için site kurallarını kabul etmelisiniz
Kayıt ve Site Kullanım Şartları
Ücretsiz Üye Olun

Zaten Üyeyim

Şifremi Unuttum
Facebook ile Bağlan
FORUMLAR > ARŞİV > İMHA EDİLECEK KONULAR

WT Çogu kişinin derdi Checksum : Çözümü :)

Bu konu kilitli olduğundan mesaj yazamazsınız

Toplam görüntüleme: 1.564 - Toplam yanıt: 12
YAZAN MESAJ
Merhabalar;

Çogu kişinin Derdi Checksum Hatası Alanlar Var .

ÖR: ''Bazı dosyaların Checksum kontroli Başarısız.Oyunu Yeniden Yükleyin.'' Yazısını Alıyorsunuz.
Format Atıyorsunuz Gene Aynı, siliyorsunuz Tekrar yüklüyorsunuz Reset'ten sonra Gene Aynı.

Çözüm;

Çogu kişi şimdi Bekliyordur Çözümü Ben direk Konuya geçiyim.
Programsız Bir şekilde çok kolay Yapılıyor.
Denendi. %100 Evet

Şimdi Hatayı Alınca Oyun Dosyalarını silio tekrar yüklüyordunuz.
Ama şimdi Öle deqil O hatayı alınca Yapacagınız Tek şey Hiçbir dosya silmeden Denetim MasasındanDa silmeden Yapacaksınız. Hatayı aldıqınızda tmm dein Ve eliniz hemen kuruluma Gidecek klasörün olduqu yere Oyunu tekrar kurun. EVET EVET oyunu silmeden Kurulumu Aynı dosyaya ''Crogram files...'' yada ''D:/oyunlar...'' Nerede kaydettiyseniz aynı yere kaydedin ve yükleyin. Çözüm bu kadar. Bundan Daha kolay ne olabilir ki. Formata bile gerek yok format bile işe yaramadı. EE Artık ''OG'' düşünür bizi.

İyi Oyunlar... Rakion Online Kralı xXBy_PLuSXx Yeni Wolfteam kralı xByPluSx
biraz daha açarmısın yapamıyorum karışık yazmışsın bende şkayetçiyim bu durumdan
Bende yine yükleme yok sadece silme var.
deniyorum olursa allah razı olsun
inşlh olur kardeşim bu olursa çok saol
Olmuyor
Alıntı: warrior_Deniz
Merhabalar;

Çogu kişinin Derdi Checksum Hatası Alanlar Var .

ÖR: ''Bazı dosyaların Checksum kontroli Başarısız.Oyunu Yeniden Yükleyin.'' Yazısını Alıyorsunuz.
Format Atıyorsunuz Gene Aynı, siliyorsunuz Tekrar yüklüyorsunuz Reset'ten sonra Gene Aynı.

Çözüm;

Çogu kişi şimdi Bekliyordur Çözümü Ben direk Konuya geçiyim.
Programsız Bir şekilde çok kolay Yapılıyor.
Denendi. %100 Evet

Şimdi Hatayı Alınca Oyun Dosyalarını silio tekrar yüklüyordunuz.
Ama şimdi Öle deqil O hatayı alınca Yapacagınız Tek şey Hiçbir dosya silmeden Denetim MasasındanDa silmeden Yapacaksınız. Hatayı aldıqınızda tmm dein Ve eliniz hemen kuruluma Gidecek klasörün olduqu yere Oyunu tekrar kurun. EVET EVET oyunu silmeden Kurulumu Aynı dosyaya ''Crogram files...'' yada ''D:/oyunlar...'' Nerede kaydettiyseniz aynı yere kaydedin ve yükleyin. Çözüm bu kadar. Bundan Daha kolay ne olabilir ki. Formata bile gerek yok format bile işe yaramadı. EE Artık ''OG'' düşünür bizi.

İyi Oyunlar... Rakion Online Kralı xXBy_PLuSXx Yeni Wolfteam kralı xByPluSx

Alakası Yok Pcye ViRüS GiRmiŞTiR AnTiVRüS İle TaRaT AnTiVİrüS ÇaLışMaSsa PCye HarddisKin HeR 2 BölÜmüNe FoRmAT AtMaN GeReKiR Yani HeM C HeM D
Yaw beyler biri baska bise dior biri baska bise biz kesin çözüm ariorz Yardım Ltfen !!! :S
gelcek
ya onların hepsi fasa fiso bakın şimdi avg 2012 yi yükleyin wolfteam klasörüne sağ tıklayıp avg 2012 ile tarattır ve rahatlıkla oynayın eğer olursa bir teşekkür hakettim her halde...............................

Dialog Başlık X

Mesaj Başlık X

X