Kapat
ÜYELİK PANELİ

Kullanıcı adınız 6-16 karakter uzunlukta olabilir, Türkçe ve özel karakterler içeremez
Şifreniz güvenliğiniz için 6-16 karakter arası uzunlukta olmalıdır
Aktivasyon kodu için lütfen kullandığınız geçerli bir e-posta adresi yazınız
Sağ resimde gördüğünüz karakterleri doğru bir şekilde yazınız
Üyelik işlemi için site kurallarını kabul etmelisiniz
Kayıt ve Site Kullanım Şartları
Ücretsiz Üye Olun

Zaten Üyeyim

Şifremi Unuttum
Facebook ile Bağlan
FORUMLAR > RAKİON > RAKİON SOHBET BÖLÜMÜ

Seviye 1 Savaşçı Varken Yapılıcaklar

Bu konu kilitli olduğundan mesaj yazamazsınız

Toplam görüntüleme: 2.362 - Toplam yanıt: 31
YAZAN MESAJ
bence herkez kendi özelliklerine göre vermeli statları ben dakik adamım insanın açığını yakalrım mı diyorsun o zaman ver 70-80 basit 45-50 atak hızı gerisi hp zırh bak bakalım ne oluyor hatta rica etsem adminler denesin bence youtubede bi ara meraktan baktımda adamlar saolsun pvp serverda denemişler 100 basitli bir adam donmuş setli 99 level bir adama basitle 1 hitte baya büyük bir hasar veriyor sadece 1 dokunuş ya bu adam da sorun var hiç zırh yada hp vermemiş yada dediğim gibi bir çar eyer kendne güveniyorsan baya iyi ama kalkıpta dank diye böle yaparsan olmaz hareket hızıda olcak yoksa adam ın arkasna geçene kadar adam seni 2 ye katlar aslında düşününce ninjalar oyundaki en seri ama en ezk hp ve atağa sahip çarlar nasıl oluyorda demirciyi rahat kesiyorlar düşünün vur kaç ile adam nasılsa hp mi indiremiyor diye geziyor ama bir süre sonra bir de bakıyor yatcak seviyede ve hiç vuramamış
Alıntı: newhuman
Alıntı: neurocyte
bu işin yılla falan alakası yok arkadaşım ögrenen adam 1 yıldıda da öğrenir senin gibi 4 yılda da öğrenemez saldırı hızını hareket hızını geçtim belki darbeyle falan yükseltirsin ama basit atacksız bir savaşçı olamaz ayrıca 1 lvl adam 50 lvl adamı da yatıramaz.

Basit atak o kadar da önemli değil , yerine special vurursun,bunun içinde hareket hızı gerekir , beynindeki nöronları , biraz yazdıklarıma yorarsan , kavrayabilirsin minik.

ne kadar akıllısın o zaman o nörünlarını vs de çalıştır da göreyim hareket hızınla specialin kurtaracakmı bakalım seni eğer vs atmaya cesaretin varsa özelden mesaj at bakalım nöronların seni kurtaracak mı herşeyi bildiğini sanan minik.

Nörün değil "Nöron" ..

@onersemiz

Ben şu anda , konuda yazdığımız gibi stat veriyorum , yaz sonu vs attırırız charları ..Bakalım kim alacak..

gel tabi kapım açık herkeze NSE itemlerini diz ve darbesiz gel bakalım ne olacak madem profsun bunları bilmen gerekir
90 özel yerine 90 basitmi 1. si 90 stat veren prof oyuncu yokdur sanırım.
2.Demirci yapmıyorsun savaşçı yapıyorsun waiter oyniyacaksan basit ver ama savaşçının ölümcül vuruşu özeldir.
Alıntı: stonenova1
2.Demirci yapmıyorsun savaşçı yapıyorsun waiter oyniyacaksan basit ver ama savaşçının ölümcül vuruşu özeldir.

90 verilir ama nasıl lwl olayın bitiştir pu statlarla 100 bile yaparsın fakat stat sayın sınırlıysa 100 90 80 yapmanın bi yararı olmaz.WR nin özelliği özel vuruşudur ölümcül demeyelimde özelliği diyelim...
Char'lara Göre Özellikler Şunlardır;
Warior (Savaşcı)>>>>> ÖZEL SALDIRI
Blacksimith (Demirci)>>>>> BASİT SALDIRI VE ZIRH
Archer (Okçu) >>>>> MEZİL SALDIRI
Mage (Büyücü) >>>>> MEZİL SALDIRI
Ninja >>>>> YAKALAMA VE ATAK
bunlar sadece char'ların ana özellikleridir....
(11.05.2011 13:39:23 tarihinde onersemiz tarafından güncellenmiştir)
Alıntı: onersemiz

90 verilir ama nasıl lwl olayın bitiştir pu statlarla 100 bile yaparsın fakat stat sayın sınırlıysa 100 90 80 yapmanın bi yararı olmaz.WR nin özelliği özel vuruşudur ölümcül demeyelimde özelliği diyelim...

Bende öyle dedim zaten savaşçı özelliği özel diye ya ölümcül işde anladın. Yani zaten zar zor lvl kasılıyor sen gelip 90 a 80 vurmaya calısırsan ezilirsin zaten yarım yarım sayyor 50 den sonra Bence stat kalsa bile 100 verceme 50 stat başkasına veririm daha yararlı olur stat fazla geldiyse 60 bile yeter.
Alıntı: onersemiz

Bende öyle dedim zaten savaşçı özelliği özel diye ya ölümcül işde anladın. Yani zaten zar zor lvl kasılıyor sen gelip 90 a 80 vurmaya calısırsan ezilirsin zaten yarım yarım sayyor 50 den sonra Bence stat kalsa bile 100 verceme 50 stat başkasına veririm daha yararlı olur stat fazla geldiyse 60 bile yeter.

aynen dediğin gibi bi stada 100 vermez 90 vermek saçmalık olur düşük lwl liler için...
bu işin yılla falan alakası yok arkadaşım ögrenen adam 1 yıldıda da öğrenir senin gibi 4 yılda da öğrenemez saldırı hızını hareket hızını geçtim belki darbeyle falan yükseltirsin ama basit atacksız bir savaşçı olamaz ayrıca 1 lvl adam 50 lvl adamı da yatıramaz.

Basit atak o kadar da önemli değil , yerine special vurursun,bunun içinde hareket hızı gerekir , beynindeki nöronları , biraz yazdıklarıma yorarsan , kavrayabilirsin minik.

Kardes Sen Cok Mu Biliosun ? :D
Gerçekten tahta kırık olabilir sende...
adam doğru söylüor basit attacksız bi savaşçı mı olurmuş ? :D
newhuman bu arada bu lafını bende üstleniyorum cünkü 2yıldır dogru duzgun oynayamıorum :D
sadece yapılan hareketleri ogrendim mesela sol>sol>sağ :D sol>sağ :D bunlar gizli hareketler :D
büyücüde yok ve demircide sadece sol>sağ yapılır :D Okcuyu bilmorm deniom olmuo :D
bunları ne kadar yapsamda (sol sol sağ fln cok az yapıorum cunku cok beklio :D )
adamları öldüremiorm :D biri bsiler solesn yardm edn mk ogrenemedim :D:D:D

bu arada win7 resimli gardaş :D
basit saldırı önemsiz değil :D
sen 1kerecik full özele ve full yurume hızına versene bagim seni napiolar :D
bu arada özel önemsiz die algılama win7li gardaş :D
Basit Saldırı + Özel Saldırı + Saldırı Hızı + Hareket Hızı
al sana savaşçı isde :D
savascı dedigin böle olur (:
Ya konu açamıyorumda birşey sorucam. Savaşçıya hangi setler silahlar vs almak lazım level 41 oldumda ne alayım?
kardes senin o dediklerin darbe yüzüğü olanlar için gecerli darbe yoksa kesinlikle statlar saldırı hızına verilmeli yoksa colugun cocugun oyuncagı olursunuz

Dialog Başlık X

Mesaj Başlık X

X