Kapat
ÜYELİK PANELİ

Kullanıcı adınız 6-16 karakter uzunlukta olabilir, Türkçe ve özel karakterler içeremez
Şifreniz güvenliğiniz için 6-16 karakter arası uzunlukta olmalıdır
Aktivasyon kodu için lütfen kullandığınız geçerli bir e-posta adresi yazınız
Sağ resimde gördüğünüz karakterleri doğru bir şekilde yazınız
Üyelik işlemi için site kurallarını kabul etmelisiniz
Kayıt ve Site Kullanım Şartları
Ücretsiz Üye Olun

Zaten Üyeyim

Şifremi Unuttum
Facebook ile Bağlan
FORUMLAR > RAKİON > RAKİON GENEL KONULAR

DOĞRU DÜZGÜN OYUN İSTİYORUZ!

Bu konu kilitli olduğundan mesaj yazamazsınız

Toplam görüntüleme: 1.108 - Toplam yanıt: 5
YAZAN MESAJ
Bu oyundan para kazanıyorsunuz, bizim paralarımız ve emeklerimiz sizin yüzünüzden boşa gidiyor!
Oyun içinde sürekli GM den yazılar geliyor. Bu yazılar eski yazılar ve bu yüzden büyüleme etkinliğinin başladığını gördüğüm yazıdan sonra hevesle +12'ye basacağım kuzey ruhu +11 armorumu yaktım, 2x tecrübe etkinliği başladı yazısında 11-99 luk görevlerimi boşu boşuna yaptım. Çok teşekkür ederim basit bir yazıyı bile düzgün yollamıyorsunuz emeklerimize yazık. Mayıs ayında Sevgililer günü etkinliği ile ilgili gelen yazılara ne demeli bilmiyorum zaten. Abzürt konularla ilgilenmek yerine oyun içindeki açıkları kapatmaya çalışsanız nasıl olur acaba ??
Merhabalar,

Durumdan haberdarız, oyun içinde geçen bu yazılar, otomatik olarak sistem tarafından gönderilmektedir. Hata maksimum 10-15 dakika sürmüştür. Farkedildikten sonra düzeltilmiştir. Sorunu yaşadığınız kullanıcı ismini bize özel mesaj olarak iletirseniz, incelemelerden sonra böyle bir durum tespit edilirse, mağduriyetiniz giderilecektir.

(29.04.2011 15:05:59 tarihinde JoyPark tarafından güncellenmiştir)
Bende aynı sebepten warriorumun kuzey ruhu armorunu yakmıştım benimkide geri gelirmi .d
SLM arkadaşlar

Size bir sorum olacak bu rafinerinden alıp bı tas ve basma yerine sılahı koyup basan taşların adı nedır acaba sılahım batılı ruhu kılıcıdır bunu nasıl yapacam ?
Alıntı: gevezefrom
Bende aynı sebepten warriorumun kuzey ruhu armorunu yakmıştım benimkide geri gelirmi .d
eğer böyle bir mağduriyetin varsa joygame ekibimiz giderecektir iyi günler

Dialog Başlık X

Mesaj Başlık X

X