Kapat
ÜYELİK PANELİ

Kullanıcı adınız 6-16 karakter uzunlukta olabilir, Türkçe ve özel karakterler içeremez
Şifreniz güvenliğiniz için 6-16 karakter arası uzunlukta olmalıdır
Aktivasyon kodu için lütfen kullandığınız geçerli bir e-posta adresi yazınız
Sağ resimde gördüğünüz karakterleri doğru bir şekilde yazınız
Üyelik işlemi için site kurallarını kabul etmelisiniz
Kayıt ve Site Kullanım Şartları
Ücretsiz Üye Olun

Zaten Üyeyim

Şifremi Unuttum
Facebook ile Bağlan
FORUMLAR > SON DESTAN > SON DESTAN GENEL KONULAR

Free PvP'ye yeni bir nefes!

Bu konu kilitli olduğundan mesaj yazamazsınız

Toplam görüntüleme: 1.572 - Toplam yanıt: 25
YAZAN MESAJ
Herkesin bildigi gibi free pvp li oyunlar açık alanda istedigin kişiyi öldürebilme üzerine dayanır.Ve bu durum birçok kişinin tepkisini çeker.OÖ modu çok tartışılacak bir sistem.Bu sistemin başınad 76 lvl bir oyuncunun 11 lvl bir oyuncuyu kesmesi geliyor.Bence bu olmamalı.76 lvl olup lvl kasmayı tamamlayanlar yapcak bir iş bulamadıkları için pvp ye yöneliyorlar.Ve burdada hak yenmesi olayı çıkıyor karsımıza.Millet tp basıp zindanlarda kasıyor ama biri gelip tüm emekleri boşa çıkarıyor.Çok yanlış bir sistem.Daha adaletli bir sistem olamsı gerekiyor.
Benim önerim şu:Mesela saldırma sınırı olarak 6 lvl gibi bir sınır koyulsa ve bu sınırın dışında kimseye saldırılmasa oyun daha adil olur bence.Yani kendinden 6 lvl yüksege veya 6 lvl düşüge saldırılabilmeli...Bunun dışına çıkamamlı.Böyle bir sistem getirilirse bence daha adil bir oyun oynamış oluruz..Benim fikirlerim bunlar...Teknik ekip bence bu önerimi gözden geçirmeli..En azından daha adil bir oyun için...
Kardeş ben sana katılmıyorum. Bir düşün bakalım hiç kimse hiç kimseyi kesmezse nolur? oyunun heyecanı kalmaz. Herkes elini kolunu sallaya sallaya kasar o zaman. Böylecede herkes 76 olur, oyunun eğlencesi kalmaz. Ama bu sistem gayet iyi. Böylece oyuncular dikkatli olmaz zorunda kalıyorlar. Birçok kişi bağırmadan Silmeria yı yada Blackpuma yı gördüğünde hemen parşömenlerini hazırlıyorlar. Sende öyle yapmalısın. Eğer istemiosan tp basıp zindana gitme. Seronda falan kas yada yeni gelcek 2 haritada (Macera Adası ve Kan Taşı)
Bide 6 lwl sınırı koyunsun diyosun, onada katılmıyorum Çünkü öyle olursa 2 güne kalmaz Silmeria, Blackpuma, Xemos, Tech0music gibi bütün iyi oyuncular oyunu bırakır. Çünkü seninde dediğin gibi onlar sıkıldıkları için player kesilyorlar. Eğer 6 lwl sınırı olsaydı, +76 playerler sınırlı olduğu için, olanlarda zaten genellikle aynı loncada (EMPERORs) oldukları için birbirlerini kesemezlerdi ve çok sıkılırlardı. Bence bu sistem gayet iyi
Alıntı: hell_cehennem
Kardeş ben sana katılmıyorum. Bir düşün bakalım hiç kimse hiç kimseyi kesmezse nolur? oyunun heyecanı kalmaz. Herkes elini kolunu sallaya sallaya kasar o zaman. Böylecede herkes 76 olur, oyunun eğlencesi kalmaz. Ama bu sistem gayet iyi. Böylece oyuncular dikkatli olmaz zorunda kalıyorlar. Birçok kişi bağırmadan Silmeria yı yada Blackpuma yı gördüğünde hemen parşömenlerini hazırlıyorlar. Sende öyle yapmalısın. Eğer istemiosan tp basıp zindana gitme. Seronda falan kas yada yeni gelcek 2 haritada (Macera Adası ve Kan Taşı)
Bide 6 lwl sınırı koyunsun diyosun, onada katılmıyorum Çünkü öyle olursa 2 güne kalmaz Silmeria, Blackpuma, Xemos, Tech0music gibi bütün iyi oyuncular oyunu bırakır. Çünkü seninde dediğin gibi onlar sıkıldıkları için player kesilyorlar. Eğer 6 lwl sınırı olsaydı, +76 playerler sınırlı olduğu için, olanlarda zaten genellikle aynı loncada (EMPERORs) oldukları için birbirlerini kesemezlerdi ve çok sıkılırlardı. Bence bu sistem gayet iyi

Katılıorum bence bu oyunu farklı ve cazip Kılan bu SİSTEM ve halada bu oyunu oynamamı saglayan sıstem :=)
Saol LİLLİ:D
ulubatli26 dediklerine aynen katılıyorum.Fakat biz aylarca forumda haykırmamıza rağmen yöneyimin inatçı tavrı bu sistemi değiştirmedi (oyuncuya kolaylık tanınmadı diyelim) insanlar para verip tp alıyorlar exp kasmak için gelip sizden yüksek birisi kesip harcadığınız zamanı ve parayı çalıyor yönetimin hoşuna gitse gerek pc başında bu sorun yüzünden sinirlenen insanlara kolaylık sağlamıyor.Şimdi sen bu tarz bir öneri yaptın büyük ihtimal 1 2 saat belki 1 2 gün sonra OÖ modu son destana ÖZGÜ bir sistemdir herhangi bir değişiklik söz konusu değildir deyip kilitleyecekler.Oyunun sadece grafikleri için oynadığımıda belirtmek isterim.
ulubatlı arkaşaımızın dediklerine tamamen katılıyorum...
biz 5-6saat kasalım emek verelim sonra bizden 20-30lwl yüksek biri gelsin 5saniyede bizim tüm emeklerimizi elimizden alsın..olucak ismi bu ya.
6lwl olayı gayet iyi hatta 10lwl felanda olabilir yeterki emeklerimiz bosa gitmesin..
Sole bır durum var 76 lwl olan adam yapcak bısey bulamıyorkı emın olun bende dahıl burda konusan herkes adam keser ıllakı az da olsa zındana baskın yapar o kadar para harca kas 76 lwl ol eeee yapcak bısey yok :S bende cok kızıyordum onceden kessınler hala kızıyorum ama yapcak bısey yok keser adam kasmıs lwlı butun yuksek lwler ıcın gecerlı bu dedıklerım ... Oyunda bır konu yok arkadaslar umarım bu gelır en azından bır meslek secımı olsun 2 tane ulke olsun o ıkı ulkedekı ınsanlar bırbrını kesebılsın gorduklerı yerde bırbrlerının ulkesıne baskın yapabılsın sadece kale savasınla olcak ıs degıl bunlar etkınlık olarak da degıl belırlı bır konu lazım arkadslar sayın OG ler ...

baska ornek verıyım ayrıyetten meslek secımı falan olsun aralarında savas olsun kasmaktan sıkılan arkdslar meslek gorevlerını yada dıger meslektekı artık neyse onu kesebılsın meslek puanı gıbı bısey olsun . ( Ben hıc onlıne oyun oynamadım SRO harıc ısmı verdım herkes bılıyor zaten bu oyunu onuda 70 lwlde bıraktım )eger bu dedıklerım gıbı bısey olursa yanı Guzel bır konu bu oyunu aylıga cevırsenız bıle serverlar Full olur benden demesı herkese kolay gelsın ...
Kabod mu oynadın sen ? 6 lwl OÖ sınırı falan. Baska oyunlarda görüp görüp burada öneri vermeniz oyunun kendine özgü olan yanlarının bozulması, özellikle oyun analizleri yapıp tanıtan kişiler tarafından taklit bir oyunmus gibi yorumlanmasına neden olur. Bu oyunun en güzel ve oyunu en sürükleyici kılan yani OÖ alanı ve sınırının olmaması zaten. İstediğin yerde istediğin gibi kapışabilmek gibi bir imkanı sana her oyun sunmuyor. Bunun tadını çıkarın bence artik.
Alıntı: moeozan
Kabod mu oynadın sen ? 6 lwl OÖ sınırı falan. Baska oyunlarda görüp görüp burada öneri vermeniz oyunun kendine özgü olan yanlarının bozulması, özellikle oyun analizleri yapıp tanıtan kişiler tarafından taklit bir oyunmus gibi yorumlanmasına neden olur. Bu oyunun en güzel ve oyunu en sürükleyici kılan yani OÖ alanı ve sınırının olmaması zaten. İstediğin yerde istediğin gibi kapışabilmek gibi bir imkanı sana her oyun sunmuyor. Bunun tadını çıkarın bence artik.

Haklısın ama insanlara da birazcık kişilik lazım. Tp basan adamı kesmek hangi akla hizmet onu hala çözemedim.
Alıntı: Behzat_C
Alıntı: moeozan

Haklısın ama insanlara da birazcık kişilik lazım. Tp basan adamı kesmek hangi akla hizmet onu hala çözemedim.

Arkdasım kişilikten falan bahsetmeyin artik. BU BİR OYUN VE KURALI BU. Beğenmeyen oynamak zorunda değil ki bu kadar basit. Dikkatlice kasarsan etliye sütlüye pek karısmassan rahat rahat seviye kasabilirsin. Hiç savasmadan etliye sütlüye karısmadan nasil zevk alabilirsin orasını bilemem. Tp basmıs olsun yada olmas OÖ serbest olduğu sürece istediğimiz kişiyi kesebiliriz. Bakın bugun adam kesen insanların %99'u sana temenni ederim ki geçmişte senin gibi düşünüyordu. İnsan seviyesi yükseldikçe anlıyor bazı şeyleri, oyundan nasil tat alınacağını mesela.

Dialog Başlık X

Mesaj Başlık X

X