Kapat
ÜYELİK PANELİ

Kullanıcı adınız 6-16 karakter uzunlukta olabilir, Türkçe ve özel karakterler içeremez
Şifreniz güvenliğiniz için 6-16 karakter arası uzunlukta olmalıdır
Aktivasyon kodu için lütfen kullandığınız geçerli bir e-posta adresi yazınız
Sağ resimde gördüğünüz karakterleri doğru bir şekilde yazınız
Üyelik işlemi için site kurallarını kabul etmelisiniz
Kayıt ve Site Kullanım Şartları
Ücretsiz Üye Olun

Zaten Üyeyim

Şifremi Unuttum
Facebook ile Bağlan
FORUMLAR > RAKİON > RAKİON SOHBET BÖLÜMÜ

Oyuna Girdiğim Anca Charlar Banlanıyor!!!

Bu konu kilitli olduğundan mesaj yazamazsınız

Toplam görüntüleme: 1.546 - Toplam yanıt: 19
YAZAN MESAJ
Sayın OG ! Bende Hile de yok Cheat enginede yok! Hesabımı acıtıgım anda char banlanıyor! ETKİNLİK ZAMANINDA OLACAK İSMİ ! SIMDIYE KADAR 2 CHARIM BANLANDI. LÜTFEN BANLARINI ACIN!

SON BİR HESAP DAHA ACIYORUM ! ELİTESOLDİER ADINDA. PC YE FORMAT ATIYORUM KASA BİLE EN AGIR ANTİ VİRÜSLERİ YÜKLİYCEM BU SEFERDE BAN DERSE İNTİHAR EDİCEM :S
(11.02.2011 19:35:19 tarihinde HeavyPuLSe tarafından güncellenmiştir)
Daha DÜn hırs edicem Kasıcam Güzel güzel dedim. Dahada cok cabalayım dedim. Yeni hesap actım. Son hesabım dedim herkezi tekrar ekledim. Ama Artık gına geldi.

Ekledigim herkezden Özür diliyorum sizi rahatsız ettim. Yeni actımda banlandı .

AGLAMAK İSTİYORUM!
aynısı bendede oldu kardeş malesef çok üzüldüm çarıma
HİLE KULLANMAYIN
BAM YERSINIZ DEVAMLI
Alıntı: nesederya
HİLE KULLANMAYIN
BAM YERSINIZ DEVAMLI

lütfen saçma sapan konusma hile açsak ban yesek foruma konu açmayız yediyse yer deriz baska çar açarız.Ama hack olmadıgı icin hile kullanmadıgımız icin ban yedik ve hakkımızı arıyoz lütfen herkezi kendinle karıstırma
İLLAKI BİŞİ YAPMIŞINIZDIR ONDAN DOLAYI YEMIŞINIZDIR BAMI HAK EDEN YESIN BENCE
Bak ben hile kullanmadıgımdan %100 eminim hadi hileden ban yemedim baska nedenden yedim niye hack detion yazıyor hile kullanmadıgım halde en son olustur bastım tam baslat dedim sunucuyla bağlantınız kesildi lütfen çıkış yapınız dedi hack kullanmadıgım halde hack detion yazıyor buda gurur kırıcı
Arkadaşım apex yüzünden charın banlanıyor.Bilgisayarında herhangi bir hile programı bulundurursan,Apex onu görüp seni direk wolfteam'den banlıyor.

Ayrıntılı bilgi için:Tıkla!

İyi Forumlar...
VALLA NE DIYEYIM BIR CAR DAHA AL BIR DAHA DENE
AMA ZANNEDERSEM İP NUMARANDAN DOLAYIDA BAMLANIRSIN. NASIL YANI BIR KERE BIŞI YAPMIŞINDIR MIMLENMIŞINDIR BU YUZDENDE OLABILIR KARDEŞ.AMA HİÇ SORUNUM YOK DIYORSUN BU SIKINTINI DUYURMAYA CALIŞ KOLAY GELSIN SANA UZULDUM(
saol kardeşim hileciler yüzünden zar zor kasıyorduk simdi 2 gün hiç kasamıcaz

Dialog Başlık X

Mesaj Başlık X

X