Kapat
ÜYELİK PANELİ

Kullanıcı adınız 6-16 karakter uzunlukta olabilir, Türkçe ve özel karakterler içeremez
Şifreniz güvenliğiniz için 6-16 karakter arası uzunlukta olmalıdır
Aktivasyon kodu için lütfen kullandığınız geçerli bir e-posta adresi yazınız
Sağ resimde gördüğünüz karakterleri doğru bir şekilde yazınız
Üyelik işlemi için site kurallarını kabul etmelisiniz
Kayıt ve Site Kullanım Şartları
Ücretsiz Üye Olun

Zaten Üyeyim

Şifremi Unuttum
Facebook ile Bağlan
FORUMLAR > SON DESTAN > SON DESTAN GENEL KONULAR

Yüksek lwl char kasımı

Bu konu kilitli olduğundan mesaj yazamazsınız

Toplam görüntüleme: 1.286 - Toplam yanıt: 17
YAZAN MESAJ

Arkadaslar ben önceden bir oyunda char caldıgım icin bunları yazdım .Ama benim charımk calındı ve bıraktım siz asla bug veya hile ve argo kelimeler kullanmayınız cünkü birisi ss nizi cekerse charınız ban yer . 2 charınızın bilgilerini kimseye vermeyiniz bunu herkes yapmaz ama bazı arkadaslarımız GM adlarıyla 1 lwl charlar acıp birisine pm atıtyor ve ıd isteme ,sana item atıcam deme vs seyler söler asla inanamayın çünkü hicbir gm sizin bilgilerini istemez isteyemez yasaktır 3. asla birisini msn den veya biyerden oyun ile ilgili bisey indirmeyim cünkü size keylogger vb programlar bulasır ve hesabınız calınır  bnm charım birisinin bana msn den program atarak caldı o kişi örn metin2 org sitesinin tıpkısını yaparak giris bilgilerinden ele gecirdi bu kurallara oyup birazda sabırla charınızı kasarsanır yüksek lwl olcagınıza inanıyorum

AlonePrenS yazdı:

Arkadaslar ben önceden bir oyunda char caldıgım icin bunları yazdım .Ama benim charımk calındı ve bıraktım siz asla bug veya hile ve argo kelimeler kullanmayınız cünkü birisi ss nizi cekerse charınız ban yer . 2 charınızın bilgilerini kimseye vermeyiniz bunu herkes yapmaz ama bazı arkadaslarımız GM adlarıyla 1 lwl charlar acıp birisine pm atıtyor ve ıd isteme ,sana item atıcam deme vs seyler söler asla inanamayın çünkü hicbir gm sizin bilgilerini istemez isteyemez yasaktır 3. asla birisini msn den veya biyerden oyun ile ilgili bisey indirmeyim cünkü size keylogger vb programlar bulasır ve hesabınız calınır  bnm charım birisinin bana msn den program atarak caldı o kişi örn metin2 org sitesinin tıpkısını yaparak giris bilgilerinden ele gecirdi bu kurallara oyup birazda sabırla charınızı kasarsanır yüksek lwl olcagınıza inanıyorum

gerçeği söylemek gerekirse snn yazdıkların konuyla pek lakasız konuyu eğer char çaldırmamanın yolları olsaydı daha iyi olrdu ve msn den atılan spam içerikli mesajlara tıklamayın ben 100 kontür kazandım şu linke bir bak gibi özellikle bilgisayarında anti-vürüs yüklü değilse çok kötü sonuçlar doğurur bn hiç çarı çaldırmadım ve bu oyunda yüksek level çokta merak etmene gerek yok oyunda ilkten en fazla 5lv char çaldırırsın

sen yüksek lwl char kasmak istiyorsan 1. yolu charına sahip cıkmaktır

AlonePrenS yazdı:

sen yüksek lwl char kasmak istiyorsan 1. yolu charına sahip cıkmaktır

xD char yokki ortada

Bunu oyuna yeni baslayanlar icin yazdım

AlonePrenS yazdı:

Bunu oyuna yeni baslayanlar icin yazdım

oyun bi başlasa ahh ahh

Sayın Joygame üyeleri, lütfen forumlarımızdan Son Destan için duyurulacak kişiler haricinde ben GM'yim OiG'yim, Joygame'de Yöneticiyim diyenlere aldanmayınız. Son Destan dahil hiçbir oyunda Joygame çalışanları size şifrenizi sormayacaktır. Soran olduğunda lütfen bize bildiriniz ki gerekli araştırmaları yaparak kimlerin bizi kullanarak yarar sağlamaya çalıştığını bulalım.

[quote="Drakkahn"]

Sayın Joygame üyeleri, lütfen forumlarımızdan Son Destan için duyurulacak kişiler haricinde ben GM'yim OiG'yim, Joygame'de Yöneticiyim diyenlere aldanmayınız. Son Destan dahil hiçbir oyunda Joygame çalışanları size şifrenizi sormayacaktır. Soran olduğunda lütfen bize bildiriniz ki gerekli araştırmaları yaparak kimlerin bizi kullanarak yarar sağlamaya çalıştığını bulalım.

ve hicbir oig veya gm kullanıcı adı veya sifre isteyemez ve tehdit edemez ..

AlonePrenS yazdı:

Tamam arkadaşım bu söylediklerin doğru 1. olmak için başka oyunlardan tecrübeli olmak gerekir diğer MMORPG ve RPS oyun oynmış tecrübeli oyuncularda zaten bu tür şeylere kanmaz nasıl davranması gerektiğini bilir Bence gereksiz bi konu Dediğim gibi bu bana göre

Yinede uyarın için teşekkürler...

Tamam arkadaşım bu söylediklerin doğru 1. olmak için başka oyunlardan tecrübeli olmak gerekir diğer MMORPG ve RPS oyun oynmış tecrübeli oyuncularda zaten bu tür şeylere kanmaz nasıl davranması gerektiğini bilir Bence gereksiz bi konu Dediğim gibi bu bana göre

Yinede uyarın için teşekkürler...

KATILMIYORUM SANA BENCE GEREKLİ Bİ KONU BÖLE KANAN COK VAR

Dialog Başlık X

Mesaj Başlık X

X