Kapat
ÜYELİK PANELİ


Kullanıcı adınız 6-16 karakter uzunlukta olabilir, Türkçe ve özel karakterler içeremez
Şifreniz güvenliğiniz için 6-16 karakter arası uzunlukta olmalıdır
Aktivasyon kodu için lütfen kullandığınız geçerli bir e-posta adresi yazınız
Sağ resimde gördüğünüz karakterleri doğru bir şekilde yazınız
Üyelik işlemi için site kurallarını kabul etmelisiniz
Kayıt ve Site Kullanım Şartları
Ücretsiz Üye Olun

Zaten Üyeyim

Şifremi Unuttum
Facebook ile Bağlan
FORUMLAR > ARŞİV > WOLFTEAM ARŞİVİ

[E] Wolfteam T-Shirt Hediyeli Hikaye Yarışması!

Bu konu kilitli olduğundan mesaj yazamazsınız

Toplam görüntüleme: 11.852 - Toplam yanıt: 114
YAZAN MESAJ

Yarışma Sona Ermiştir.

Hikayeler Joygame Ekibi tarafından seçilecektir.

Sonuçlar 7 iş günü içerisinde açıklanacaktır.

Yarışmaya katılan herkese bol şanslar dileriz.Joygame'den merhabalar


Yeni sunucumuz "Av Bölgesi" için hikaye arıyoruz. 

Siz değerli oyuncularımızın "Av Bölgesi" hikayesini yazmasını istiyoruz.

Hikayelerinizi bu başlık altında yayınlayın ve yarışmaya katılın.


En iyi hikayeyi siz yazın:

-Hikayeniz yayınlansın,

-Türkiye'nin ilk Joygame Wolfteam Tshirt'ü sizin olsun.


Hikaye içeriği:

-Hikayenizde "Av Bölgesi" konu edilmelidir,

-Hikaye ne çok kısa, ne de çok uzun olmamalıdır,


Kurallar:

-Joygame kuralları bu yarışmayı kapsamaktadır.

-Hikayelerinizin bu başlık altında yayınlanması gerekmektedir ve başka başlıklarda yazacağınız hikayeler yarışmaya dahil edilmeyecektir.

Ödül:

-Türkiye'nin ilk Joygame Wolfteam T-Shirt'ü

- T-Shirt'ün arka deseni gerçekten büyük bir sürpriz içeriyor.


Yarışma birincisi Joygame Ekibi tarafından seçilecektir. 

Yarışma 17 Mayıs'da başlar, 10 Haziran'da biter.


Acele etmenize gerek yok yarışma 10 Hazirana kadar sürecek. :)

Bir gün insan lar kurtları bulamamaya başlamış  ve zorluk çekmemek için kendilerine kurt avlayacakları bir tuzak yeri  yaratmışlar ''Av Bölgesi!''  Oraya tahtadan yapılma sahte insanlar koymuşlardır.Oraya kurtlar girince üstlerine bir kafes kapanıyormuş . Kurtlarda bu tuzağa kanıp av bölgesine girmişlerdir. Sonra insanlar bir çok kurt yakalamış . ve oraya her giren kurt  bidaha geri dönememiş. Kurtlarda bir sonraki yer Gizli Karargah'da insanlara tuzak kurmayı düşünüyormuş.

 

SON

Gizli Karargah  Savaş Kampı #4 Açılınca insanların yaptığı tuzağı yazacağım..

 

 

Bir Gün İnsanlar Çok Sıkılmış.Aslında Sıkılma Değil Kurt Avlamak İstiyorlarmış.Ama Daha Yeni Oldukları İçin Kurtların Nerde Olduğunu,Neyler Beslenirler Hiç Bilmiyorlarmış.

Bir Asker Ormana Kurt Bulmak İçin Yola Çıkmış.Orman Çok Korkutucu Her Tarafdan Kurt Sesleri Duyuyor,Çok Korkuyordu.Biraz Daha İlerledikten Sonra Ağaçların Arasında Bi Sürü Kurt Görüp,Sanki Ağızı Tutulmuştu.Bu Asker Koşarak Diğer Askerlerin Yanına Gidip Her Şeyi Anlatır.Askerler Kurtları Öldürmek İçin Hazırlıklarını Yaptılar.Hepsi Ormana Doğru Yola Çıktılar.Askerlerin Başkanı Sesiz Olun Diyerek Emir Verdi.1,2,3 Saldırınn !!!Diyerek Bütün Kurtları Öldürmüşlerdi.Bi Kaç Asker Yaralandı.Revire Götürüldü.Ama Kurtları Öldürdekleri Sanki Geri Canlanıyordu.Her Gün Kurt Öldürmeye Gidoyorlardı.Askerlerin Başkanı: 

___Askerler!Burda Her Gün Yüzlerce Kurt Dolaşıyor.Burada Fazla Kurt Avlıyoruz.Bu Yüzden Buranın Adı  Av Bölgesi Olacak Diyerek Sözübü Bitirdi

AV BASLIYOR

Kurtlar ve insanlar arasındakı amansız savaş devam etmekteydi  giderek artan gücleri 2 tarafında verdiği kayıplar  kazanılan ve kayıp edilen savaşlar vardı  her iki tarafta giderek güçlenmekteydi  her iki tarafta planlar yapmaktaydı  insanlar  yeni bir cepheden kurtları alt etmek istiyordu   farklı bir bölgeden yeni bir savaş cephesi açılmıştı fakat insanların bilmedigi bir sey vardı o da  hayalet kurtların cevrede gozetlemede olduguydu hemen kurtlarda hazırlıklara başlayıp yeni bölgedeki mevzilerini almışlardı  ınsanlar yeni bölgeye giriş yapmışlardı fakat buyuk bir pusunun içine  düştüklerini bilmiyorlardı  artık yeni topraklarda macera devamm edecekti...

 

IOnlyForYouI

 

 engin canpolat

Av Bölgesi

İnsanlar kurtadamlara dönüşebildiği zaman başlamıştı vahşet.Herkes bunun yararlı olacağını girilen bütün savaşların kazanılacağını düşünmüşü.Ama atladıkları bir şey vardı.Gerçek şu ki kurtadama dönüşen insanlar kendilerini kontrol edemiyordu.İnsanlıklarına dair hiçbir şey hatırlamıyolardı.Ve en önemlisi ise aç oldukları zaman herşeyi yiyebiliyorlardı.HERŞEYİ...

O gün  boğucu bir gündü.Bulutlar güneşi tamamen kapatmıştı ama etraf aşırı derecede sıcaktı.Herryson ailesi bügünün piknik için  çok uygun olduğunu düşünüyorlardı.Her şeyleri hazırdı.Futbol topu,ip,küçük bir piknik tüpü,mangal ve yiyecekler.Eşyaları arabaya yükledikten sonra neşe içinde şarkılar söyleyerek boş bir bölgegeye oturdular.Babaları Peter hemen mangal yapmaya başlamışlardı.Claire ise annesi Bayan Violet e yardım ediyordu.Jacob ise çoktan futbol oynamaya başlamıştı ile.Başlangıçta her şey çok güzeldi.Bir güzel yemek yedikten sonra bir ses duydular.

"AUUUUUU"

Peter parmağını dudağına götürerek susmalarını işaret etti.Ve ileriye doğru baktı birkaç siyah karartı görüyordu sadece ama biraz sonra onların sadece birer karartı değildi.Onlara doğru koşarak gelen başka bir şeydi.O sessizlik içinde sadece tek bir kelime söyleyebildi Bay Peter...

"Kurtlar"...

Ertesi gün yetkililer orada paramparça 4 ceset buldu.

Ve böyle bu vahşetin yaşandığı yer av bölgesi olarak anıldı...

Umarım beğenirsiniz

WT:AV BÖLGESİ Operasyon Çöl Kartalı.

Fransız ordusu yaptığı araştırmalara devam ederken Mısırda'ki  Antik kurtlar hakkında bilgiler buldular.Araştırmalar devam ederken insanların nasıl kurtlara dönüşüp piramitlerin yapımında yardım edip işlerini bitirince'de Anti-Epoxyn'i benzeri bir ilaç ile tekrar insan olabildiklerini gördüler.

Bu arada paralı askerlerde hiç rahat durmuyorlardı her gün dünyanın farklı yerlerinde olaylar oluyordu.Fransız ordusu'nu şaşırtan olay ise bu olayların Türkiye'ye sıçraması idi.Bir virüs gibi yayılıyor tüm dünya'ya buna bir çözüm bulunmalı ve dünyadaki olayları anında müdahele için bir ekip kururmalı.

Fransız Amerikan Türkiye ve İngiltere orduları birlikte ıstihbarat paylaşımı yaparak operasyonlar düzenleyip Paralı askerleri tek tek avlıyorlardı.Mısırdaki çalışmalar devam ederken araştırmacılar birden kayboldu Fransız ordusunun askerlerinde'de ses seda yoktu.Son anda merkeze bir video görüntüsü geldi.Görüntüde kurtlar saldırıya geçmiş tüm askerleri öldürmüş bilim adamlarını esir aldıklarını gördüler.

Ordular birleşip ortak bir operasyon  düzenliyecekti.İngilizler LPD Türk ordusu TF-2000 Fırkateyn'i ile mühimmat denizden karaya top ve füze ateşi ile destek verecek.Amerikalılar 10 uçakl'ı bir uçak gemisi getirip durmadan bombardıman yapıcaktı.Türkiyeden kalkan F-35'ler ise diğer uçaklar mühimmat dolumu yaparken bombardımana devam edicekti.Fransız ordusu ise asker ve uydu desteği ile yardım edicekti.

Orduların en iyi özel kuvvetlerinden oluşan askerler ise piramitlere sızma gerçekleştiricekti.

Operasyon:Çöl Kartalı

Bravo tim karaşahinler ile bölgeye intikal ediceksiniz ve güvenliği alarak ve hayalet kurtları temizleyerek Şahin timi için indirme alanı oluşturucaksınız.Eğer yoğun kurt saldırısı olursa tepeden İncirlikten kalkan AC-130'lar destek vericek.İçeri sızdığınızda profösörleri bulamazsanız bilgilerin fotoğrafını çekip bölgeden ayrılacaksınız Şahin timi siz çıkana kadar ortalığı temizleyecek.Eğer bir aksaklık olursa Zırhlı Personel Taşıyıcılar ve Tanklar ile bölgeye giricez eğer bu girişimimizde başarısız olursa Anti Epoxyn bombasını B-2 ile yollayacağız.Tanrı yardımcınız olsun askerler.

1.Gün

Bravo tim rapor veriyor Av Bölgesine doğru intikale geçtik.

Anlaşıldı Bravo Tim başarılar.

Helikopterden sinyal kesilir herkes beklemeye koyulur ve telsizden ses gelir.

Bravo tim destek istiyor acil destek aman tanrım ! Helikoperi düşürmeye çalışıyorlar Minigun yetersiz kalıyor İmdat !!!!! Auuuhjhgg.Sinyal Kesildi.

Uydu desteği ile bölgeye bakılıyor bir şey görüldü yoğun sıcaklık var tarayıcılarda.Yakın temas için Predetör 1 yollandı.

Asker:Komutanım askerlere yoğun saldırı var AC-130'u yollayalımmı ?

Komutan:Hemen yollayn ardından Şahin timini indirin hemen emrediyorum size !

AC-130

Silahcı:Görsel temas sağlandı 105'lik top ile saldırıya geçiyorum.

Pilot:Anlaşıldı.

Ortalık toz duman olur ve telsizden sesler gelmektedir.

Komutanım ortalık sakin etraf temizlendi 5 yaralımız var Kara Şahi'ni yollayarak yaralıları Üsse götürücünüz.Şahin timi'de bölgeye gelebilir termal gözlüklerde hayalet görülmemekte.

Üs:Anlaşıldı Brovo tim.

Av Bölgesinden Piramite giriş.

Bravo ve Şahin timi:Piramitlere girmiş bulunmaktayız ortalıkda ses seda yok galiba boş ilerliyoruz.Evet acemi Hayalet gözüktü.Teğmen Jack I-155 ile vurabilirmisin ?

Teğmen Jack:Anlaşıldı ölmüş bilin siz ilerleyebilirsiniz.

Bravo ve Şahin timi:Anlaşıldı

Ortalık sessiz fotoğrafları çekip çıkıyoruz esirlerin hepsi ölmüş.Yazık olmuş cani kurtlar.

Çıkış

Bravo ve Şahin timi:Komutanım fotoğraflar çekildi esirlerin hepsi ölmüş.Helikopter ile destek bekliyoruz.

Komutan:Çocuklar hepsi buraya saldırıya geçti geri püskürttük ama sizin oraya doğru geliyorlar siper alın ve Av Bölgesinden Avlanmayın Avlayın size bu bir emirdir!

Bravo ve Şahin timi:Anlaşıldı komutanım ama cephanemiz sınırlı F-35 desteği istiyoruz.

Komutan:Anlaşıldı sizi uçak gemisine bağlıyorum.

USS Gerald R. Ford (CVN 78) Komutanı General Price sizi dinliyorum çocuklar.

Bravo ve Şahin Timi:Komutanım F-35 ile Napalm bombası ve Popeye füzeleri istiyoruz.Yada durun Popeye füzelerini alın 500 kiloluk bombalardan yollayın.

USS Gerald R. Ford (CVN 78) Komutanı General Price:Anlaşıldı çocuklar en iyi takımımız olan özgürlük savaşçılarını yolluyorum başarılılar.

Bravo ve Şahin timi:Anlaşııldı komutanım.

Keskin nişancılar piramitlerin üstünde kendinize yer arayın makinalılar karşıdaki evin çatsına çıkın destek verin bize.Anti-Tank füzelerini alıp tepeye geçin yanınıza sizi koruması için makinalı vericem bizde buradan ateş desteği sağlıyacağız.

Çatışma başladı.

Kurtlar çok yoğun geliyor ilk başta hayaletler ardından Güç kurtlar ve Gardiyanlar geldi.Sadece bunlar.Askerler yoğun çatışmaya girdi 2 kişi öldü F-35 biraz daha geç kalsaydı avlanıyorduk.Kurtlar hala akın akın bu bölgeye gelmekte bunları yazarken bile tepemizden onca uçak bölgeye gidiyor askerler ile.Av Bölgesine gelmeyi hiç istemezsiniz.Cehennemden farkı yok buranın.Bu piramitlerin sırrını çözene kadar burada kalıcaz ve Av Bölgesi insanların kontrolünde olucak.Siz kurtların hiç biri buraya gelmeye gücü yetmiyecek.Biz burdayız ve sizi bekliyoruz.

Komutan Jack Hawk.

HERHANGİBİ BENZERİ VE KOPYASI YAZILMAMASINI RİCA EDİYORUM !

TELİF HAKLARI YASASINCA KOPYALANMASI VE BENZERİ HİKAYELERİN YAZILMASI YASAKTIR !


Bir gün sıradan 1 vatandaş Sokakta yürürken...(sokak Haritası)oralarda kurtların bulunduğunu bilmeden giderken...[size=5]ANİDEN[/size] önüne kurt atlar ve onu öldürmez , kendi taraflarına çeker...Normal,sıradan 1 insan normalde kurta dönüştüğü zaman kendini kontrol edemez ama hernedense bu insan kurtun inanılmaz gücünü kontrol edebiliyordu.Ve bunu diğer kurtlara karşı kullanmayı planladı diğer kurtlar hep gezdikleri besinleri,barınakları v.b şeylerinin bulunduğu adaya götürdüler.Oranın adı Av Bölgesi'ymiş.Ve bu kurt üssü tamamen inceledikten sonra...Saldırmış tüm kurtlara ama ne yazık ki içlerinden 1 Kurt(vahşi) diğer arkadaşlarını kurtarmak için onu öldürmüş ve kurtlar da buraya insanların hemen arkadaşını öldürdüler diye keşfedebileceklerini düşünmüşler ve üsslerini yeni 1 şekilde adını [color="#ff0000"]Gizli Karargah[/color]  olarak hazırlıklara başlamıştır.

 

 

Kırmızı Takımın en bilgin ve usta playeri Mavi Takım karşısında tekrardan silahlanmış ve Av Bölgesi’nde büyük gruplar halinde toplanmışlardı. En büyük klanın başkanı ve en itibarlı savaşçı yüksekçe bir yapıt üzerinde, AKEIS-74U ucunu heybetli Takımına doğru yönelterek bağırdı.
“Kardeşlerim, bugün bizi dışlayan, öldüren ve sevgi ile uzattığımız eli kesip paramparça eden Mavi Takıma bedel günü. Bir tekiniz bile geri kaçarsa onu kendi ellerimle cezalandıracağım. Haydi”

Av Bölgesinin laneti o gün yerine geldi. İnsanlık artık bir daha birleşemeyecek gibi ikiye bölündü.

Kırmızı ve Mavi Takımın sonsuza kadar sürecek savaşı tekrardan alevlendi.

_________________________________________________________________________

arkadaslar basit oldu ama bende bununla katılıyım bakalım herkese basarilar :)

                                              WOLFTEAM (AV BÖLGESİ)

İnsanlarla kurtların amansız mücadelesinde kurtlar insanlardan üstün olmak fasına fövme sıyrık yaptırmışlardı.Bu durumda etkisiz kalmak istemeyen insanlar daha güçlü silahlar üretmeye başlamışlardı.Bu iki grup çatışırken çok kan dökmekte ve bunun önüne geçilememektedir.Bunu çok şaşırtıcı bir şekilde ortaklaşa bir karar alarak ''savaş kampı'' adı altında bir yerde savaşmaya başlamışlardı.Artık bu gruplar o kadar çok sayıya ulaşmışlardıki yeni bir yer olarak ''savaş kampı2'' yi kurmuşlardır.Aradan aylar geçer ve kurtlar çok güçlenir tabi insanlarda ama kurtlar insanlara tuzak kurar, insanlar ilk önce anlamazlar birkaç kayıp verdikden sonra onlarda aynı bölgeye tuzak kurarlar.Sonra bu yer insanlar ve kurtlar arasında ''AV BÖLGESİ'' olarak geçmeye başlar daha yeni bir yer olmasına rağmen çok ilgi görür ama her yer tuzaklarla kaplıdır...


               İNSANLARLA KURTLARIN AMANSIZ MÜCADELESİNE HOŞGELDİNİZ


                          WOLFTEAM

Hikayem uzun olabilir.Wolfteam istegi üzerine kısaltabilir veya olayları değiştirebilirim.Yıl 2689 kurtlar ve insanlar arasındaki güçlü çatışma hala devam etmektedir.İnsan ordusu zayıflamaya başlamıştır.Bu silahlar,stratejiler artık kurtlara fazla zarar verememektedir.Çünkü kurt yapısı sadece fiziksel yönden degil aynı zamanda zeka olarak güclü bir ırktır.İnsanoğluna yeni fikirler ve strajiler lazımdır.


Bilim adamı Iyvas Mertphog 18 yıldır tamamlamaya çalıştıgı yeni icatı sonunda bitmiştir.Halktan gizli tutulup devlet büyükleri arasında Av bölgesi olarak adlandırılan bir operasyondur.Bu icad ne bir silah,ne bir zırh,ne bir patlayıcıdır.Çok güçlü bir radyasyon dalgası yayan bu icad özellikle kurt beynini uyuşturma özelligi taşır.Planın kendisi kurt beynini uyuşturup onları 1 bölgeye hapis edip o bölgeyi karantina altına alarak insanoğlunu kurtarıp kurt yaşamına son vermektir.Ne kadar tehlikeli olsada tek çare budur.


Tabiki bu silahı kullanmak için özel bir takım gereklidir.En seçkin insanoğlunun en güçlüsü olarak bilinen askerler bu takıma dahil olur.Takımın ismi Anti-Wolfteamdır.İnsanoğlu bu büyük savaşın son çarpışmasını yapmak için özel takımıyla beraber kurt mekanına gider.


Yıl:2699 Yer:Kurt mekanı


Kurt mekanına gitmeden önce uydu aracılıgıyla kurtların aktif oldugu bölgeler seçilir.Ve anti-kurt bombaları atılmaya başlar.Fakat bombanın işe yarayıp yaramayacağı daha belli degildir.


2 aylık bekleyiş sonucu uydu verilerine bakılır.İnsanoğlunu çok sevindiricek bir haber olsaki Kurt mekanında hiçbir hareketlilik yoktur.İnsanoğlu her ne kadar sevinsede şüphe duygusu taşır.Artık geri dönüş yoktur.Bölgeye doğru ilerleyiş başlar...


Özel takım av bölgesine giriş yapmıştır.Hiçbir hareketlilik yoktur.Etrafı gezmeye başlarlar.Fakat ne bir kurt izi ne de bir kurta rastlarlar.Uzun arayış sonucu kurtların dimdik bir şekilde ayakta bekledikleri fakat hareket edemedikleri görülür.Bütün kurtlar görebiliyor,duyabiliyor,hissedebiliyordu fakat hareket edemiyorlardı.Bu haber merkeze gittiginde İnsanoğlunun kurtuldugu artık kesinleşmişti.

5 Yıllık süren bu uğraş sonucu kurtlar "av bölgesi" denilen yere hapis edilerek o bölge karantinaya alınmıştır.Ve tamamen karanlığa bürünmüştür.Artık yeni bir Çağ başlamıştır.İnsanoğlunun korkusuzca yaşama başlayışı.

Fakat bundan 28 yıl sonra bilinmedik terslikler ortaya çıkar.Yeni bir virüs insanoğlunu tehtid etmektedir.Virüs şehire anti-wolfteam üyelerine bulaşarak geldiği düşünülmektedir.Virüsün etkisi çok yavaş oldugu için bunca zamandır kendini gizlemiştir.Virüs incelemeye alındıgında aslında virüsün kaynagının Kurtlar oldugu ortaya çıkmıştır.İnsanlar ölüyor,kaos başlıyor.28 yıllık kalkınma çabası yok oluyordu.Devletin yeni başı Dawrin Clony eski başkandan kendisi miras kalan kutuyu açma kararı vermişti.kutuyu açtıgında aslında kurtların hala var oldugu fakat gizli 1 bölgede hapis edildigini öğrenince virüsün kurtlardan bulaştıgını düşünen Dawrin C. anti-virüsünde kurtlarda olabilecegi fikrine kapılarak yeni bir operasyona başladı.


Yeni bir takım seçildi özel kişilerden oluşan bu takımın görevi sabit duran bir kurtun kanını alarak merkeze getirmekti.Gitmeden önce uydudan Av bölgesini gözetlemekte Dawrinin aklına gelmişti fakat önceki devlet büyükleri av bölgesini uydudan silmişlerdi.Av bölgesi eski başkanın miras bıraktıgı kutuda eşi benzeri bulunmayan 1 haritada gösteriliyordu.Dawrin özel takımı hemen Av bölgesine yolladı.


Özel takım av bölgesine giriş yaptı.Etraf sakindi fakat etrafta kurt yoktu? Tedirginlik ve korku başladı.Takım etrafı gezmeye başladı.Ve 1 grup kurt gördüler.Fakat hareket etmiyorlardı.Radyasyon etkisi hala devam ediyordu.Takım üyesi olan Learn Maccny yavaşça kurta sokuldu.Şırıngayı çıkarttı,kurtun koluna sapladı.1 Şırınga yetmezdi.2.3.4.5.6. Şırıngayıda doldurdu.Şırıngayı çıkarttı ve kurtun gözüne baktı.Bu muhteşem vücud karşısında donup kalmıştı uzun süreli bu bakıştan sonra beklenmedik bi anda  kurt gözünü açtı ve saldırmaya başladı.Takım şaşırdı hemen silahlarına sarıldılar ve taramaya başladılar.Fakat bu bilindik silahlar kurtlara fazla etki yapamazdı.Kurtların arkası kesilmiyordu.Bağışıkları onları bu radyasyonun etkisinden kurtarmıştı.Yeni kurt türleri ortaya çıkmıştı ve radyasyonun etkisiyle kurtların gücü dahada artmıştı.Yeni olan bu kurt türü Karşıdaki kişiyi dondurup kitleye bilme,özel yetenegi sayesinde o kişiye yanına ışınlayabilme gibi özellikleri vardı.Merkez takımdan yanıt alamayınca telaşlanmış ve kapıları kapatma emri vermişti.Kurtlar zaman kaybetmeden kapıları aşıp av bölgesinden firar ettiler.Tehtid yeniden başlamıştı.Artık savaş Av Bölgesinde Devam edecekti...


TAMAMEN KENDİ YAZIMDIR.HERHANGİ BİR KOPYASI OLMAMASI ÖNEMLE DUYRULUR

Dialog Başlık X

Mesaj Başlık X

X