Kapat
ÜYELİK PANELİ

Kullanıcı adınız 6-16 karakter uzunlukta olabilir, Türkçe ve özel karakterler içeremez
Şifreniz güvenliğiniz için 6-16 karakter arası uzunlukta olmalıdır
Aktivasyon kodu için lütfen kullandığınız geçerli bir e-posta adresi yazınız
Sağ resimde gördüğünüz karakterleri doğru bir şekilde yazınız
Üyelik işlemi için site kurallarını kabul etmelisiniz
Kayıt ve Site Kullanım Şartları
Ücretsiz Üye Olun

Zaten Üyeyim

Şifremi Unuttum
Facebook ile Bağlan
FORUMLAR > SON DESTAN > SON DESTAN GENEL KONULAR

Son Destan Hesap Aktif Etme

Bu konu kilitli olduğundan mesaj yazamazsınız

Toplam görüntüleme: 4.758 - Toplam yanıt: 12
YAZAN MESAJ

Son destanı indirdim ve üye oldum fakat hesabımı aktif edemiyorum.Son destanın sitesine giriyorum hesabı aktif et diye bir yazı çıkıyor tıklıyorum aynı yazı tekrar çıkıyor ve hesap aktif olmuyor.Wolfteam de hesap aktif etmek için aynı tablo çıkıyor ama onda adını yazman için bir yer var oraya adını yazıyorsun ve hesabı aktif et yazsına tıklayınca ediyor.Bu bir hata ise lütfen en kısa sürede düzeltin...

Merhabalar,

Hesabınızı daha önceden Wolfteam için aktif ettiyseniz Son Destan'a giriş yapabilirsiniz. Oyununuzu çalıştırıp başlatmadan önce Hesabı Aktif Et yazısına tıklamayı deneyin. Eğer internet sağlayıcınız güncel değilse lütfen güncelleyerek tekrar deneyin.

Joygame Ekibi

Wolfteam den hesabı ektif ettim ama hala durum aynı Wolfteam den aktif ettiğimiz hesap sayesinde wolfteam, rakion ve gunboard a girebiliyoruz son destan bunların arasında yok.oyunada giremiyorum .Sizin dediğiniz gibi de denedim ama hala ektif etmiyor x(

Polgara yazdı:

Merhabalar,

Hesabınızı daha önceden Wolfteam için aktif ettiyseniz Son Destan'a giriş yapabilirsiniz. Oyununuzu çalıştırıp başlatmadan önce Hesabı Aktif Et yazısına tıklamayı deneyin. Eğer internet sağlayıcınız güncel değilse lütfen güncelleyerek tekrar deneyin.

Joygame Ekibi

benim ensevdiğim oyun sendestan biara oyunu oynarken kuzenlerimde bu oyuna üye olup oynamayı istedi bende onları üyeyaptım yanlzı bendede busorun oluor ilk gunboundda denedim oldu son destan sayfasanıa girdim bende boşu boşuna hebı aktif et tuşuna bastım 5-10 kere bu nasıl düzelir?

evet bende giremiyorum kardeş nasıl olcak indirdim girmiyo hesabı aktif et dio bu bir birde error die bi yazı gelio joygame lütfen yardım et siteden link 1 bölümünden indirdim

ya arkadaşlar ben wolfteam i son destana aktiviye edecem ama nasıl site deşti için yapamıyoum nasıl yardım edin seviye maratonu için yapacam bana açil yanıt verin
Buraya tıklayarak hesabı aktif et demeniz yeterlidir.
site deşti için olmuyor
hiç kim se 5günde 45lwl yapamaz
Sa hocam.arkadaşlarla aynı sorunu yaşıyorum sadece setup indirdim kurdum.hesabı aktif et diyorum siteye bağlanıo ama hesap aktivite olmuyor.nsaıl yapabiliriz?

Dialog Başlık X

Mesaj Başlık X

X