Kapat
ÜYELİK PANELİ

Kullanıcı adınız 6-16 karakter uzunlukta olabilir, Türkçe ve özel karakterler içeremez
Şifreniz güvenliğiniz için 6-16 karakter arası uzunlukta olmalıdır
Aktivasyon kodu için lütfen kullandığınız geçerli bir e-posta adresi yazınız
Sağ resimde gördüğünüz karakterleri doğru bir şekilde yazınız
Üyelik işlemi için site kurallarını kabul etmelisiniz
Kayıt ve Site Kullanım Şartları
Ücretsiz Üye Olun

Zaten Üyeyim

Şifremi Unuttum
Facebook ile Bağlan
FORUMLAR > ARŞİV > İMHA EDİLECEK KONULAR

wolfteam devamlı apex ban atıyor

Toplam görüntüleme: 4.091 - Toplam yanıt: 13
YAZAN MESAJ
DAHA YENİ WİNDOWS KURDUK ,WOLFTEAMI YÜKLEDİM. AMA !!! BURAYA DİKKAT !!!

OYUN APEX BAN ATIYOR. DİKKAT !!! DAHA YENİ FORMAT ATILMIŞ PC DE APEX BAN YEYEN 3 ÇARIM VAR .BUNA Bİ SORUNM BURUN YAZIKTIR YA BU OYUNA O KADAR ''PARA(TL) VERİYORUZ
KESİNLİKLE OYUNDA SORUN VAR.BUNA Bİ ÇÖZÜM BULUN LÜTFEN.!!!
hile açma sende
Bilgisayarınızda 3.parti program bulunduruyorsanız atabilir.
NE HİLESİ ?TÖBE TÖBE BEN BU OYUNA 250 PEDRO DİZDİM PARA İLE DİZDİM.AFEDERSİN... İLE DİZMEDİM. SEN GEÇMİŞ KARŞIMA HİLE KULLANMA DİYOSUN ACABA SENİN YAŞ KAÇ?
Katılıyorum asas09. Zaten ban yedinmi forumun tepkisi hep şöyle : Hack açmasaydın cezanı çek şimdi. !
Ya milletin aklında noksanlık mı var bilmiyorum . Adam YENİ FORMATLAMIŞ bilgisayarını siz de 3. parti program diyorsunuz . Herkesin ağzında aynı hikaye. Apex banı bilmiyorsunuz milleten duyduklarınızla yetinmeyin
aq benim 4 car apex ban yedı be şu guncellemeler filan dıosunuz bı de bı bok eksık dııl aq
bu nasıl bı ıs ya bole cara 500tl attım aq ya bu ısı bı duzeltın ya hıle desen kullanmadım bu nasıl ıs ya ne keylogerr war nede baska bı bok sızın yapacagınız ıs bu kadar ıste
aynen benimde 3 çarım 3 gün ban yedi.wolfteamı yeni yükledim ne oluyor bilmiyorum lütfen yardım edinn!!bu arada HİÇ HACK KULLANMADIM.
Alıntı: devilwolves
Katılıyorum asas09. Zaten ban yedinmi forumun tepkisi hep şöyle : Hack açmasaydın cezanı çek şimdi. !

Forumda bu konu hakkında konu açmayın olsun bitsin zaten yeri forum değil, burası.
Bende ban yedim hile falanda yok pc de hile yapmıyorum. Böyle saçmalık olurmu yav. En baba hileyi yapsan bulamazlar bile. millet deli gibi hile yapıyo onlara bi bok olmuyo biz yapmıyoz bizi banlıyolar. Bugunden ıtıbaren wolfteam gözümdeki itibarını yerlere düşürmüştür.. Şimdiye kadar her arkadaşa tavsiye ediyordum wolfteam i. bundan sonra etmiyorum. tavsiye ettıklerimede durumu anlatacağım bi daha oynamasınlar...

Dialog Başlık X

Mesaj Başlık X

X