Kapat
ÜYELİK PANELİ

Kullanıcı adınız 6-16 karakter uzunlukta olabilir, Türkçe ve özel karakterler içeremez
Şifreniz güvenliğiniz için 6-16 karakter arası uzunlukta olmalıdır
Aktivasyon kodu için lütfen kullandığınız geçerli bir e-posta adresi yazınız
Sağ resimde gördüğünüz karakterleri doğru bir şekilde yazınız
Üyelik işlemi için site kurallarını kabul etmelisiniz
Kayıt ve Site Kullanım Şartları
Ücretsiz Üye Olun

Zaten Üyeyim

Şifremi Unuttum
Facebook ile Bağlan
FORUMLAR > SON DESTAN > SON DESTAN GENEL KONULAR

Son Destan Çok Kota Yermi?

Bu konu kilitli olduğundan mesaj yazamazsınız

Toplam görüntüleme: 929 - Toplam yanıt: 20
YAZAN MESAJ

şimdi kardeş ben bi karakter açıp full onla devam etmek istiom herkez kara şovalye felan diyor o nasıl birşey?

kara şovalye savunması ve HP si az olan bir çar sen bilrisin ama ben paladın diyorum

--RİOT--

yoq o bana göre deil:) ben bi paladini deniyeyim en iyisi şimdi paladin hem ii atack yapıo hemde kendine buf felanmı atıo öyle birşeymi o paladin? birde ben paladin seçmezsem örnek verdigim başka bir karakterde varmı?

Eğer Playerliğin iyi ise okçu dene olmadı demirkıran   seçenek çok sen dene hepsini ben paladını seçene kadar hemen hemen bütün karakterleri denedim zevk meselesi sen hangi karakterden hoşlanırsan onla oyna

--RİOT--

şuan demirkıranı denedim ama çok yavaş ama herkezde demirkıran kurmuş ama ii vuruo onun defansı ve hp si düşükmü ?

hayır yemio kotanın babasını yiyo :D

oyunun dosyası yaklaşık 1gb boyutunda ve kota da yiyor..karakter meselesine gelince,paladin hem iyi vurur hem savunması çok sağlamdır hemde partilerde parti arkadaşlarının defanslarını güçlendirir..buffçu filan değildir paladin (tank) yani saldırıcı ve savunmacı yakın dövüş ustasıdır..senin istediğin karakter sanırım demirkıran.yani tamammen saldırıcı.defansıda fena değildir.demirkıranda mızrakçı ol iyi kasarsın.ama ben ws yapacam dersen gümüş kalkan ol.paladin yada demirkıran aç pişman olmassın.senin bahsettiğin yaratıkların ortasına atlayıp yakın dövüş saldırısı yapan karakterler paladin ve demirkırandır zaten.kara hançer çok zayıf ama seridir fakat tavsiye etmem.diğerleri zaten buffçu dur hiç kasamassın ezilirsin.aç bi paladin yada demirkıran sağlam olursun..

kota az yemesini istiyorsan oyunun grafik ayarlarını düşürmeni öneririm

kalem4050 yazdı:

tmm da sen bufcu bi karakter söledin galiba hani millete can felan versin ben saldırıcı bi karakter arıom böyle nasıl anlatsam bak örnek vercek olursam şovalye gibi böyle adamlarınortasına atlıyabilecek bi karakter arıyorumben

SAVAŞçı DİOSAN TAM OLARAK """DEMİRKIRAN"""" I ARIYOSUN SAVUNMASI ÇOK İYİ VE SALDIRISIDA SAVUNMASI KADAR İYİDİR BANA SORACAK OLURSAN EN İYİ KARAKTER """DEMİRKIRAN""" DIR CANI EN YÜKSSEK KARAKTERLERDENDİR

yani paladin benim istedigim bir karakter öylemi diyorsunuz? ilk başlarda biraz sıkıcı gibi durdu bana ilerde adam olmuyacaga benziyordu bende kara hançer açtım gsl skilleride vardı ama def felankötüymüş onun neyse ben bir paladini deniyeyim inş pişman olmam.

Dialog Başlık X

Mesaj Başlık X

X