Kapat
ÜYELİK PANELİ

Kullanıcı adınız 6-16 karakter uzunlukta olabilir, Türkçe ve özel karakterler içeremez
Şifreniz güvenliğiniz için 6-16 karakter arası uzunlukta olmalıdır
Aktivasyon kodu için lütfen kullandığınız geçerli bir e-posta adresi yazınız
Sağ resimde gördüğünüz karakterleri doğru bir şekilde yazınız
Üyelik işlemi için site kurallarını kabul etmelisiniz
Kayıt ve Site Kullanım Şartları
Ücretsiz Üye Olun

Zaten Üyeyim

Şifremi Unuttum
Facebook ile Bağlan
FORUMLAR > ARŞİV > İMHA EDİLECEK KONULAR

wolfteam yeni charlar

Toplam görüntüleme: 1.597 - Toplam yanıt: 7
YAZAN MESAJ
ya sız napıosunuz ya boyna yenı acana yenı acana 7 gunluk pedroları bıtıo tekrar yenı acıolar barı buyuk rütbelerede werın bısıler bu ne ya ısyan cıkartsalar haklılar cok oyuncu olsun dıye yapmayın bunu bıze lütfen !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! yorumlarınızla og_raunenı ıkna edelım yaa og_Raunen sana seslenıorum??!!!
Arkadaşım kesinlikle sana katılıyorum ben şunu anladım wolfteam ve joygame'in aldığı ödüller kesinlikle haksız kazanç millet yeni char açsın diye yapmadıkları yok ayak üstü 50 tane yalan uyduruyorlar ve biz para yatıranları salak yerine koyuyorlar öğretici yi yapanlara ve yeni char açanlara fırsatlar veriyorlar çünkü fazla kullanıcı olsun diye.. Bence o ödülleri hak etmiyorlar bide biz nakit çekenlere ve para yatıranlara heralde bi daha yatırmayalım diye fiyatları yükseltiyorlar
(Örn: önceden yaklaşık 11-12 tl yatırıyoz 5400 N geliyordu şimdi 11-12 tl ye 5000N).Ayrıca oyuna hiç önemsemiyorlar açık hatalarını gidermiyorlar çünkü onlar ceplerine giren parayı düşünür ünlenmeleri ve oyuna daha çok kişi çekmeyi düşünür

Not: Şimdi ben haklıyım ama onlar hemen bu yorumu silerler çok iyi biliyorum çünkü gerçekleri onlar açıklayamıyor biz açıklıyoruz ve onlara karşı övdüğümüz zaman iyi onların yaptığı kötülükleri ve kazıkları söylediğimiz zaman silin yorumu ve ayrıca bu yanıtımda her hangi bir küfür veya başka bişey yoktur..(Tabii Wolfteam'i ve joygame'i kötüleyecek bişey neden izin versinleriki)
Gerçekten haklısınız bende böylle düşünüyorum biz para yatırıp karakter alıyoruz yeni başlayanlara bedava karakater silahlar veriyorlar.Oyunu görmemişler galiba ölüm oyunlarında kırmızı takımın hepsi karakter oyun iğrenç bir durumda.Bu kampanyaya bir SON verin artık...

3 gündür bağlantı sıkıntısı var bütün kamplar dolu boş olan kammpa tıkladığımda ise bağlantı kesilmiştir deyip atıyor her denediğim PC de böyle Yardım Lütfen...!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
(12.02.2012 14:08:27 tarihinde x7_e_n_e_s_7x tarafından güncellenmiştir)
Amaç: Yeni başlayanları oyuna alıştırmak.

JoyGame'nin isteği: Herkes yeni çar açsın, üye sayımız artsın.

Gerçekleşen: Herkes yeni çar açtı, bebelik yaptı. Bedavadan bizim para verdiğimiz eşyaları aldılar.
çok haklısınız Parayı aqaçtan toplamıyoz
alayınıza hak veriyorum...şu saçmalıklar bitsin...
sıktı ama artık nerdeyse yarbay olucam bitane böle hediye göndermediler bize
aynen ya nakitler artık palandı bence ben katılıyorum haklısınız bence 12tl ye 6000n gelse güzel olmazmı veya daha vazlası

Dialog Başlık X

Mesaj Başlık X

X