Kapat
ÜYELİK PANELİ

Kullanıcı adınız 6-16 karakter uzunlukta olabilir, Türkçe ve özel karakterler içeremez
Şifreniz güvenliğiniz için 6-16 karakter arası uzunlukta olmalıdır
Aktivasyon kodu için lütfen kullandığınız geçerli bir e-posta adresi yazınız
Sağ resimde gördüğünüz karakterleri doğru bir şekilde yazınız
Üyelik işlemi için site kurallarını kabul etmelisiniz
Kayıt ve Site Kullanım Şartları
Ücretsiz Üye Olun

Zaten Üyeyim

Şifremi Unuttum
Facebook ile Bağlan
FORUMLAR > ARŞİV > İMHA EDİLECEK KONULAR

Sifre degistirme Resimli Anlatım

Bu konu kilitli olduğundan mesaj yazamazsınız

Toplam görüntüleme: 36.457 - Toplam yanıt: 58
YAZAN MESAJ
Merhaba;

Bir Kaç Arkadasımız bunun için konu açmıslar resimli anlatımın faydalı olabilecegini dusundum iyi forumlar..

1. Resmi Göremiyorsanız Tıklayınız.
Site logosunun hemen altında bulunan butonlardan "Hesabım" butonuna tıklıyoruz.

2. Resmi Göremiyorsanız Tıklayınız.
Açılan Sayfada "Profil Ayarları" bölümüne tıklıyoruz.

3. Resmi Göremiyorsanız Tıklayınız.
Açılan sayfada "Şifrenizi değiştirmek için şifre değiştirme sayfasını ziyaret ediniz." adlı metinde altı çizili yere tıklıyoruz.

4. Resmi Göremiyorsanız Tıklayınız.
Açılan sayfada Yeni Şifrenizi belirleyiniz ve Güvenlik açısından Eski şifrenizide girmeniz gerekmektedir. Gerekli alanları doldurduktan sonra "Güncelle" butonuna tıklıyoruz.

5. Resmi Göremiyorsanız Tıklayınız.
Gördüğümüz gibi şifremiz değişti, şifremizin değiştiğini açıklayan sayfadada dediği gibi site ve oyuna girerken yeni şifremizi kullanmamız gereklidir.
İyi Eğlenceler.

(Konu tarafımdan güncellenmiştir.Esen_Ruzgar)
(15.03.2011 13:39:39 tarihinde Esen_Ruzgar tarafından güncellenmiştir)
OGm ben şifre değiştim... tmm oldu ama ben şifremi oyuna girerken kullandığım zaman yanlış diyor eskisinede öyle diyorr..
Alıntı: yamokxxx
OGm ben şifre değiştim... tmm oldu ama ben şifremi oyuna girerken kullandığım zaman yanlış diyor eskisinede öyle diyorr..
Yanlış yazmışsındır başka bir ihtimal olamaz.. Yeni değiştirdiysen ise tekrar değiştir,çıkış yapmadan,yanlış yazmış olabilirsin..
Admin ben şifremi deqistirmek istiyorum fakat sifre en az 6 en fazla 16 diyor saydım 11 karakter var yardımm cok acılll plsss....
hıc bır resım yok
Saol Erdinç Abi
arkiler sifre nası değiştirecem
yha beyler deiştirmior profil ayarları var hesap ayarları die bisi yok profil ayarları yazıo
ya beyler direk siteyi atsanız . burda hesabım war ama . hesap ayarı yk

Dialog Başlık X

Mesaj Başlık X

X