Kapat
ÜYELİK PANELİ

Kullanıcı adınız 6-16 karakter uzunlukta olabilir, Türkçe ve özel karakterler içeremez
Şifreniz güvenliğiniz için 6-16 karakter arası uzunlukta olmalıdır
Aktivasyon kodu için lütfen kullandığınız geçerli bir e-posta adresi yazınız
Sağ resimde gördüğünüz karakterleri doğru bir şekilde yazınız
Üyelik işlemi için site kurallarını kabul etmelisiniz
Kayıt ve Site Kullanım Şartları
Ücretsiz Üye Olun

Zaten Üyeyim

Şifremi Unuttum
Facebook ile Bağlan
FORUMLAR > SON DESTAN > SON DESTAN GENEL KONULAR

Noel ve Noel Baba kutusu

Toplam görüntüleme: 1.896 - Toplam yanıt: 12
YAZAN MESAJ
Arkadaşlar bu noel ve noelbaba kutularından en iyi ne çıkıyor. Bana yp ve karkaplanı çıktı daha iyisini göremedim. Acaba bu kutular 1m den bile satılıyor merak ediyorum içinden iyi birşey mi çıkıyor? Bu oyunun bize bedava vereceği birşey olduğunu hiç düşünmüyorum. YP den başka yinede bir ümit işte.
Ben 3 4 defa toplayabildim, en iyi bana 1 tane öz çıktı. İşe yarar bir şey diye düşünülebilir.
(14.01.2012 12:50:39 tarihinde aksonn tarafından güncellenmiştir)
Merhabalar,

Bahsettiğiniz etkinlik görevinden oyun içi ve nakit mağazada bulunan herhangi bir eşya çıkma olasılığı vardır.

İyi forumlar
Ben 3 4 defa actim :D savasci ruhu 2 , toprak ruhu 2 , ruzgar iksiri cikti :D komik hediyeler cikmasa keske
morg ve zırh koruma çıktı birer adet bana en iyi
Alıntı: Marsis
Merhabalar,

Bahsettiğiniz etkinlik görevinden oyun içi ve nakit mağazada bulunan herhangi bir eşya çıkma olasılığı vardır.

İyi forumlar

Ha doğru bana 1 adet silah koruma çıktı onu unuttum ama çok nadir bir olasılık gibi geldi. Zor bir görev kasanlar için belki bir avantaj ama 84 ler için uğraşmaya değmez bir görev. Ancak bi kanıya vardım düşük lvl lerin ex kasması için pk uygulaması geçici olarak uygulanırsa güzel bir hal alabilir oyun. Çünki zamanında kasmış kişilere yetişemedikleri takdirde her seferinde geri planda kalabilir bu oyuncular. Eski zindanı hayal ettim birde şimdiki zindanı kimse kimseyi kesmiyor herkes lvl alıyor hızlı bir şekilde ve buda ileride oyuncu artışına neden olabilir ve yeni büyük lonca kurulumlarına ve rakip arttıkça savaşlar güzel bir hal alır. Ancak bu düşük lvl kişilerde sadece savaştan zevk alacaklarını sanmıyorum bu pk modunun belli bir süre sonra açılması lazım.

Biraz kendi konumu kendim saptırdım ama ayrı bir konu açmaya gereksinim duymadım.
Bu görev nasıl yapılıyor ? Kutu nereden çıkıyor yani

Normal kasılırken şansa slotlardan mı düşüyor?
Noel babanin isleri kesat bu sene ondan idare edicez :D:D
Alıntı: warning881
Bu görev nasıl yapılıyor ? Kutu nereden çıkıyor yani

Normal kasılırken şansa slotlardan mı düşüyor?

evet slotdan düşüor
Ben Bişi Merak Ediyorum Bu Noel Baba Çorabı En Çok Hangi Hayvanlardn Düştünü Merak ediyorum
Bilen Lütfen Oyundan Beni Eklesin Adım => İMKaNSıZI <=
Veya Yazın İyi Forumlar

Dialog Başlık X

Mesaj Başlık X

X